Satanismi päritolu Kaug-Idas


Aastatepikkuse uurimistöö ja meie armastatud Isa Saatana juhiste põhjal oleme avastanud satanismi tõelise päritolu. Me oleme jõudnud järeldusele, teades, et judaism, kristlus ja islam on inimkonna võrreldamatud ja jõhkrad pettused, et nende programmide väited, et inimkonna päritolu on Lähis-Idas, on valed ja tõe kinnimätsimine, et veelgi enam eksitada ja segadusse ajada inimesi tõe osas. Vaimsed teadmised ja õpetused tulid Egiptusesse ja Mesopotaamiasse Kaug-Idast.

Kaug-Ida on ka see, kust judaism ja kristlus varastasid oma õpetused, pärast nende rikkumist ja asendamist petise saastaga, eesmärgiga eemaldada rahvast kõik vaimsed teadmised-nende valede jäljed on täis mõrvasid, piinamisi, needusi ja inimkonna vaimset degeneratsiooni. Nende programmide jaoks on vaja üha rohkem ja rohkem valesid, et varjata nende haisevat alust, mis koosneb laibadest, ajalooliste artefaktide hävitamisest, ja kohutavast moonutamisest.

Kui teete ise isiklikke uurimusi seoses Kaug-Ida distsipliinidega, on väga oluline meeles pidada, et kahjuks on need, nagu peaaegu kõik muu, tugevalt reostatud kristliku saastaga ja valedega. Satanismi TÕELINE eesmärk [juursõna/nimi "SAT" "kõikidest Saatana nimedest ja variatsioonidest" tähendab "TÕDE" sanskriti keeles, mis on üks maailma vanimaid keeli], on meie hingede edendamine ja enese võimestamine. Mõttetu jama, nagu viited teatud "moraalile" ja "isiklikule käitumisele", tuleks kui räbu välja tõrjuda. Neil ei ole tegelikult mingit pistmist meele ja hinge võimete omandamisega. Teadmised ja nende teadmiste rakendamine on ainus võti.

"Kuni kolmeteistkümnenda sajandini õitsesid Yantra-Tantra praktikad laialdaselt kogu Ida-Indias. Kolmeteistkümnendal sajandil hävitasid moslemi sissetungijad kuulsad Yantra-Tantra ülikoolid ja õppekeskused ning hävitasid tuhandeid köiteid kirjandust raamatute, käsikirjade ja ikoonide kujul. Yantra-Tantra kunsti harrastavad inimesed tapeti maha ja need, kes suutsid oma elu päästa, põgenesid Lõuna-Indiasse, Assami ja sellistesse riikidesse nagu Nepal, Tiibet, Birma, Tseilon ja Java. Viimasel ajal hävitasid Tiibetit rüüstanud Hiina sissetungijad Yantra-Tantra kloostreid ja kirjandust veelgi."
Viide: P. Khurrana "Mantra ja Yantra jõud".

Nagu eespool toodud väljavõte näitab, ei ole kristlus ja islam midagi muud kui hirmsad vahendid, et hävitada kogu tõeline vaimsus ja asendada see võltstõdede ja moonutustega. Palju on hävitatud. Saatan viib meid tõeni läbi meie enda uurimise ja meie hingede ja mõistuse avamise.

TÄHELEPANU! ENAMIK IIDSETE RELIGIOONIDE ÕPETUSI JA DOKTRIINE ON RIKUTUD. JÄÄGE NEIST EEMALE. HARJUTUSED, NAGU NÄITEKS HATHA- JA KUNDALINI JOOGA, HINGAMISHARJUTUSED, VÕITLUSKUNSTIDE HARJUTUSED JNE, NEED ON TEINE ASI JA NEED ON VÄGA VÕIMSAD NN. NÕIAVÕIME, VRIL, CHI TÕSTMISEL. SEE ONGI SATANISMI OLEMUS.

Satanismi Kaug-Ida päritolu
SÕNUM SAATANALT: TÄHTIS TEAVE JOOGA KOHTA  
Astarothi Kaheksakordne  täiustatud mõjuvõimu suurendsmise tee - värskendatud 15.10.2009 
Spirituaalsed kood sõnad
Vahendid [Raamatud, DVD'd, Viited]-Uuendatud 15.10.2009
21.11.2010: OLULINE TEAVE MAOJOOGA KOHTARTA JA PEAVOOLU JOOGA DOKTRIINIDES VALEDE AVASTAMISE KOHTA

 

© Autoriõigus 2009, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457