Kaitseaura

See meditatsioon on väga oluline. See on lihtne ja mida rohkem te seda teete, seda võimsamaks muutub kaitsev aura.


1. Hingake sisse valge-kuldset energiat*, nagu te teeksite seda  energia alusmeditatsiooni puhul. Te ei pea sellega sügavasse transsi minema. Lihtsalt keskenduge sellele, et *tunnete*, kuidas energia siseneb teie olekusse iga sissehingamisega, ja siis visualiseerige võimsat säravat valgust, nagu Päike, mis muutub iga väljahingamisega üha heledamaks ja heledamaks. Kui olete selle kord käima saanud, muutub see väga lihtsaks ja võtab vähe aega.


2. Kinnitage: "Ma hingan sisse võimsat kaitsvat energiat. See energia ehitab minu ümber kaitseaura. See aura kaitseb mind igal ajal ja igal viisil."

Öelge seda endale viis korda viiel sissehingamist. Pärast seda keskenduge lihtsalt selle energia visualiseerimisele ja tundmisele, muutes seda üha heledamaks ja võimsamaks.


See programmeerib energiat ja programmeerib ka teie aurat. Kui olete mitu päeva seda harjutust teinud, võite öelda seda kinnitust viie asemel üks või kaks korda, sest see on juba teie aurasse programmeeritud.


Mida rohkem te seda teete, seda võimsamat ja võimsamat kaitseaurat ehitate. Kasutage ka Päikese energiat. Päikese energia on äärmiselt võimas. Seda tehes lisage lihtsalt: "Ma hingan sisse võimsat kaitsvat energiat päikesest. See energia ehitab minu ümber kaitseaura. See aura kaitseb mind igal ajal ja igal viisil."


*Valguskuldset energiat kasutatakse, sest see on peegeldav. Saate oma aurat programmeerida ka nii, et hingate sisse Päikese kaitsvat energiat (äärmiselt võimsat), kui olete väljas. Pärast esimesi kordi ei pea te isegi midagi visualiseerima. Te võite seda lihtsalt tunda ja te ei pea olema transis, et see toimiks - te tunnete seda. Ma olen jõudnud selleni, et ma lihtsalt hingan teadlikult energiat sisse ja ma saan seda igal ajal lihtsalt teha - ilma transi või visualiseerimiseta.


Teine oluline asi, mida saate teha, et kaitsta ennast ja püsida turvaliselt, on 5-10 korda enne magama minekut kinnitada:


"Mul on alati täiesti turvaline ja ma olen igati kaitstud." Ärge kunagi selles kahelge! Kaitseaura aitab ka teie aurat puhastada ja tõrjuda igasugust negatiivset energiat. See on väga oluline.


Võite visualiseerida ka lähedasi inimesi ja hingata energiat nende aurasse, et neid kaitsta. Lihtsalt minge transsi ja visualiseerige seda, keda soovite kaitsta, ning hingake energiat sisse, nagu on kirjeldatud eespool toodud lingil, ja seejärel hingake seda välja selle inimese aurasse, keda soovite kaitsta, ja järgige sama protseduuri, ainult rakendage seda selle teise inimese suhtes. Seda võib teha ka tervendamise eesmärgil.
TAGASI SAATANLIKU NÕIDUSE PEALEHELE 

TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE 

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457