Ettevalmistavad meditatsioonid elementide kutsumiseks

Selleks, et tõeliselt adeptiks saada, tuleb elemente vallata. See on ka Tarot'i maagikaardi sõnum. Te peate olema terve, et kutsuda elemente esile. Neile, kes soovivad aeglaselt minna, võivad need eelmeditatsioonid aidata:


Tule jaoks:

1. Istuge vaikselt ja lõdvestuge.

2. Visualiseerige suurt lõkketuld. *Kuulge* praksumist ja *tundke* soojust, seejärel *nuusutage* soojust.

Tehke seda viis minutit.


Vee jaoks:

1. Istuge vaikselt ja lõdvestuge.

2. Visualiseerige end vees kahlamas. See võib olla järv, jõgi või ookean. *Tundke* vett, *kuulge* vett ja *nuusutage* vett, nagu oleksite tegelikult seal.

Tehke seda viis minutit.Maa jaoks:

1. Istuge vaikselt ja lõdvestuge.

2. Visualiseerige end paljajalu maa peal kõndimas. See on kõige parem, kui te kujutate end ette, kuidas te kõnnite mullasel põllul, sest see on väga lähedane maa elemendile. *Tundke* mulda oma jalataldade all ning *kuulge* ja *tundke* kerget tuult läbi õhu ja *nuusutage* maad.

Tehke seda viis minutit.Õhu jaoks:

1. Istuge vaikselt ja lõdvestuge.

2. Visualiseerige end kõndimas vastu tuult. *Tundke*, kuidas tuul puhub vastu teie nahka ja tuule mürinat kõrvus. *Haistke* värsket õhku, kui see teile vastu puhub. Tunnetage iga sammu kõndides vastu tuult.

Tehke seda viis minutit.Järgmine samm tule jaoks:

1. Istuge vaikselt ja lõdvestuge.

Visualiseerige end kõndimas läbi kõrbe. *Tundke* kõrvetavat kuumust ja kuiva kuuma tuult kõrvetavas keskkonnas. Tundke, kuidas liiv teie jalgade all ja teie keha muutub üha kuumemaks.

Tehke seda harjutust kolm kuni neli minutit ja mitte kauem.Järgmine samm vee jaoks:

1. Istuge vaikselt ja lõdvestuge.

Visualiseerige end külmas keskkonnas. Tunnetage, kuidas teil hakkab külm. Tundke, kuidas külm tuul puhub teie nahale. Need, kes tunnevad lund (mõned vennad ja õed elavad troopilises keskkonnas, nii et kõik ei ole lund kogenud), visualiseerige end lume ja jääga. Kuulge lume krõbinat oma jalgade all. Neile teist, kes pole kunagi lund kogenud - visualiseerige end lihtsalt külmas keskkonnas ja kasutage kõiki oma astraalseid meeli.

Tehke seda harjutust kolm kuni neli minutit ja mitte kauem.


Mida ülaltoodud harjutused teevad:

Lisaks oma astraalmeelte tugevdamisele tutvustavad need harjutused teile tööd nelja elemendi - maa, õhu, tule ja veega. Neid elemente kutsudes saame end tugevdada nii, et suudame vastu pidada uskumatule kuumusele, külmale ja muudele äärmuslikele oludele. Tule kutsumine ja suunamine on väga oluline aspekt pürokineesi juures. Tule elemendi kutsumisega saame hoida end soojana või vee elemendi abil jahedana, kui asjaolud seda nõuavad. Tule esilekutsumine on see, kuidas Tiibeti mungad veetsid oma initsiatsiooni öid jääkülmades mägedes, alasti märja lina all lumetormi ajal. Hommikul, kui initsiatiiv oli läbi, oli lina soe ja kuiv ning lumi ja jää ümbruskonnas sulanud.

Mõned 1920-30ndatel aastatel Saksamaal tegutsevad saatanlikud loožid kasutasid tule elementi mõrvamiseks. See element, kui seda kutsuti esile ja suunati ohvrile, pani ohvri vere sõna otseses mõttes keema.

Õhuelement tekitab õigesti esilekutsudes hõljumist. Elementide kutsumise ja õige suunamise kaudu saame mõjutada ka ilma.

Edasijõudnud maagia alus on elementide kontrollimine, see hõlmab tervendamist ja kõiki maagia aspekte, nii valget, musta kui ka halli maagiat.

TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE 

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457