Jõud


Niinimetatud "loitsu" tegemiseks ei ole vaja rekvisiite ega muid rituaalseid esemeid. Piisavalt kaua tehtud jõumeditatsioonid on enam kui tõhusad oma keskkonna ja teiste mõjutamiseks. Kui oma väli on piisavalt tugev, on lihtne panna mõtteid, tundeid ja muid projektsioone teiste mõtetesse. Mõned inimesed on tugevamad kui teised ja projitseerimine võib kohtuda mõningase vastupanuga, muidugi sõltuvalt sellest, kui tugev olete teie. Tugevamatel on aga magades kaitsevõime märgatavalt langenud.

Nõrkade inimestega on lihtne kõikjal ja igal pool toime tulla. Lihtsalt minge kergesse keskendunud ja konsentreeritud transsi ja te märkate, kui nad on seal, kus te saate neid inimesi jälgida, teie projektsioonide ilmselget mõju.

Pidage alati meeles, et on väga oluline õppida viha kontrollima. Kui inimene jõuab teatud tasemele, siis kohtuvad kurjategijad, olgu nad siis kõrvalised või lähedased, õnnetusega. See võib olla väga häiriv, kui lähedane satub õnnetusse või haigestub teie viha tagajärjel. Sellega kaasneb võim ja seda tuleks kontrollida. Kui inimese energiaväli on piisavalt võimas, ei ole selleks palju vaja. Me peame alati olema kindlad, et soovime, et rikkujaid karistatakse. Kui pärast tahtmatut viha, kui solvataja vabandab ja pahameel on kadunud ja siis tabab teda õnnetus, võib see tekitada palju kahetsust.

Ma ei saa liigselt rõhutada nende meditatsioonide jõudu, kui neid tehakse piisavalt kaua ja järjepidevalt - iga päev.

Teatud spetsiifiliste asjade puhul, nagu näiteks sidumine, võib kasutada rekvisiite fookuspunktina. Enamasti lihtsalt tahte, keskendumise ja sooviga millegi üle mõtisklemine paneb selle avalduma, tingimusel, et selle üle ei muretseta ega mõtiskleta kahtleval või meeleheitlikul moel.

Tagasi Teabe juurde, mis puudutab meelt