Vaatetornide avamine


*Palun pange tähele:

Vastuseks sellele, et mitmed inimesed küsisid seda meditatsiooni Saatanliku Jõu Meditatsiooni III köitest [üks neist kahest, mis minu ajapuuduse tõttu JoSi kodulehele kunagi üles ei pandud], olen selle üles pannud, AGA, see on vananenud selles mõttes, et Saatan ja Lilith on andnud mulle uusi teadmisi, muutes tšakrameditatsioonide tulemused palju võimsamaks. Allpool toodud vibratsioonid on nõrgemad versioonid, kuid on pärit algsest meditatsioonist. Kui soovite äärmuslikke tulemusi, siis kasutage iga tšakra ja nende laienduste vibratsioone, mis on antud sellel veebilehel 


Sanskriti keeles viidatud kolm "sõlme" tšakrat on algtšakra, südametšakra [peamine sõlme tšakra] ja kuues tšakra, kolmanda silma taga - Südametšakra koos külgmiste laiendustega õlg-tšakras, algtšakra koos laiendustega puusatšakras ja kuues koos laiendustega templitšakras. Need kolm erinevad teistest selle poolest, et need on granthis, kus madu võib sattuda suurde takistusse, mis takistab tal tõusta, kui seda ei avata. Südames on neist kolmest kõige võimsam blokeering, mis hoiab madu madalamates tšakrates, takistades laiendatud teadvust ja muid psüühilisi võimeid. Seda võib ilmekalt näha Barbatos'e vasakul olevas sigilis.

Siit varastati ka väljamõeldud lugu selle räpase jeesuse ristilöömisest - see KONTSEPTSIOON; jeesu oli kahe teise väidetavalt risti löödud jeesus keskel. Mida rohkem me saame teada okultismi kohta, seda enam on väljaspool kahtlust, et kristlus ei ole midagi muud kui pettus ja on igas mõttes täiesti vale. Ma olen Saatanast õppinud, et Eenoki vahitorne, kolm sõlme ja Necronomiconi esoteerilised õpetused on kõik allegooriaid. Vaenlane petab inimkonda, pannes meid uskuma, et kõik need on materiaalsed, nagu näiteks tegelased ja kohad, kuigi tegelikult on need kõik vaimsed mõisted. Tõeline vaimne tee viib meid jumala juurde, kus me saavutame oma eesmärgid, soovid ja saame oma saatuse peremeesteks.


 Ka Seti sigil kujutab kolme granti. Pange tähele, kuidas ristid laienevad otstes, kujutades tšakraid. Nende kolme tšakra täielikuks võimestamiseks tuleb vibreerida kõiki nelja tšakrat ja lisaks viiendat keskel, kasutades iga tšakrat kordamööda ja sealt on algselt pärit ka haakrist, sest haakrist on vaimse energia kuju. Kui kõik kolm granthi on täielikult avatud, jõuab inimene teadmiste ja mõistmise uuele vaimsele tasemele. Saatana madu on vaba tõusma.

Tehke oma parima, et tunnetada iga vibratsiooni tšakras, millega töötate. Lihtsalt keskenduge intensiivselt. See on raske, kuid tehke lihtsalt oma parima, mida suudate.


Kõik need meditatsioonid on väga võimsad ja korraga tuleks teha ainult üks tšakra, kusjuures enne järgmise tšakraga jätkamist tuleb oodata 48 tundi. Survetunne või valulikkus näitab, et teil õnnestus neid punkte avada, kuid kogemus näitab, et need võivad sulguda ja harjutusi võib olla vaja korrata, kuni need on püsivalt avatud. See, mitu korda neid tuleb korrata, on individuaalne.

Kolmanda sõlme vaatetornide avamine

Ülaltoodud joonis illustreerib vaadet, mis avaneb pealaele ülalt. Pange tähele nelja veerandit. Nende sees on kuuenda tšakra neli vaatetorni. Kuues tšakra on kolmanda silma taga keskel.

1. Alustage kolmandast silmast ees. Hingake energiat kolmandasse silma sisse, kuni teie kopsud on mugavalt täis ja väljahingamisel vibreerige "THOTH" "TH - TH - TH - TH - TH - OH - OH - OH - OH - OH - OH - TH - TH - TH - TH - TH - TH -TH". Seda tehakse, vibreerides TH ja OH samal ajal, kui te esimest korda oma kolmanda silma avasite. Kui hingate energiat sisse, visualiseerige iga tšakra nii, nagu see peaks olema õigesti joondatud [neli punkti suunatud sissepoole ja kuuenda tšakra punktiga allapoole] ja valgustage seda energiaga.

2. Korrake nüüd punktis 1 toodud samme oma vasaku templi tšakraga

3. Korrake punktis 1 toodud samme oma tagumise tšakraga, mis asub teie tagaosas, otse kuuenda tšakra taga.

4. Tehke sama oma parema templi tšakraga.

5. Nüüd tehke sama oma kuuenda tšakraga pea keskel otse kolmanda silma taga.

6. Korrake samme 1-5 seitse korda.Teise sõlme vaatetornide avamine

1. Alustage südame tšakra laiendusega rinna eesosas. Hingake sellesse tšakrasse energiat sisse, kuni teie kopsud on mugavalt täis ja väljahingamisel vibreerige "AMON" "AH - AH - AH - AH - AH - M - M - M - M - M - UH - UH - N - N - N - N". Kui hingate energiat sisse, visualiseerige iga tšakra õigel viisil, nagu see peaks olema joondatud [punktid suunatud sissepoole] ja valgustage seda energiaga. Keskmise südametšakra punktid on suunatud nii üles- kui ka allapoole yoni [mis on tupp] kujul, mida illustreerib vasakul olev Tarot-kaart.
2. Korrake nüüd punktis 1 toodud samme oma vasaku õlatšakraga

3. Korrake punktis 1 toodud samme oma tagumise südametšakraga, mis asub teie selgroo tagaküljel, otse teie peamise südametšakra taga.

4. Tehke sama oma parema õlatšakraga.

5. Nüüd tehke sama oma südametšakraga rinna keskel.

Korrake samme 1-5 seitse korda.


Esimese sõlme vaatetornide avamine

1. Alustage algtšakra laiendusega ees. See on naiste puhul kliitori ja meeste puhul peenise juurest paremal. Hingake sellesse tšakrasse energiat sisse, kuni teie kopsud on mugavalt täis, ja väljahingamisel laske lõug rinnale ja vibreerige "REIð"-i nagu Reið ruun. RRR-AY-AY-AY-EEE-TH-TH-TH"

ð-täht vibreeritakse nagu raske TH, kuid keel on veidi kõrgemal, seal, kus teie kaks hammast kohtuvad teie igemetega. See lõpetab võimsa energiaringi. R-tähed on alati rullitud.

2. Kui hingate energiat sisse, visualiseerige iga tšakra nii, nagu see peaks olema õigesti joondatud [punktid suunatud sissepoole], ja valgustage seda energiaga. Keskmine algtšakra on tipuga ülespoole.

3. Korrake nüüd punktis 1 toodud samme oma vasaku puusa tšakraga.

4. Korrake punktis 1 toodud samme oma tagumise algtšakraga, mis asub teie selgroo tagaküljel, otse sabaluu juures.

5. Tehke sama oma parema puusa tšakraga.

6. Nüüd tehke sama oma keskse alg-tšakraga, see asub teie perineumi juures. [Perineum on poolel teel teie päraku ja suguelundite vahel.]

Korrake samme 1-5 seitse korda.


Ülejäänud tšakrate avamine

Kurgutšakra
1. Alustage oma kurgutšakrast. Hingake energiat sisse oma eesmise kurgutšakra laiendisse ja vibreerige "NINNGHIZHIDDA". N-N-N-N-N-E-E-E-E-N-N-N-N-N-GH-GH-GH-GH-E-E-E-E-ZH-ZH-ZH-ZH-E-E-E-TH-TH-TH-THE-THE-AH-AH-AH. Pidage meeles, et kabalistlik "kõne" erineb meie igapäevastest sõnadest.

1. Alustage oma kurgutšakrast. Hingake energiat sisse oma eesmise kurgutšakra laiendisse ja vibreerige "NINNGHIZHIDDA". N-N-N-N-N-E-E-E-E-N-N-N-N-N-GH-GH-GH-GH-E-E-E-E-ZH-ZH-ZH-ZH-E-E-E-TH-TH-TH-THE-THE-AH-AH-AH. Pidage meeles, et kabalistlik "kõne" erineb meie igapäevastest sõnadest.

I-d hääldatakse kui EE, nagu ingliskeelses sõnas "see". "GH" on gutturaalne ja tehakse kurgu tagaosas, mitte kõva gutturaalse K-na, vaid sileda kõlaga. "ZH" hääldatakse nagu prantsuse "J" nagu "Jacques". D hääldatakse jällegi nagu "THE", nagu eespool toodud. Joondage oma tšakra nii, nagu on näidatud alloleval joonisel.

2. Nüüd keskenduge oma keskmisele kurgutšakrale ja tehke sedasama, mis on tehtud esimeses sammus.

3. Seejärel tehke sama oma selgroo tagumise pikendusega kaela tagaosas.

4. Korrake samme 1-3 seitse korda.Päikesepõimiku [666] tšakra

1. Hingake energiat sisse eesmisse päikesepõimiku tšakrasse ja väljahingamisel laske lõug rinnale ja vibreerige: RA R-R-R-AH-AH-AH-AH-AH-AH-AH-AH. Veenduge, et rulliksite oma R-i. Joondage oma tšakra nii, nagu on näidatud joonisel paremal.
2. Korrake sammu 1 oma keskmise tšakraga ja seejärel oma tagumise tšakraga
3. Tehke ülaltoodut seitse korda.


Sakraaltšakra

1. Hingake energiat sisse eesmisse päikesepõimiku tšakrasse ja väljahingamisel langetage lõug rinnale ja vibreerige: "NERGAL" N-N-N-AY-AY-R-R-R-G-G-G-AY-AY-L-L-L. Veenduge, et rullite oma R-i ja joondate oma tšakra nii, nagu on näidatud joonisel vasakul.
2. Korrake sammu 1 oma keskmise tšakraga ja seejärel oma tagumise tšakraga
3. Tehke ülaltoodut seitse korda.

 

© Copyright 2010, 2012, 2016, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457


TAGASI JÕUMEDITATSIOONIDE PEALEHELE