Blokeeritud tšakrate avamine

Tavaliselt on inimese algtšakra avatud. Põletustunne või intensiivse surve tunne ühes tšakras viitab tavaliselt sellele, et selle kohal olev tšakra on blokeeritud. Näiteks tunnevad mõned inimesed põletustunnet kurgus, mis näitab, et 6. tšakra on blokeeritud. Energia on lõksus ja ei saa tõusta järgmisesse tšakrasse. Kuigi on mitmeid erinevaid viise, on vibratsioon kõige tõhusam vahend tšakra aktiveerimiseks ja avamiseks.


1. Tšakra hingamine.


2. Kõige tõhusam viis on vibratsioon.

* U-d hääldatakse nagu ingliskeelses sõnas 'BLUE'.

**Veeretage 'R'-i

Samuti võib kasutada ruune ja/või teatud vibratsioonid sanskriti keeles avavad teie tšakrad väga kiiresti. Fokuseerige ja vibreerige [valjusti] tšakrasse, mida soovite avada, visualiseerides samal ajal valget-kuldset võimsat energiat selle tšakra peal. THORi ruun on väga tõhus kangekaelsete piirkondade avamiseks. Töötamist tuleb korrata igal õhtul, eelistatavalt kasvava kuu ajal- uuest kuust täiskuuni.


Lõpuks on tšakra piisavalt tugev, et võtta energiat loomulikul teel ise üles. Tugevad tšakrad suudavad energiat absorbeerida. Nõrgad tšakrad, mis on blokeeritud, on ammendunud ja ei suuda ise energiat ligi tõmmata ja vastu võtta. Nõrgad ja blokeeritud piirkonnad loovad konkreetse tšakraga seotud haigusi ja vastupidi - haigused loovad nõrga tšakra.


Valige üks või mitu ülaltoodud harjutustest ja tehke seda/ neid iga päev, kuni probleem on kõrvaldatud.

TAGASI SAATANLIKE JÕUMEDITATSIOONIDE PEALEHELE 

 

© Copyright 2005, 2011, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457