Necronomiconi meditatsioonid


Maksimaalse tõhususe saavutamiseks tuleb Necronomiconi meditatsioonid läbi viia vastavalt planeetidele. Mõne meditatsiooni alltoodud kuupäevad ja kellaajad on antud Greenwichi ajas [universaalne aeg]. Need meditatsioonid on võetud Necronomiconi 1586. aasta eksemplarist. Necronomiconi autentsust käsitleva täieliku artikli leiate siit. Nende meditatsioonidega töötades leiate, et Necronomicon on väga reaalne ja väga võimas. Pealkiri "Necronomicon" tähendab tõlkes "Surnute nimede raamatut". See ei ole nekromantia raamat. Ainult asjatundmatud usuvad seda sellisena, või mis veelgi hullem, totaalsed lollid usuvad seda "ilukirjanduslikuku teosena", kuid tegelikult on see grimoire, mis sisaldab juhiseid hinge avamiseks, kasutades vibratsioone [nimesid]. Nimed on "surnud" selles mõttes, et neid ei ole tuhandeid aastaid kasutatud, eriti kristluse ja islami valeprogrammide tulekuga. Erinevalt paljudest peavoolu ja populaarsetest tšakrate avamise meetoditest, mille puhul antakse juhiseid avamiseks põhjast ülespoole [mis on äärmiselt ebamõistlik ja väga ohtlik], annab see väike raamat väga täpseid ja turvalisi meetodeid ning on veelgi täpsem ja üksikasjalikum tšakrate avamisega nende enda optimaalsetel aegadel vastavalt neid valitsevatele planeetidele.


Necronomicon Meditatsioon Kolmanda silma avamiseks

Järgnev meditatsioon tuleb läbi viia võimsa kasvava täiskuu ajal. Kuu ei tohiks olla nõrgenenud või oma halvemuse [Kaljukits] või languse [Skorpion] märgis. See meditatsioon on kõige võimsam, kui seda tehakse võimsa täiskuu ajal, kui Kuu on oma kodumärgis Vähis või kui ta on kõrgenenud Sõnni märgis, muidu raiskate oma aega. Vanad inimesed teadsid kannatlikkust seoses võimsusega.

Seda meditatsiooni tuleb teha öösel ja eelistatavalt otse täiskuu valguse all.


1. Istuge vaikselt ja keskenduge oma kolmandale silmale.

2. Hingake sisse ja väljahingamisel skandeerige Nanna: N-N-N-N-N-N-N-N-N-N-AH-AH-AH-AH-N-N-N-N-N-N-N-N-N-N-AH-AH-AH-AH

3. On väga oluline TUNDA laulu oma kolmandas silmas, seega kohandage toon vastavalt.

4. Ärge püüdke sundida oma hingamist. Võtke vabalt lisahingamisi laulmise vahel.

5. Tehke seda 30 korda.

6. Visualiseerige oma kolmandat silma hõbedase valguse projektsiooniga. Kolmanda silma värv on hõbedane


SAMMUD ÜKS KUNI KUUS TULEKS TEHA KÕIK KORRAGA JA ÜHE SAMMUNA.
7. Kui olete vibratsiooniga valmis, mediteerige paar minutit sigile.

Necronomiconi kurgutšakra mediatsioon

ÄRGE PROOVIGE SEDA MEDITATSIOONI, KUI TE EI OLE SEDA JUBA TEINUD OMA KOLMANDA SILMA PEAL. Seda tuleb teha ükskõik millisel allpool toodud kuupäevadest. Merkuur peab olema võimas või te raiskate oma aega. Merkuur peaks olema oma kodumärkides Kaksikutes või Neitsides või oma kõrgtaseme märgis Veevalaja. Ärge kunagi tehke seda meditatsiooni, kui Merkuur on retrograadis või kui ta on Jäära, Kalade või Lõvi tähtkujus.


Kõik korraga:

1. Pange oma käed risti, kuid sirutage oma väikesed sõrmed otstest välja ja ühendage need lõpuni alla, väikesed sõrmed ja peopesade Merkuuri kinnitused peaksid olema kindlalt ühendatud.

2. Keskenduge oma kurgutšakrale ja visualiseerige seda kui pöörlevat sinist keerist.

3. Hingake energiat otse täiskuult oma kurgutšakrasse sisse.

4. Hingake/vibreerige "NEBO" väljahingamisel. Te peate kohandama oma helikõrgust, et *tunnetada* seda oma kurgutšakras. Laulge seda ühe pika väljahingamisega.

N-N-N-AY-AY-AY-B-B-B-B-OH-OH-OH-OH

Laulge seda 12 korda, keskendudes samal ajal oma kurgutšakrale ja hoides mudrat oma kätega. Seda meditatsiooni tuleks teha kasvava täiskuu ajal, kui Merkuur on kõige võimsam.

5. Kui olete vibratsiooniga lõpetanud,
mediteerige mõned minutid sigilile.
VARIATSIOON: Mul oli palju edu "NINNGHIZHIDDA" laulmisega. Thoth [Ninnghizhida] valitseb kommunikatsiooni kurgutšakrat.
Minu soovitus on valida see, millise laulu järgi te tunnete end huvitatud olevat.

Necronomicon südame tšakra meditatsioon

ÄRGE PROOVIGE SEDA MEDITATSIOONI, KUI TE EI OLE JUBA PROGRAMMIS JA POLE SEDA KASUTANUD OMA TEISTE TŠAKRATE [KOLMAS SILM, KURGU] PUHUL.


Esmane meditatsioon:

Tehke esmane meditatsioon, kui Veenus on võimas. Veenus on võimas, kui ta on oma kodumärkides Sõnnis ja Kaaludes ning kui ta on eksalteeritud Kalades. Ärge kunagi tehke seda meditatsiooni, kui Veenus on retrograadis või kui ta on Skorpioni, Jäärade või Neitsi tähtkujudes.


1. Keskenduge oma südametšakrale.

Hingake energiat sisse ja visualiseerige, kuidas see valgub valge valgusena. "Tema värv on puhas valge."

3. Väljahingamisel langetage pea nii, et tunnete vibratsiooni oma südametšakras, kuid mitte pingutades, vaid lihtsalt vibreerides/lauldes Inanna: "E-E-E-E-E-E-N-N-N-N-A-A-A-A-H-H-H-H-H-N-N-N-N-N-A-A-A-A-H-H-H-H-H-H".

4. Tehke seda täpselt 15 korda.
Kui olete lõpetanud ülaltoodud meditatsiooni ja järgmise meditatsiooni, mediteerige paar minutit sellel sigilil.

Teisene meditatsioon: Selles meditatsioonis on kaks sammu, arvestades, et see tšakra on kõrgemate ja madalamate tšakrate ristumispunkt ja ühendaja ning selle sümbol on tulega sulanduva vee sümbol - algselt Gebo ruun. Astaroth/Inanna valitseb seda tšakrat.  

Necronomicon Päikesetšakra meditatsioon

ÄRGE PROOVIGE SEDA MEDITATSIOONI, KUI TE EI OLE JUBA PROGRAMMIS JA POLE SEDA KASUTANUD OMA TEISTE TŠAKRATE [KOLMANDA SILMA, KURGU JA SÜDAME] JAOKS.


Seda meditatsiooni tuleks teha päeval ja eelistatavalt otse päikese all kella 10 ja 14:00 vahel, kui päike on kõige võimsam. Päike on kõige võimsam, kui ta on oma kodumärgis Lõvides või kui ta on oma ülendatud märgis Jääras. Ainus erand on suvine pööripäev, kui Päike siseneb 0 kraadi ulatuses vähi märki. Ärge kunagi tehke seda meditatsiooni, kui Päike on Kaalude või Veevalaja tähtkujus.


1. Pange käed kokku. Nüüd sirutage ainult sõrmusesõrmi nii, et need puudutaksid. Ülejäänud sõrmed jäävad voldituks.

2. Keskenduge oma päikesepõlmiku tšakrale ja visualiseerige selle pöörlemist. Veenduge, et see on õigesti joondatud, punkt ülespoole.

3. Hingake päikese energiat oma päikesetšakrasse sisse.

4. Väljahingamisel langetage pea, et saaksite tunda vibratsiooni oma päikesetšakras ja vibreerida "Shamash". S-S-H-H-H-H-H-AH-AH-AH-AH-M-M-M-M-M-AH-AH-AH-AH-S-S-H-H-H-H

5. Tehke ülaltoodud sisse- ja väljahingamist koos vibratsiooniga 20 korda.

Kui olete ülaltoodud meditatsiooni lõpetanud, mediteerige paar minutit sellel sigilil.

Necronomicon sakraaltšakra meditatsioon

ÄRGE PROOVIGE SEDA MEDITATSIOONI, KUI TE EI OLE JUBA PROGRAMMIS JA POLE SEDA KASUTANUD OMA TEISTE TŠAKRATE [KOLMANDA SILMA, KURGU, SÜDAME JA PÄIKESE TŠAKRATE] PUHUL.


Seda meditatsiooni tuleks teha öösel, kui Mars on kõige võimsam. Mars on võimas, kui ta on oma kodumärgis Jääras, kui ta on oma kaasvalitsemismärgis Skorpionis või kui ta on oma eksalteeritud märgis Kaljukitses. Ärge kunagi tehke seda meditatsiooni, kui Mars on retrograadis või kui ta on Kaalude, Sõnnide või Vähi tähtkujus. Vaadake oma kohalikke kellaaegu, et saada teada, millised on planeedi täpsed paigutused.

1. Keskenduge oma sakraaltšakrale. Hingake energiat sellesse tšakrasse ja väljahingamisel langetage pea, et saaksite tunda vibratsiooni oma päikesetšakras ja vibreerida "NERGAL". N-N-N-AY-AY-R-R-R-G-G-G-AY-AY-L-L-L Kindlasti veeretage oma R-i.

2. Tehke ülaltoodut kaheksa korda.


Kui olete lõpetanud ülaltoodud meditatsiooni ja järgmise meditatsiooni, mediteerige paar minutit sellel sigilil.
November: Marss on Kaljukitses 17. novembrist kell 02:36 kuni 26. detsembrini kell 00:48.

                     2013 märts: Mars on oma kodumärgis Jääras alates 12. märtsist kell 06:27 kuni 20. aprillini kell 11:49.

Necronomicon kroontšakra meditatsioon

Seda meditatsiooni tuleks teha siis, kui Jupiter on võimas. Jupiter on kõige võimsam oma kodumärgis Amburis, oma kaasvalitsemismärgis Kalades või oma ülendatud märgis Vähis. Ärge kunagi tehke seda meditatsiooni, kui Jupiter on retrograadis või kui ta on Kaksikute, Neitsi või Kaljukitse märgis.

ÄRGE PROOVIGE SEDA MEDITATSIOONI, KUI TE EI OLE JUBA PROGRAMMIS JA POLE SEDA KASUTANUD OMA TEISTE TŠAKRATE [KOLMANDA SILMA, KURGU, SÜDAME, PÄIKESE JA SAKRAAL TŠAKRA] PUHUL.

1. Keskenduge oma kroontšakrale. Hingake energiat sellesse tšakrasse ja väljahingamisel vibreerige "MARDUK" M-M-M-AH-AH-R-R-R-TH-TH-TH-TH-OO-OO-OO-K-K-K Kindlasti keerake oma R-i. K on kõrihäälik ja tehakse pehme häälega kurgu tagaosas.

2. Tehke ülaltoodut kümme korda
Kui olete lõpetanud ülaltoodud meditatsiooni ja järgmise meditatsiooni, mediteerige paar minutit sellel sigilil.

2013 - 2014 juuni:

26. juuni kell 01:41 kuni 16. juulini 2014, Jupiter on eksalteeritud Vähis


Necronomiconi algtšakra meditatsioon

Seda meditatsiooni ei tohiks kunagi läbi viia, kui Saturn on retrograadis või kui ta on Jääras, Lõvis või Vähis.

ÄRGE PROOVIGE SEDA MEDITATSIOONI, KUI TE EI OLE JUBA PROGRAMMIS JA POLE SEDA KASUTANUD OMA TEISTE TŠAKRATE [KOLMANDA SILMA, KURGU, SÜDAME, PÄIKESE, SAKRAAL JA KROONTŠAKRA] PUHUL.

1. Keskenduge oma põhitšakrale. Hingake energiat sellesse tšakrasse ja väljahingamisel langetage lõug rinnale ja vibreerige "NINIB" N-N-N-N-E-E-E-E-N-N-E-E-B-B-B-

2. Tehke seda neli korda.
Kui olete lõpetanud ülaltoodud meditatsiooni ja järgmise meditatsiooni, mediteerige paar minutit sellel sigilil.

TAGASI JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE 

 

© Copyright 2010, 2012, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457