Elementide kutsumine

Elementide kutsumine on väga arenenud ja võib olla väga ohtlik. Ma räägin siin oma kogemusest. On palju autoreid, kes kirjutavad teoreetilisest ja õpetlikust perspektiivist ning neil pole olnud otsest kogemust teatud meditatsioonide ja psüühiliste praktikatega. Ma annan teile *oma* isiklikud kogemused järgnevate meditatsioonidega. Pidage meeles – NEED ON MINU ENDA OTSESED KOGEMUSED JA MÕNED ASJAD, MIDA MINA KOGESIN, VÕID NEID KOGEDA VÕI MITTE , KUID NEED MEDITATSIOONID *ON* VÄGA TÕHUSAD, VÕIMASED JA OHTLIKUD.

Kui sa:

Elementide kutsumisel on siin mõned näited sellest, mis võib juhtuda:

Tulele kutsumine ajab sind kuumaks. Sõltuvalt sellest, kui palju hingetõmbeid teete (neile, kellel pole selle elemendiga kogemusi, on soovitatav ainult seitse ja alla selle). Isegi vilunud inimeste puhul võib 20 hingetõmmet olla äärmuslik. Kui teete tulemeditatsiooni esimest korda, siis tõenäoliselt tunnete seda tehes vähe või üldse mitte. ÄRGE TEHKE VIGA, ET TEHA ROHKEM HINGAMIST, SEST SA EI PRUUGIGI MIDAGI TUNDA! Mõju tunned tunde hiljem. Tule kutsumise tagajärjed on palavik, KÕRVETAVA KUUMA tunne pärast sooja kuma/aura ilmnemist, unetus ja kuna vesi on tule vastand, siis võib tekkida vee tagasilöök ja see võib avalduda depressioonis. Need mõjud võivad kesta mitu tundi kuni mitu päeva.

Õhu kutsumine võib närvisüsteemi liigselt stimuleerida. Õhk võib muuta teid mõneks tunniks kuni mitmeks päevaks väga ärrituvaks ja ülitundlikuks, olenevalt sellest, kui palju te sisse võtate.

Olen alati olnud äärmuste inimene ja julge, seega pole ma endale kunagi meditatsioonidega mingeid piiranguid seadnud, kuigi olen alati kasutanud tervet mõistust. Nüüd, kui me neid elemente teatud aja jooksul kutsume, muutume vastupidavaks äärmuslikele temperatuuridele, saame oma keha soovi korral soojendada või jahutada ning võime olla vilunud pürokineesis, krüokineesis ja muudes astraaldistsipliinides.

Kui plaanite teha elemendialaseid meditatsioone, soovitan teil tungivalt hoida mustas raamatus või päevikus kirjalikke sissekandeid selle kohta, kuidas need harjutused teid mõjutavad. Elementide valdamine on maagia üks kõrgemaid vorme, samas kui teised mängivad rekvisiitidega. Elemendid põhinevad neljal nurgal ja suunal. Need on maagiat tehes universumi alus. Elementide esilekutsumist ja suunamist kasutatakse sigite ja talismanide jõustamiseks. Igal rituaalil või tavatööl on elementaarne teema. Elemente kasutades võimendatakse drastiliselt iga töö jõudu. Elementaalmaagia on äärmiselt arenenud ja võimas maagia.

Elementide kutsumiseks on kaks võimalust. Üks võimalus on täielik kutsumine, nagu ma olen teinud (ei hingata neid tagasi ja mis on kõige ohtlikum) ja teine ​​​​viis mis on lihtsam on hingata element tagasi eetrisse. Saate sellest edasi töötada.

Igaühel meist on teatud elementidega tugevad ja nõrgad küljed. Peaaegu kõigil meil on hinges elementide tasakaalustamatus. Järgmised meditatsioonid parandavad neid.

Mitu tundi või päev pärast mõne elemendi esilekutsumist istuge vaikselt ja mõtisklege oma enesetunde üle. Kuidas sa end viimase 24 tunni jooksul tundsid? Oluline on osata elemente *tunnetada*, et neid suunata ja kontrollida.

Elementide õigeks kutsumiseks, suunamiseks ja juhtimiseks peate olema kõigis elementides tasakaalus. Enamikul meist on tasakaalustamatus. Neid võib tavaliselt näha meie astroloogiakaartidel. Need meist, kes edenevad ja jätkavad, püsivad tööl.

Peate olema enda vastu aus ja tundma ennast. Allolevad artiklid edasijõudnute jaotises paljastavad elemendid nende puhtal kujul. Väga vähesed meist on tasakaalust väljas vaid ühe elemendiga; tavaliselt on kaks domineerivat. Vaadake elemente, mille puhul enamik omadusi teid kirjeldab. Oma elemente tasakaalustades leiad tervenemise füüsiliselt, psühholoogiliselt, hinge tasandil ja vaimselt.

Tuli on vee vastas ja õhk on Maa vastas. Vastupidine element on see, mida on vaja tasakaalustamatuse parandamiseks. Oluline on olla teadlik, et puuduva elemendi kutsumine võib tekitada ajutise vastureaktsiooni üledomineerivas elemendis.


© Autoriõigus 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457 


TAGASI MEDITATSIOONI LEHELE