Maa


Maa omadused:

Maa peal domineerivad inimesed on sensuaalsed, materialistlikud, praktilised ja vihkavad kõike, mis on planeerimata. Maa annab kannatlikkust, enesedistsipliini, muudab inimese usaldusväärseks ja tavapäraseks. Maa inimestele meeldivad traditsioonid ja turvalisus on nende jaoks äärmiselt oluline, nad on ettevaatlikud, kaalutletud, aeglased arvamuse kujundamisel ja võivad olla aeglased kõiges, mida nad teevad. Nad on reserveeritud, kuid neil on erakordne vastupidavus. Nad on praktilised, maandatud ja tasased. Nad on töökad, neile ei meeldi muutused ja nad võivad jääda aastateks rutiini kinni, ilma et neil igav hakkab. Neil on raske uute olukordade ja muutustega kohaneda.

MAA PUUDUS:

Inimesed, kellel puudub maa, ei ole häälestunud materiaalsele/füüsilisele maailmale, nad on eraldatud, ebapraktilised, nad võivad oma keha hooletusse jätta, nad on lendlevad, neil puudub enesedistsipliin, nad on maandatud, tunnevad sageli end halvasti ja neil on liiga aktiivne kujutlusvõime. Need inimesed võivad unustada söömise, puhkamise, trenni ja nii edasi. Neil on probleeme rutiini, vastupidavuse, ajakava ja oma elu korraldamisega. Maa puudumine toob kaasa stabiilsuse puudumise ja suutmatuse asju lõpetada. Täna siin ja homme läinud. Need inimesed võivad oma raha rumalalt üle kulutada või selle ära mängida. Nad on vastutustundetud ja elavad ainult tänasele päevale.

Maa on materiaalne põhimõte.

MÄRKUS: Need, kellel element puudub, väljendavad sageli elemendi iseloomuomadusi erinevalt kui need, kellel element on. Reichsführer Heinrich Himmler töötas ülimalt palju ning oli usaldusväärne ja järjekindel. Tema maapuudus avaldus tema idealismis. Ta veetis suurema osa oma elust väga kõvasti töötades. Ta oli väga kannatlik ja distsiplineeritud.


MAA KUTSUMINE:

Maa elemendi kutsumiseks minge kergesse kuni keskmisesse transsi ja kujutage end ette suure ja tiheda gravitatsiooniga sfääri keskel. Nüüd tehke energiahingamist. Hingake maad sisse kõikidest keha külgedest, eest, tagant, pealaest ja jalgade alt. Kujutage ette, et muutute raskemaks, olete nagu plii ja ei saa enam liikuda – nagu oleksite mitme jala mustuse alla mattunud. Tunneta, kuidas maa gravitatsioon sind tõmbab. Tehke seda seitse hingetõmmet JA AINULT SEITSE HINGAMIST! ÄRA ROHKEM TEE! SAATE TEHA ISEGI 2-3 HINGAMIST, KUID MITTE ROHKEM KUI SEITSE!


Selle harjutuse jaoks on kaks võimalust:

1. Saate pärast iga sissehingamist maaelemendi eetrisse tagasi hingata ja isegi veel veidi välja hingata, kui olete seitsme hingetõmbega lõpetanud (see on kõige ohutum viis) VÕI

2. Saate maad säilitada. Elementide säilitamisega edenete kiiremini, mõistate, kuidas iga element teid tunneb ja mõjutab, ning suurendate oma võimet iga elemendiga hakkama saada, kuid pidage meeles – see pole kõigi jaoks. Parem on võtta asju aeglasemalt ja olla ettevaatlik. Ärge unustage alati kasutada tervet mõistust.

12–24 tunni pärast istuge vaikselt ja mõtisklege mõni minut selle üle, kuidas tunnete end pärast maale kutsumist.


© Autoriõigus 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457


TAGASI JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE