Õhk


Õhu omadused:

Inimesed, kellel on silmatorkav õhuelement, suudavad olla objektiivsed ja eraldatud ning emotsionaalsed. Nad on intellektuaalsed; naudib spontaansust, tüdineb kergesti, väga jutukas ja suhtlemisaldis. Õhk on elementidest kõige sotsiaalsem. Õhuinimesed on tavaliselt oma liigutustes kiired ja väledad. Need võivad olla väga ebapraktilised. Õhus puuduvad tunded ja emotsioonid. Õhk on puhas intellekt. Õhuinimesed suudavad kergesti kohaneda olukordadega. Neil võib olla liiga aktiivne mõistus, nad elavad oma peas ja võivad olla kõigi ametite jagajad ja mitte ühegi meistrid. Õhul puudub sügavus. Ütlus "tuisupea" on õhu jaoks asjakohane. Liiga suur õhu tasakaalustamatus tekitab planeerimisvaeguse, muudab inimese hajevil olevaks, närviliseks, pingeliseks ja põhjustab närvikurnatust.

Õhupuudus muudab inimese eraldumise raskeks, kuna kalduvus on liiga emotsionaalselt kaasatud. Inimesed, kellel puudub õhk, võivad end teistega liiga palju seotada. Nad võivad olla liiga emotsionaalsed, reageerida vägivaldselt, lahmida ja neil on väga raske olla objektiivne. Neil võib olla raske uute olukordadega kohaneda. Emotsioonid domineerivad sageli selles, kellel puudub õhuelement. Nad võivad muutuda kinnisideeliseks. Õhk on kommunikatiivne, intellektuaalne põhimõte.

MÄRKUS. Olen täheldanud mõnda ülaltoodud tunnust seoses õhupuudusega, kuid olen ka avastanud, et elemendi puudumine võib ilmneda siis, kui element väljendab elementi täiesti erineval viisil. Helen Keller, varasest lapsepõlvest nii pime kui kurt [nii ilmnes õhupuudus tema kaardis, kusjuures tema kaardijoonlaud oli 15 kraadi Lõvi suunas, mis võib põhjustada pimedaks jäämist ja/või kurtust]; ta veetis kogu oma elu suheldes. Ta on oma puuetest hoolimata kirjutanud mitmeid raamatuid ja pidanud mitmeid kõnesid.


ÕHU KUTSAMINE:

Istuge vaikselt ja minge kergesse kuni keskmisesse transsi. Kujutage nüüd ette end õhus. Tunneta kergust ja hinga sisse õhuelementi. Oluline on ette kujutada, et tunnete end kergemana ja kergemana ja õhulisemana. Kujutage ette, et teie keha muutub kergemaks, nii kergeks kui õhk ise kuni sinnani, kus te ei tunne enam oma keha. Tundke end nagu hõljuksite.

Tehke seda seitse hingetõmmet JA AINULT SEITSE HINGAMIST! ÄRA ROHKEM TEE! SAATE TEHA ISEGI 2-3 HINGAMIST, KUID MITTE ROHKEM KUI SEITSE!

Selle harjutuse jaoks on kaks võimalust:

1. Saate pärast iga sissehingamist õhku tagasi eetrisse hingata ja isegi veel veidi välja hingata, kui olete seitsme hingetõmbega lõpetanud (see on kõige ohutum viis) VÕI

2. Saate õhku säilitada. Elementide säilitamisega edenete kiiremini, mõistate, kuidas iga element teid tunneb ja mõjutab, ning suurendate oma võimet iga elemendiga hakkama saada, kuid pidage meeles – see pole kõigi jaoks. Parem on võtta asju aeglasemalt ja olla ettevaatlik. Ärge unustage alati kasutada tervet mõistust.

12–24 tunni pärast istuge vaikselt ja mõtisklege mõni minut selle üle, kuidas tunnete end pärast õhu tõmbamist.

Õhuelementi kasutatakse rituaalides kaose õhutamiseks. Õhk võib närvisüsteemi liigselt stimuleerida, kuni sellega harjub, seega on oluline liikuda aeglaselt. Õhu esilekutsumist kasutatakse levitatsiooniks.


© Autoriõigus 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457


TAGASI JÕUMEDITATSIOONI PEALE