Hinge aspektid


Inimese hing koosneb mitmest erinevast aspektist. Aura, valguskeha, tšakrad, eeterlik kaksik, [kummitus, mis võtab kuju füüsilisest kehast] ja intelligentsus/teadvus. Inimese hing koosneb ka elementidest tuli, maa, õhk, vesi ja kvintessents.

Uurides leidsin autorite vahel suuri lahknevusi KA, BA, AKH ja SAHU – iidsete egiptlaste määratletud hingeosade – spetsiifiliste aspektide osas. Sellest, mida ma saan aru saada, on egiptuse mõiste "REN" tegelik tähendus hinge individuaalne vibratsioon. See on seotud Egiptuse Kabalaga (KA BA AKH). Algne Kabala oli egiptusest ja selle eesmärk oli hinge erinevate aspektide mediteerimine nii eraldi kui ka koos. See on väga, väga arenenud.

Inimese hinge saab meditatsiooni ajal oma äranägemise järgi jagada. See juhtub tahtliku astraalse projektsiooni või tahtmatute "kehast väljas" kogemustega. Nii nagu hinge saab jagada, saab seda soovi korral taasühendada. Hinge saab liita teise inimese hingega.

Aurat saab oma äranägemise järgi kulutada ja kokku tõmmata. Seda saab programmeerida nii, et see meelitab või tõrjub ükskõik mida oma äranägemise järgi. Aurat saab programmeerida tahtega käituma teise aura suhtes nii heas kui halvas.

Iga hinge aspekti saab eraldi mõtiskleda ja neile jõudu anda. Iga aspekt võib kutsuda esile ja hoida iga elementi. See on väga arenenud ja võib olla ohtlik, kui inimene ei tea, mida ta teeb.

Allolevad pildid illustreerivad kahte hinge põhiosa. Pidage meeles, et valguskeha on vormitu. Kuigi mõlemad illustratsioonid on valge valgusega, võivad need kehad olla mis tahes värvi ja võivad muuta värvi meeleolu, tervise, emotsioonide jms tõttu. Neid võib olla ka rohkem kui ühte värvi.

Eelnevast kirjutan ma oma otsestest kogemustest, mitte teooriast.


 

© Autoriõigus 2006, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457

TAGASI JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE