Leegi meditatsioon


Esimene meetod:


1. Süüta küünal ja vaata leeki umbes kaks minutit. Veenduge, et teie tähelepanu ei hajuks.

2. Sulgege silmad, asetage peopesad nõgusa kujuga silmade kohal, ja keskenduge leegi jäljele pimeduses. Kujutis kipub liikuma üle teie vaatevälja. Otsige seda edasi, tooge see tagasi ja jätkake sellele keskendumist umbes neli minutit.3. Lõdvestuge, tühjendage oma mõtted ja häälestage end mõne minuti jooksul oma hingamisele, keskendudes ainult igale hingetõmbele.


Mida see harjutus teeb:

See harjutus valmistab meelt ette ühepunktiliseks keskendumiseks, mis on nii oluline igasuguse psüühilise/astraalse töö jaoks. Keskmise inimese puhul on mõtted hajutatud ja hajuvad olematuks. Treenitud meelega, kes suudab intensiivselt keskenduda, on mõtted ühepunktilised, fokuseeritud nagu laser ja neil on jõudu. Täielik keskendumine teeb astraaltööde puhul vahet. Selle harjutuse abil areneb ka inimese tahe, sest võimas tahe ei lase end häirida. Ärge muutuge enda suhtes frustreerituks või kannatamatuks. On normaalne, et alguses hiilivad sisse mõtted, mis teid häirivad. Täielik keskendumine võtab aega ja on enamiku inimeste jaoks üks raskemaid aspekte meele treenimisel.

Teine meetod [vahepealne]:


1. Keskenduge mitme minuti jooksul leegile

2. Sulgege silmad ja asetage käed nõgusad peopesad silmade kohale ja keskenduge leegi jäljele pimeduses. Kujutis kipub liikuma üle teie vaatevälja.

3. Hoides silmad kinni, tooge leek lähemale. Liigutage seda edasi-tagasi. Kui oskate leeki liigutada ja kontrollida, proovige siseneda kujutise jäljendisse. Te märkate, et jäljend hakkab tihendama ja muutma värvi. Hele kujutis muutub roosaks, seejärel punaseks ja muutub tumedaks.

4. Korrake soovi korral harjutust.

Mida see harjutus teeb:

See harjutus treenib meelt ja kolmandat silma psüühilise energia suunamiseks.


TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE 

 

© Copyright 2005, 2013, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457