Värviline meditatsioon


*See meditatsioon nõuab energia "sissehingamist". Enne selle meditatsiooni sooritamist peaks teil olema kogemus alusmeditatsiooniga. 

Kahjuks kasutavad "valget valgust" liiga palju Wicca ja New Age inimesed, kes ei tea, mida nad teevad. Need inimesed kasutavad valget valgust, välistades kõik teised värvid, ja selle tulemusena ei ole nad pädevad töötama värvidega. Kuna valge sisaldab spektri *kõiki* värve, siis võtavad nad kõik need värvid sisse ja need, mida nad ei suuda kontrollida või millega nad ei suuda töötada, jäävad ilma suunamata. Iga värv esindab teatud energiasagedust, mida enamik meist kasutab oma igapäevaelus. Kui inimene ei ole pädev iga värvi käsitsema, siis ei saa sageli valget valgust korralikult kasutada.

Valget valgust on piisavalt lihtne kasutada ja see sobib suurepäraselt algajatele, kuid probleem on selles, et seda kasutatakse liiga palju. Valge valgus sobib suurepäraselt oma aura puhastamiseks ja energiate tasakaalustamiseks. Samuti on see suurepärane kaitse.

Valge valgus, kui see asetatakse inimese ümber, muutub tõkkeks, mis takistab suhtlemist teistega. Seda seetõttu, et valge valgus peegeldab. Kui soovite, et teid jäetaks rahule, siis ümbritsege end valge valgusega. Valge valguse täitmine seestpoolt tugevdab ja kaitseb, ilma et see muutuks teistele takistuseks, kui soovite sotsiaalset suhtlemist.

Valge valguse liigne kasutamine võib tekitada ülbe suhtumise, eriti kui tegemist on vaimsusega, koos kinnise mõtteviisi ja suhtumise jäikusega. Seda on sageli näha nende puhul, kes praktiseerivad inglimaagiat. Üldine tulemus on see, et ollakse vaimse arengu madalamal tasemel.

Kui inimene on pädev ja valdab kõiki värve, on ta võimeline kasutama valget valgust täiel määral.


Värvimeditatsioon:

Alustage, tundes end mugavalt ja tehes hingamisharjutusi või mida iganes te teete, et keskenduda ja rahuneda enne transi olekusse minekut.

Hingake sisse ja täitke end iga hingetõmbega konkreetse spektri värviga, visualiseerides seda iga kord heledamaks ja heledamaks (mitte heledamaks; heledama all pean silmas intensiivsemat värvi):

Punane, sinine, kollane, oranž, lilla, roheline, indigo (sinakas-violett, 6. tšakra värv) või must. Seda meditatsiooni võib teha ka pärast mediteerimist konkreetsele tšakrale. Seejärel võite end täita selle tšakra värviga.

Kui olete värvimeditatsioonis uus, hoidke värvi kaks kuni neli minutit. Kui värv tundub meeldiv, võite hoida seda kauem. Need, kes on värvide energiaga harjunud, võivad hoida palju kauem. Oma aja suurendamine peaks olema mugav ja järkjärguline.

Iga värv peaks olema oma puhtal kujul ja heledalt. Hiljem on hea katsetada erinevate toonidega, kui olete osav.

Kui mõni värv tundub teile negatiivne, töötage sellega järk-järgult. Küsige oma meelest vastust, miks. Mida see värv teie jaoks tähendab? Millised assotsiatsioonid on teil konkreetse värviga? See on suurepärane võimalus enda kohta rohkem teada saada. Millised värvid tunduvad teile meeldivad? Need on need, mida te võib-olla kasutate oma elus kõige rohkem, jättes teised kõrvale. Selle teadmine annab teavet selle kohta, millised tšakrad vajavad rohkem tööd, et neid täisvõimsusele viia.

Selle meditatsiooni kõige tähtsam eesmärk on *tunnetada* värve. Veeta iga värviga mõnda aega, süvenedes sellesse, kuidas see tundub. Hoidke kirjalikku arvestust oma varjude raamatus/mustas raamatus.

Samuti võite mediteerida värvi väljaspool ennast, et tunda selle energiat. Ei ole vaja alati värvi sisse võtta, eriti kui te tunnete end teatud värvidega ebamugavalt. Pidage meeles, et kui midagi tundub ebamugav või negatiivne, siis lõpetage. Kui olete selle meditatsiooni lõpetanud, puhastage oma aura valge valgusega, sest see tasakaalustab kõiki teie auras olevaid värve.

Selle meditatsiooni kasu on võime tunda, suunata ja rakendada värvi. Värvienergia on maagias kasutatuna erakordselt võimas. Igal värvil on spetsiifilised energiad ja need toovad tulemuse, mis on unikaalne sellele energiale.


© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457

TAGASI JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE