Ringlusenergia


See meditatsioon on kõige võimsam. Seda teevad võitluskunstnikud ja edasijõudnud mediteerijad. See võimaldab praktiseerijal tunda, kontrollida ja suunata energiat.

Olge kannatlik. Tõenäoliselt on teil vaja selleks algul 15 minutit kuni pool tundi kõrvale panna. Jällegi, kõik on individuaalne. Alguses on energia enamiku inimeste puhul aeglane ja liigub nagu siirup, kuid see varieerub vastavalt inimese arengule eelmistes eludes. Tavaliselt kiireneb see korduvate meditatsioonidega ja te suudate seda suunata oma tahtmise järgi.

See harjutus on pigem TUNNE, mitte visualiseerimine.

1. Keskenduge oma kroontšakrale. Lihtsalt istuge 3-4 minutit ja mediteerige sellele tšakrale. Te võite tunda seda mingi roomava tundena. See on normaalne. Edasi võib aeg-ajalt tekkida intensiivne õndsustunne. Samuti võite tunda seal survet.

2. Nüüd keskenduge oma kolmandale silmale. Mediteerige oma kolmandale silmale mitu minutit. Surve tunnetamine siin on normaalne.

3. Liigutage oma tähelepanu kurgutšakrale ja tehke sama, mis kahe eelneva tšakraga.

4. Viige oma energia oma südametšakrale ja keskenduge paar minutit.

5. Keskenduge nüüd oma päikesepõlmikule ja tehke sama.

6. Järgneb teie teine/sakraalne tšakra- tehke sama.

7. Keskenduge nüüd teie perinium vahelisele piirkonnale. See on meeste puhul pärasoole ja munajuha vahel ning naiste puhul pärasoole ja tupe vahel. See on jõupunkt. Kujutage ette energiat, mis särab siin eredalt nagu päike.

8. Viige energia oma algtšakrasse ja mediteerige umbes 3-4 minutit oma algtšakral.

9. Nüüd suunake energia ülespoole oma selgroogu oma teise tšakrasse. (See on teine tšakra, mis asub teie selgrool - esimese ringluse puhul keskendusime me eesolevatele tšakratele, nüüd suuname energiat ülespoole.)

10. Jätkake samamoodi, suunates energiat ülespoole igasse selgrool asuvasse tšakrasse ükshaaval, kuni jõuate oma kroonini.

11. Seekord suunake energiat ilma pausideta, liigutades seda tšakrahaaval mööda keha esiosa alla, kuni peatute taas ümberringi ja suunate energia ülespoole selgroogu.

Jätkake energia ringlemist nii kaua, kui soovite. See harjutus võimaldab teil energiat kontrollida ja suunata. See on igasuguse jõu alus. Saate luua meeleühenduse sinna, kuhu te suudate keskenduda, ja energia järgneb. Seda saab kasutada tervendamiseks, võimestamiseks või muul viisil.

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457

TAGASI JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE