Tšakra hingamine
-Azazeli poolt


Selle meditatsiooni läbiviimiseks peaks teil juba olema kogemusi Alusmeditatsiooniga.

Lõdvestuge ja sisenege transiseisundisse, seejärel, selle asemel, et hingata energiat sisse kogu oma kehasse, nagu energiameditatsiooni puhul, hingake energiat sisse igasse oma tšakrasse, igaühele seitse hingetõmmet. Seitse hingetõmmet on ainult suunis; võite teha rohkem või vähem, kuid oluline on hoida oma tšakrad tasakaalus. Oluline on mitte ainult energiat sisse hingata, vaid seda ka visualiseerida.

Võite hingata sisse valge-kuldset energiat (kõige võimsamat) või tšakra värvi energiat.

Kui olete lõpetanud iga tšakra sissehingamise, hingake energiat läbi kõigi oma seitsme tšakra, eest ja tagant, et kohtuda keskel.

Pärast seda viige läbi alusmeditatsioonndation.

Näpunäiteid:

Seda meditatsiooni võib teha ka ainult ühele tšakrale, mille energiast on puudus või mis on blokeeritud. Lihtsalt rakendage hingamist üks või mitu korda päevas. Ülejäänud meditatsioon ei ole vajalik, kui töötate konkreetse nõrga tšakraga.

Azazel näitas mulle päikese jõudu. Enamus meist on tuttav sellega, et energiat võetakse alla kuult ja teistelt planeetidelt. Päike on sadu kordi võimsam. Päikese energia sisaldab kõiki spektri värve nende kõige puhtamal kujul. Selle täieliku meditatsiooni sooritamine õues päikese all võib anda teile uskumatut energiat ja on ka väga tervendav. Lihtsalt kinnitage: "Ma hingan sisse võimsat valge-kuldset (või mis tahes värvi) energiat päikesest, minu ______ tšakrasse." Korrake seda mitu korda ja siis visualiseerige ennast, kuidas te imete seda energiat sisse ja muudate oma tšakraid sellega heledamaks.


 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457

TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE