Valguse palli meditatsioon

Tšakrad asuvad piki selgroogu, kuid need ulatuvad ka meie keha esiosasse, välja arvatud kroon ja alustšakra. Igale tšakrale, teisest kuni kuuenda tšakrani, on vastas tšakra keha eesosas piki kõhtu. Kuuendal tšakral on kolm. Tagumine kuues tšakra asub tagakeha tagaosas, keskmine kuues tšakra asub kolmanda silma ja tagakeha kuuenda tšakra vahel.

Meditatsiooni läbiviimiseks visualiseerige väikest pingpongipalli suurust heledat valguskera ja süüdake sellega oma selgroo tšakra ning andke see edasi otse eesmisele tšakrale ja süüdake see, seejärel andke see tagasi oma selgroo tšakrale. Jätkake selle edasi-tagasi saatmist igale tšakrale, seejärel liikuge üles või alla järgmisele tšakrale (olenemata sellest, millise tšakraga soovite töötada). Vasakpoolsel joonisel on näide kuuenda tšakraga.

Võite visualiseerida palli kas valge-kuldse valguse või selle tšakra värvina, millega töötate.

Võite ühendada ka kroontšakra algtšakraga. Ma leidsin, et selle abil on eriti võimsaks muutunud kõhukelmes asuv energiakeskus. Liigutage seda lihtsalt üles ja alla.

Nüüd veel üks huvitav asi, mida sellega saab teha, on ühendada teise inimesega ja see suurendab oluliselt telepaatiat. Näiteks palli edasi-tagasi liigutades tema südametšakrast sinu omani saad teada teise inimese emotsionaalsetest kogemustest ja iseloomust.

Kellegi ülekuulamiseks andke valguskuul oma kolmandast silmast tema kolmandasse silma edasi-tagasi.

Nüüd on ilmselge, et te võite kogemustega tungida teiste privaatsusse ja see hõlmab ka teie enda oma - lihtsalt midagi, mida peaksite teadvustama, kui te ei taha, et keegi sekkuks teie isiklikesse asjadesse. Sellisel juhul sulgege oma tšakrad, kui keegi teeb seda vastu teie tahtmist.

TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE 

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457