Tõusva energia meditatsioon
Azazelilt


1. Lamage pikali ja alustage enda stimuleerimisega orgasmini. Kohe eelseisva orgasmi hetkel visualiseerige oma perineumi (meeste puhul pärasoole ja munandite vaheline ala; või naiste puhul pärasoole ja tupe vaheline ala) juures tuliselt säravat heledat valgust.

2. Hingake sisse ja suunake orgasmi ajal orgasmist tulenev energia ülespoole selgroogu. Te peaksite seda visualiseerima heleda valge-kuldse valgusena.* Tõmmake energia ülespoole oma selgroogu kroontšakrasse, kus see valgustab ja võimendab seda, väljudes oma pea tipust ja kaheksandasse kuldtšakrasse. Helendage oma kaheksandat kuldset tšakrat.

3. Laiendage oma kaheksas tšakra umbes kahe jala (60 cm) läbimõõduga palliks.

4. Hingake välja ja laiendage energia oma kaheksandast tšakrast ning seejärel suunake see alla kummalegi kehaküljele, alla läbi jalapõhjade ja tagasi oma põhitšakrasse, kus hingake seda uuesti sisse.

5. Hingake sisse ja tõmmake see uuesti sisse alumisest tšakrast, valgustades ja võimestades seda sisenemisel ning seejärel visualiseerige seda taas oma selgroogu ülespoole tõusmas ja korrake ülaltoodud samme 2-5. Iga ringluse korral saate laiendada oma aurat selle energiaga.

Orgasm paneb energia liikuma ja te võite seda ringlusse lasta nii kaua, kui soovite.

Suunake energia alati ülespoole oma kroonist välja. Ülaltoodud tee on normaalne tee aurat ümbritsevale energiale.


*Valge-kuldne on kõige võimsam värv, kuna see on päikese värv. Saatanal on kuldne aura.


TAGASI JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE