Bioelektriline tehnoloogia ja hüpnotismi mustad kunstid

Igaühel meist on meie keha ümber elektromagnetiline väli. See on see, mida me tunneme kui aura. Meie mõtted ja aju tegevus moodustavad selles auras vooluringi. Kuna mõtted ja ajutegevus on elektriimpulsid, saab neid dekodeerida ja lugeda. Maailmavõimud on sellest teadlikud ja arenenud arvutitehnoloogiaga on nad võimelised inimese mõtteid dešifreerima, kus neid saab spetsiaalse seadmega vastu võtta ja väljund on sarnane sellega, kui satelliidisignaalidest moodustub pilt meie televiisorisse.


Samuti on olemas mikrokiibid, mida saab kasutada implantaadina teatud närviradadel, et saata ajju elektrilisi impulsse, stimuleerides teatud mõtteid, tundeid, uskumusi või istutades teatud mälestusi. Kuigi sellel tehnoloogial on veel pikk tee käia, on nüüdseks olemas tegelikud mõtte lugemise masinad, mis nagu kõik muudki aja jooksul täiustuvad. Inimese nahale asetatakse teatud kohtadesse seade, mis loeb bioelektrilist väljundit ja dekodeerib need impulsid nii, et neid saab hõlpsasti lugeda spetsiaalse arvutiga.



1970ndatel aastatel omandasid maailmavõimud suuri edusamme ja läbimurdeid meelekontrolli tehnoloogias. Hüpnoosil on palju positiivseid rakendusi, näiteks tervendamine või teatud harjumuste murdmine. Enamik "professionaalseid" hüpnotiseerijaid nõustub, et kui subjekt on hüpnootilises transis, ei tegutse ta kunagi vastu oma tahtmist või ei soorita oma loomuse vastaseid tegusid. Tegelikult on see vale. Koolitatud ja enesekindel operaator võib sundida subjekti tegema kõike, mida ta käsib, välja arvatud juhul, kui subjektis on äärmiselt tugev vastumeelsus või kui subjekti tahe on erakordselt tugev.


20% elanikkonnast on ideaalsed subjektid hüpnoosi jaoks. Keskmisest kõrgem intelligentsus, kujuteldava mängukaaslase olemasolu lapsepõlves, tugev kalduvus unistamisele ja fantaasiale ning tahe alluda soovitud nõuetele teevad inimesest ihaldusväärse kandidaadi.


Hüpnotiseerimise mustades kunstides moodustavad hüpnotiseerija ja subjekt isandi-orjapoolse suhte. Subjekt peab olema isoleeritud sõpradest ja perekonnast ning veetma palju aega üksi operaatoriga, kus luuakse suhe, nagu valitsuse eksperimentides või mõnikord nagu vanglas kambrikaaslasega. Emotsionaalne suhe on usalduse ja kuulekuse loomisel väga oluline. Operaator peab mõjuma hea kuulajana ja näitama eeldatavalt tõelist huvi katsealuse vastu. Katsealune peab end operaatori juures mugavalt tundma ja võib temaga avameelselt suhelda.


Algne hüpnootiline induktsioon on kõige tähtsam, sest see murrab subjekti meelest läbi ja avab hüpnotiseerijale ukse. Alfa-olekus on loogiline mõistus passiivne ja inimene on avatud kõikidele soovitustele. Operaator annab subjektile soovituse, et ta satub taas sügavale hüpnoosi, kui operaator annab induktsioonikõne. See võib olla sõnade või signaaliga. Iga seanss kutsub esile sügavama hüpnootilise seisundi, kus subjekt libiseb operaatori täieliku kontrolli alla. Sügavamate transside korral muutub subjekt operaatori suhtes üha jõuetumaks.


Kunstlik amneesia (tuntud ka kui "meelte kustutamine") tekitatakse sellega, et operaator annab subjektile mõista, et tal ei ole seansside kohta teadlikku teadmist. Täiendavad olulised soovitused hõlmavad seda, et subjekt ei ole mingil moel võimeline end hüpnotiseerima ja et ta käitub transis, nagu oleks ta ärkvel.


Kui operaator on subjekti hõlpsasti hüpnotiseerinud, saab seejärel konditsioneerida tema meelt ja isiksust. Lapsepõlve mängukaaslased on sageli isiksuse laiendused, eriti neil, kes on nõrgemat iseloomu ja ei hakkaks isiklikult vastu ega kaitseks ennast. Kujuteldav mängukaaslane võib vastu hakata ja vihastuda, samas kui laps ei saa. Sageli on tegemist vägivaldse vanemaga, kelle vastu mängukaaslase vihased mõtted ja teod on suunatud.


Seansi algses konditsioneerimisfaasis regressib operaator subjekti lapsepõlve. Regressioon mängib väga olulist rolli kontrolli kehtestamisel subjekti üle. Operaator, kes töötab valitsuse heaks, nagu spioonide tootmisel, otsib kõige agressiivsemaid kujuteldavaid sõpru, püüdes kunstlikult jagada isiksust. Isiksuse kõige agressiivsemad aspektid on ideaalsed kõikide tõkete hävitamisel.


Isiksuse kunstlik lõhestamine toimub seal, kus kujuteldav mängukaaslane tuuakse subjektis esile ja subjektist saab käsu peale mängukaaslane. Mängukaaslane ilmub tavaliselt välja ühe subjekti tšakra kaudu. Operaator teatab subjektile, et "mängukaaslase nimi" tuleb läbi subjekti kõhu, kolmanda silma, kurgu jne. Lisaks öeldakse subjektile veel kord, et ta ei mäleta midagi seansist ega esilekerkivast isiksusest. Tegelikel juhtudel konditsioneeritakse esilekerkiv tugevam isiksus programmeerimise ja sugestiivide kaudu olema vaenulik subjekti juurtega isiksuse suhtes.


See agressiivne isiksus on peaaegu kõigil juhtudel tugevam ja suudab rohkem ärakasutamist taluda. Maailmavõimud kasutavad subjekti robotspioonidena. Agressiivsele isiksusele sisendatakse ulatuslik programmeerimine, nii et nad ei avalda kunagi teatud teavet isegi piinamise all. Juurdejäänud isiksus, kes on kogu kogemusest amneesia, on sageli see, kes kannatab süstemaatilist piinamist, ilma et ta mäletaks või meenutaks teavet, mida ülekuulaja püüab teda sundida avaldama.


Korduvate seansside käigus tuuakse isiksus üha enam esile ja muutub palju tugevamaks, eraldudes täielikult juurtega isiksusest. Kuna subjekt on programmeeritud mitte mäletama, ei ole tal mingeid teadmisi, vaid ainult lüngad ja puuduolevad mälutükid. Palju aega libiseb märkamatult ja on arvestamata.


Edasised konditsioneerimissessioonid, kui nad on all, hõlmavad subjektile tema loomusele täiesti vastumeelsete kogemuste rääkimist, kus subjekt pannakse tema meelest tegema midagi, mida ta teadlikult kunagi ei teeks. Subjekt kogeb tegelikult seda, mida operaator ütleb. Korduvate seansside kaudu ületatakse kõik tõkked ja isiksus kujundatakse selliseks, nagu operaator soovib. See on olukord, kus subjekt võib näiteks kõhklematult mõrvata KÕIKI või teha kõike muud, mida operaator käsutab. Nagu kõike muudki, sisendatakse korduv programmeerimine ja säilitatakse järgnevatel seanssidel.


Vastumeelsele subjektile võib süstida barbituraate, mis muudavad tema meeled avatuks kõikidele soovitustele, mida operaator soovib talle sisendada. Seda tuntakse kui "sõjalist psühholoogiat". Inimesi, kes kasutavad meelelahutuslikke narkootikume, on äärmiselt lihtne kontrollida, kas psüühiliselt, nagu seda teeb oskuslik maag, või tegelikus kliinilises keskkonnas. Narkootikumide tarvitamine tekitab ka auke kaitsvas auras, millega adept saab kergesti manipuleerida.


Elektrolöögiravi toimib mälestuste hävitamiseks ja seda võivad maailmavõimude asutused kasutada meele puhastamiseks. Seejärel programmeeritakse mõistus ümber, uskumused, ideed, mõtlemismustrid ja harjumused sisendatakse, tavaliselt uimastite abil transi indutseerimise teel, kuni uus isiksus võtab võimust ja uimasteid enam ei vajata. Seda nimetatakse "ajupesuks" ja seda võib teha igal eesmärgil.


Enamik inimesi ei ole teadlik sellest, mida võivad nende mõtetega teha need, kellel on rohkem teadmisi ja kontrolli. Enesehüpnoos on kasulik seal, kus me ise programmeerime oma meelt. Me võime programmeerida oma meelt nii, et see oleks vastupidav kõikidele soovimatutele mõjudele. Lisaks sellele ei saa teised meie meelt mõjutada ega kehtestada meie üle mingit kontrolli.

Viited: Secret, Don't Tell: The Encyclopedia of Hypnotism, Carla Emery, 1998

Tagasi hüpnoosi pealehele


TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI  PEALEHELE

 

© Copyright 2003, 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457