Eelmise elu amneesia

Paljud asjad on seotud sellega, et inimene on valel ajal vales kohas, valede inimestega, jällegi valel ajal; õnnetused, haigused, millegist ilma jäämine ühe päeva või minuti võrra jne. Kõik see on teadmiste puudumise tulemus. Reinkarnatsioon on fakt. Kui me astume uude ellu, toome iseennast kaasa. See hõlmab mineviku kinnijäämisi ja endiseid konditsioneeringuid, ekslikke uskumusi, kurbust, valu ja nii edasi. Kui me siseneme uude ellu, siis teeme seda amnesia all.

Teatud eksperimentide kohta on olemas teave. Paljud neist on nende julma iseloomu tõttu avalikkuse eest varjatud, uurides kunstlikult esilekutsutud amneesia mõju nii loomade kui ka inimeste puhul ja seda, kuidas see mõjutab otseselt tagasisideahelat ajus. Eneseteadvuse korral saab inimene kontrollida, kuid teisest küljest, kui tagasisideahel on amneesia tõttu blokeeritud, ei saa inimene oma meeles olevat probleemset programmeerimist ümber kujundada.

Vene psühholoog Ivan Pavlov viis läbi rea katseid koertega. Enamik meist on kursis konditsioneerimisteooriaga, mida õpetatakse psühholoogia 1001. peatükis. Koertele anti toitu pärast kellahelinat. Kellukese kõlksumine pani koera mitu korda suu vett jooksma (ootama toitu), sõltumata sellest, kas toit järgnes või mitte. Heli tekitas koeral nälga. Kaks eraldi stiimulit, mida rakendatakse sekundite jooksul üksteise järel, tekitavad ajus tahtmatu reaktsiooni.

Paljud tema katsed läksid konditsioneerimisest kaugemale. Ta suutis tekitada koertel ja teistel loomadel närvipingeid, jällegi assotsieerumise teel. Näljane loom läks toidu järele ja ta rakendas valusat šokki, äärmiselt valju müra, kõrvetavat kuumust või muid stiimuleid, mis tekitasid ellujäämise ja hirmu/valu vahelise olukorra. See tekitas loomadel neuroosi ja vaimuhaigusi, samamoodi nagu kristlik kirik on hävitanud miljardite inimeste vaimse tervise, sundides seksuaalvahekorrast hoiduma ja eitades teisi normaalseid ja loomulikke vajadusi. Seksuaalsus on võrdne elujõuga; hoidumine tekitab neurootilisust. Vaenulikud jumalad teavad kõike inimhingest ja sellest, kuidas seda hävitada.

Teine vene teadlane A. R. Luria jätkas Pavlovi katseid, kuid seekord inimestega. (CIA teeb seda samuti, kuigi palju on avalikkuse eest varjatud). Luria leidis, et inimesed, olles võimelised mäletama, olid võimelised programmeerimisele vastu seisma ja taastama oma mõistuse ratsionaalse mõtlemise ja tahte rakendamise abil. Luria (koos CIA-ga hilisematel aastatel) tekitas amneesia oma subjektidele elektrilöögi töötlemise ja narkootikumide poolt põhjustatud transiseisundite abil, kus 99,9% inimkonnast saab hüpnotiseerida ja ümber programmeerida.

Elektrolöögiravi (EST) on kasutatud vaimuhaiguste raviks ja kontrollimiseks. EST põhjustab retrogradistlikku amneesiat. Mälestused hävitatakse vastavalt šokkide intensiivsusele ja sagedusele. Kõrgetasemelise EST puhul ei suuda inimene mäletada oma nime, identiteeti või minevikku. Subjekt muutub äärmiselt klammerdunuks ja keskendub olevikusse. 1975. aasta film "Lendas üle käo pesa" on hea näide EST mõju kohta, eriti filmi lõpus, kus Jack Nicholsoni kehastatud tegelane sai pöördumatu ajukahjustuse, ilma et ta mäletaks oma identiteeti või minevikku.

Häirivaid mõtteid ja valemälestusi saab katsealuste meelte sisse istutada, kui operaator regressib katsealused varajasse lapsepõlve või imikuilka. Selles staadiumis muutub mõistus kaitsmatuks ja abituks. Operaatorit tajutakse vanemafiguurina ja ta võtab endale selle rolli. Parim näide selle kohta oli see, kus kristlik psühhiaater istutas raamatu "Michelle mäletab" subjektile valemälestusi.

Neurootilisuse esilekutsumiseks on tavaliselt, kuigi mitte alati, vaja, et operaator regressiooniks subjektile ja implanteeriks valemälestusi, näiteks lapse vägistamist vanema poolt. Sada protsenti ajast tuleb subjektile amneesia soovitada, et subjekt ei mäletaks seanssi ega implanteeritud soovitusi. Kohutavaid valemälestusi, hirme ja igasuguseid psühholoogilisi probleeme võib implanteerida subjektile sugestiivselt, näiteks lähedase inimese mõrvamine, irratsionaalsed hirmud, häbi ja süütunne.

Amneesia takistab subjektil probleemidest aru saada ja nendega toime tulla. Alateadvus säilitab need ja tegutseb nende järgi. Subjekt ei ole neist teadlik, välja arvatud kummalised, irratsionaalsed tunded, seletamatud neuroosid ja ebanormaalne käitumine. Sellest hoolimata on probleemid endiselt olemas ja mõjutavad subjekti edasist käitumist. See on see, mis juhtub, kui me kogeme amneesia seoses eelmiste eludega. Meil on rohkem kogemusi, kui me teame, mis ripuvad meie alateadvuses ja mõjutavad meid selles elus. Me ei mõista, miks halvad asjad juhtuvad, ja paljudel juhtudel oleme võimetud neid ennetama või peatama.

Me saame hakata end päriselt tundma ja oma elu paremini kontrollima, kui pääseme enesehüpnoosi abil ligi eelmistele eludele, õpime ja mõistame neist nii palju kui võimalik. Me kõik peaksime võtma aega, et siseneda transiseisundisse ja uurida omaenda meelt, lapsepõlvemälestusi ja eelmisi elusid. Amneesia needuse ja teadmiste puudumise tõttu on olemas nn "karma". Karmat saab ületada ja võita ainult teadmiste abil. Karma EI ole vastavus mingile dogmale, nagu paljud New Age'i inimesed ja teised, kes on juudi/kristliku mõju all, tahaksid teisi uskuma panna, vaid see on põhjus ja tagajärg. Teadmised on kõige võti. Teadmine kõigest enda kohta, eelmistest eludest jne vabastab meid.



Viide:


Secret, Don't Tell : The Encyclopedia of Hypnotism by Carla Emery © 1998




Tagasi leheleküljele Meelt puudutav teave

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457