Kõikjalviibiv naatsaretlane


Naatsaretlane on kokku klopsitud varastatud legendidest, identiteetidest ja hunnikust mõttetutest, väärtusetutest, silmakirjalikest ja vastuolulistest õpetustest. Ma ei usu, et ajaloos on olnud teist nii väljamõeldud tegelast kui see naatsaretlasest idioot. Kuna see on vale, saab seda sõltuvalt ajastule muuta.

Tema väljamõtlemise eesmärk oli masside tähelepanu kõrvalejuhtimine, mille taga toimus spirituaalsete teadmiste ja väe eemaldamine rahvastikult ja selle jätmine valitud vähemuse kätte meie kõigi kahjuks.

Kristlus on ellu jäänud kuna see on alati ajastuga kohandunud, täpselt nagu ka täna. Kristlik kirik lõpuks salakavalalt möönis, et Maa ei ole lame. Kui nad poleks seda teinud, poleks nad ellu jäänud. See on vaid üks rohketest näidetest.

Nüüd on naatsaretlane pähe tõmmanud New Age maski. Algsete Jumalate õpetused ja iidsed teadmised on järsku omistatud sellele tegelasele. Väidetakse, et need võisid tulla Egiptusest (mõnedel kahekohalise IQ-ga isikutel jätkub lollust väitmaks, et naatsaretlane oli “vaarao”.)

1960ndatel ja 70ndatel oli see ideaalne hipi. Nüüd on see suur new age rämpsu ja “kolmekordse” nalja õpetaja, mis muidugi sisaldab ka kuritahtlikke ingleid ja judeokristlikku müstitsismi.
Ristisõdade ajal oli naatsaretlane kristlik sõjamees, juhtides kristlaste armeesid tapma kõiki nende teel: “Edasi, kristlikud sõdurid.” Islamis ta siiski eksisteerib kuid sel korral mitte kui “jumala poeg”, vaid kui prohvet.

Ta näikse olevat kõikjal ning kohanduv iga trendi ja kultuuriga. Tee kahest puupulgast rist, löö see kaltsudes, vaene, professionaalne ohver selle külge ja ongi olemas. Ainus asi mis ON selle kõikjal oleva klouniga seoses reaalne, on ennasthävitavad õpetused mille eesmärk on muuta kogu ühiskond mõjutatavateks orjadeks. Aluseks olev sõnum ei muutu iial.

See on analoogne ohutuna näiva närilisega kes toob kaasa surmavad parasiidid mis elupaigad vallutavad. Sama juhtus muhkkatkuga keskajal.

Kuna ta on väljamõeldis, saavad nad teda vormida ükskõik milleks tingimusel, et seda tehakse salamisi. Naatsaretlane võib olla ükskõik mis, ükskõik millal, ükskõik kus. Ühest küljest on tal tsölibaat ja ta on “jumala poeg”. Teisest küljest, tänapäeva seksuaalse avatusega kohanemiseks on tal nüüd seksuaalsed suhted Maria Magdalenaga.

Kuna Kaug-Idast on tulnud uusi teadmisi, siis loomulikult elas naatsaretlane seal vanuses “13 kuni 30”. Kuna kirjalik ajalugu puudub, võivad nad välja mõelda mida aga soovivad. Sel moel saab temale omistada palju Idamaade õpetusi ja väita, et “kõik on üks”. Jah, “kõik on üks” kuni keegi mainib Saatanat ja sellele järgnevad nende naljameeste poolt kas eitused või kaitsvad õigustused.

Kuna homoseksuaalsus on nüüd avatumalt nähtav, väidavad St. Johni gospli mugavalt kustutatud osad, et naatsaretlasel oli seksuaalne vahekord teise mehega. Ta võib olla ükskõik mis, ükskõik millal ja ükskõik kus.

Naatsaretlane ei andnud iialgi ühtegi otsest vastust. Sel moel saab iga piibli-põmmpea teda vabalt vastavalt vajadusele tsiteerida. Tema mõistujutte saab tõlgendada sajal erineval moel. Lihtsalt pistke ta toki otsa ja laske käia!


TAGASI KRISTLUSE PALJASTAMISE LEHELE

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457


TAGASI SAATANA RÕÕMU LEHELE