Tõde “jeesus kristusest”


Paljud selle veebilehe külastajad teavad faktina seda, et naatsaretlane on Paganatele orjalikuks ülistamiseks mõeldud fiktiivne juudi arhetüüp. Üle kõige aga on naatsaretlane diversioon ja tähelepanu kõrvalejuhtimine eesmärgiga hoida ära inimkonna spirituaalne areng, meie endi hingede kallal töötamine ja nende arendamine. “Jeesuse” fiktiivne tegelaskuju leiutati Kaug-Idast pärinevate spirituaalsete KONTSEPTIDE baasil: spirituaalne alkeemia, kundalini energia (Saatana Madu) ja “vril”, “chi”, “elujõud” ehk “nõia vägi”. Tõe huvides peab ütlema, et igaüks päästab ise oma hinge spirituaalse arengu ja selle väe aktiveerimise kaudu. Naatsaretlane on abivahend selleks, et inimkond ei teeks midagi spirituaalset, et inimkond püsiks orjastatuna täielikult materiaalsesse eksistentsi. Kristlased ei saa vaielda, sest nad ei tunne tõelist spirituaalsust. Nad pole seda kogenud. Kui paljud kristlikud jutlustajad/preestrid oskavad joonistada inimese hinge diagrammi?

Kui su silmad kord avanevad ja saad teadlikuks nõiaväe kontseptist, suudad selgelt näha, kuidas see tegelane leiutati.

Naatsaretlase fiktiivne tegelaskuju:

Kõigil meist on käes aeg ärgata ja näha spirituaalset korruptsiooni, mis on inimkonnale maksma läinud miljardeid dollareid, saatnud hukatusse hingi, põhjustanud lõputuid, mittevajalikke sõdu, pidurdanud ohtlikult teaduse arengut ja teinud mida iganes muud mida need koššer-parasiidid Paganatele on tahtnud teha. Kristlik programm koos islami rõvedate doktriinidega on inimkonna spirituaalse arengu ära hoidnud ja peatanud. See on peamine kannatuste põhjustaja kõigile.

Iga sündmus fiktsiivse naatsaretlase elus paljastab KONTSEPTI, MIS ON VARASTATUD JA MOONUTATUD KRISTLUSELE EELNENUD PAGANLIKEST RELIGIOONIDEST.
Naatsaretlane sündis väidetavalt koopas, mitte tallis. “Varane kristlik traditsioon annab mõista, et jeesus sündis koopas mida kasutati tallina.”2 Paljud kristlusest vanemad doktriinid (nagu Taoismi religioon) väidavad, et käbinääre on “koopa sees”. See väga tähtis spirituaalne keskus asub ajus ühes alas. See ala tundub õõnes, seal asub väga tähtis käbinääre mis enamusel inimestel on varjusurmas. Käbinääre on ülitähtis võti hinge avamisel ja laiendatud teadvuse omandamisel. Kui nääre on aktiveeritud, kaasnevad sellega sensitiivsed võimed.

Naatsaretlase sünnikohta jõudsid “kolma tarka meest idast” kes “JÄRGISID TÄHTE”. Need “targad mehed” olid maagid, teisisõnu tuntud kui nõiakunsti praktiseerijad, sest see on maagi tähendus. Jällegi sümboliseerib see üht Spirituaalsest Alkeemiast varastatud kontsepti. Kui okultism ja mediatsioon (tõeline spirituaalsus) on sinu jaoks uued teemad, pead rohkem uurima ja õppima [vt. Saatana Rõõm]. Mediteerijad on teadlikud kondenseeritud vril/nõiaväest mida läbi tšakrate liigutatakse – see näeb välja nagu täht. See ongi “järgne tähele” tõeline tähendus.

Jällegi torkab kolme maagi puhul silma number kolm (nagu number 7 tähistab tšakraid). Kolm sümboliseerib hinge kolme peamist nadi kanalit: ida, pingala ja sushumna ja tšakrate kolme risti. Number kolme kontsept oli kasutusel Paganlikes religioonides sadu kuni tuhandeid aastaid enne kristlust. See sümboliseerib Kaug-Idast pärinevat “Kuradi hangu” ehk “Trishul”. Trishul sümboliseerib kolme sõlme (granthi) läbistamist lookleva kundalini energia poolt (vt. Saatanlikud sümbolid). Judeokristlikus piiblis kasutatakse laialdaselt numberid 3 ja 7 jumalateotuslikul ja moonutatud kujul.

“Neitsi sünnitus” on järjekordne moonutatud kontsept. Originaalne mõte seisneb selles, et tšakrad peavad olema puhtad ja takistusteta selleks, et spirituaalne energia saaks tõusta ja ringi liikuda. See on sõna “puhas” tõeline tähendus. Liit fiktiivse jumalusega sümboliseerib jumaliku spirituaalsuse osalemist nõiaväe kasvatamises. See ei tähista fiktiivset YHVH mis pole midagi muud kui Paganate orjastamiseks loodud juudi maagia süsteem.

Selle petturist “jeesus kristuse” ristilöömise aluseks võeti varguse korras lood umbes 18 erineva Paganliku Jumala puu otsa poomisest. Kristlikus piiblis on rohkem kui üks salm mis väidab, et naatsaretlane poodi puu otsa:

Apostlite teod 5:30 - Meie isade Jumal on üles äratanud Jeesuse, kelle teie olete tapnud, riputades ta ristipuu külge.
Apostlite teod 13:29 - Ja kui nad olid täitnud kõik, mis temast oli kirjutatud, võeti ta ristipuult maha ja pandi hauda.

(Tõlkijalt: piibli eestikeelses versioonis on puu (tree) asendatud sõnaga ristipuu.)

Vananorra Jumal Odin eelnes jeesus kristusele. Odin riputati puu otsa ning ta koges teadmiste saamiseks omamoodi surma. “Ümbersündinuna” omandas ta gnosise (intuitiivse tõetunnetuse ja spirituaalsed teadmised) nagu ka Egiptuse Jumal Set kes “löödi risti”.1 See on ka poodud mehe tähendus Tarot kaardipakis. Ka Buddha istus “Bo puu” all. “Bo” tähendab boamadu ehk kundalini energiat. Puu on iidne inimese hinge kujutis: tüvi sümboliseerib selgroogu, oksad sümboliseerivad 144 000 nadi kanalit, lehed ja viljad sümboliseerivad meditatsioonide vilju, elujõudu ja meelte ning hinge vägesid. Lisaks poodi üles ka Krishna, Marsyas, Dodonian ja Zeus. “144 000” on järjekordne juudikristliku piibli korruptsioon ühest allegooriast mis puudutab inimese chi-jõudu või “nõiaväge”.

Praktiliselt kogu judeokristliku piibli sisu varastati ja moonutati Kaug-Ida religioonidest võetud infost. Oletatavas piibellikus loomises väidetakse, et “Eedeni aed” asus Mesopotaamias. Selle eesmärk on suunata tähelepanu tahtlikult eemale Kaug-Idast, sest sealt sai tsivilisatsioon alguse, sealt pärinesid tõesed spirituaalsed õpetused. Kristluse leviku tõttu neil aladel on paljud doktriinid kahjuks rikutud ja hävitatud.

Ladina rist ei olnud kristluse osa enne 7. sajandit. Täielikult tunnustati seda alles 9. sajandil. See paljastab spirituaalsete teadmiste hävitamise ning suvalise jamaga asendamise. Inimese hing kujutab endast tagurpidi risti. Rist esindab ka ülitähtsat nelja veerandit, tetragrammatoni.

Naatsaretlase väidetava “ristilöömise” ajal toimunud väidetav päikesevarjutus sümboliseerib spirituaalse alkeemia nigredo olekut, pimedust. Seda staadiumi sümboliseerivad ka must vares ja Must Päike.

Kolm ristilöömist, naatsaretlane oli neist keskmine (väidetavalt löödi tol päeval risti veel kaks), on järjekordne allegooria mis sümboliseerib hinge kolme risti. Hinges on kolm peamist osa milles asuvad energiate ristumispunktid. Peamine (suur rist) on südametšakra tasandil, kus asuvad tiibadega õlgade tšakrad; kaks väiksemat asuvad puusade tšakrate ja kuuenda tšakra piirkonnas.

Naatsaretlase tõus “taevasse” on järjekordne kontsept kundalini energia tõusmisest kroontšakrasse. Taevas, Maa ja Põrgu on Taoismist varastatud kontseptid. See religioon eksisteeris enne kristlust ja judaismi. Taevas sümboliseerib seitsmendat tšakrat (kroontšakra), Maa või “keskmaa” sümboliseerib südametšakrat ja Põrgu sümboliseerib juurtšakrat milles tuline kundalini madu suikununa lebab.

Fiktiivse naatsaretlase “imed” olid samuti ALLEGOORIA ja KONTSEPT nõiaväe võimalustest. Ka naatsaretlase prohvetlused on ALLEGOORIAD nõiaväe aktiveerimisega kaasnevate psüühiliste võimete kasutamisest.

12 apostlit on sodiaagi 12 märgi moonutused ja sümboliseerivad nõidade kogu, naatsaretlane siis kolmeteistkümnenda liikmena. Traditsiooniliselt on nõidade kogus 13 liiget. Inimese hinges on 13 primaarset tšakrat.

Naatsaretlane elas väidetavalt 33 aastat. See on jällegi kontsept. Kundalini madu tõuseb inimeses läbi 33 selgroolüli, mis on nõiaväe oluline edasiminek.

Lõpetuseks pean ütlema, et minu isiklikud uuringud näitavad, et kristlus ei ole “2000 aastat vana” nagu väidetakse. Isiklikult usun, et kristlus saabus koos Inkvisitsiooniga. Uuringud viitavad, et Vatikan sõlmis tehingu maaväliste olenditega keda nimetatakse “hallideks”: Vatikani poolt inimeste hinged, tulnukate poolt rikkus ja võim. Selle õnnestumiseks tuli kõik spirituaalsed teadmised hävitada. See ei erine juudi kommunismist. Piibel on kommunismi kirjalik plaan, valmistades usklikud ette orjuse ja väärkohtlemise aktsepteerimiseks. Kus iganes juudi kommunism võimu haarab (nagu Nõukogude Liit, Hiina, Kambodža, Tiibet jne), seal järgnevad kohe massimõrvad ja piinamised – täpselt nagu inkvisitsiooniga.

“Kristlus ja kommunism on spirituaalselt ja ideoloogiliselt väga lähedased. See on suhteliselt tuntud üldistus mille on omaks võtnud erinevad mõtlejad, alates Lev Tolstoist kuni Thomar More-ni. Vähesed inimesed teavad, et maailma kõige esimene sotsialistlik riik rajati Paraguais ja see põhines katoliiklike jesuiitide ideedel juba enne seda kui Marx oma õpetused lõi.”
“Jesuiitide religioosne ordu “Jeesuse ühing” katoliku kirikus oli laias laastus võrdne Nõukogude Liidu KGB-ga.“
Ülaltoodud tsitaadid on võetud kommunistliku partei ja Nõukogude Liidu juhtivast ajalehest “Pravda”. 30. aprillil 2013 ilmunud artikli pealkiri oli: Kas kristlusel ja kommunismil on erinevusi?
Viited:

1 “The Woman's Dictionary of Symbols and Sacred Objects" Barbara G. Walker, lehekülg 54.

2 www.christianitytoday.com


TAGASI KRISTLUSE PALJASTAMISE LEHELE