Tõde kristliku heategevuse kohta


- Raamatust "The Book Your Church Doesn't Want You To Read" - Tom C. Leedom, toimetaja 1993

Kongressi kaplani palk aastal 1993 oli 115 300 dollarit.
Senati kaplani palk oli umbes samas järgus, sellele lisandus 300 tuhat dollarit eelarvena sekretäri palgaks ja kontori rendiks.1

Abordi teema on kahtlemata väga isiklik teema kuid soovin paljastada mida tehakse kristlike “elupooldavate” liikumiste kulisside taga.

Esiteks tahan mainida, et kui kristlus poleks meid pidurdanud, oleks meil praegu efektiivne raseduskontroll. Sunnitud seksist hoidumine on ebatervislik ja ei tööta.

Mis puudutab kristlikku kirikut ja katoliiklikku hoiakut raseduskontrolli keelustamisse ja aborti, siis see on järjekordne tohutu rahategemise räkit. Lapsed on need kes maksavad. Selle taga olevad kavatsused mida üldsusele propagandana avalikustatakse tulevad hea tahte ja humanitarismi ettekäänetega. Kulisside taga on aga asjalood tõeliselt teised.

Ameerika Ateistid tegid “Ema Teresa” kohta mingi aeg tagasi ühe paljastuse. See naine on saanud annetustena vähemalt miljoneid. Enamus sellest rahast on seletamatu.

Elupooldava liikumise kõige rohkem ohvreid pärineb kolmandatest riikidest. Enamus neist riikidest Aafrikas, Kesk- ja Lõuna-Ameerikas ja Aasias on kristluse poolt vallutatud ja ära kasutatud. Misjonärid naasevad igavesti neisse nende jaoks väga headesse kohtadesse oma õelat plaani jätkama, sest rahvas on vaene ja kirjaoskamatu.

Ühe inimese toit, riided ja eluruum enamikes neis kohtades maksab ainult 10 senti päevas pluss kausitäis riisi. Lapsed kõnnivad ringi kaltsudes ja räpastena, kidurad, suremus on kõrge. Kirikud kasutavad seda miljonite dollarite kogumiseks maksuvabade annetustena, et “anda” neile lastele. Kurb fakt on, et nende lasteni ei jõua peaaegu mitte midagi. Kuna laste suremus on nälja ja haiguste tõttu väga kõrge, on katoliiklik kirik olukorra ärakasutamiseks keelustanud raseduskontrolli ja abordi. See omakorda annab kirikule üha uusi lapsi kaanepiltide jaoks, et veelgi rohkem raha kokku riisuda. Õnnetuid lapsi üha sünnib. Lisaks kasutatakse paljusid lapsi õelalt ja brutaalselt orjatööjõuna. Juutidele kuuluvad ja juutide poolt juhitud monopolid vajavad odavad orjatööjõudu ühekordsete inimolendite näol. Neid saab süstemaatiliselt surnuks töötada. See ei erine juudi kommunismist.

Lääne valuuta kursivahega suudaks kirik vabalt võimaldada kogu kolmandale maailmale head elu. See pole midagi muud kui traagiline rahategemise räkit. Kui peaks haruharva juhtuma seda, et mõni kristlik juht uurimise alla sattub, siis räpaseid seiku leitakse lõputult. Kristlik kirik koos oma maksuvaba jõukuse ja finantseeringuga on muutunud võimsaks jõuks valimistel.

“Neil on omad religioossed lobitöö grupid ja nad on enda taskutesse pistnud nii palju senaatoreid ja esindajaid, et praktiliselt võimatu on jõustada mis tahes maksuseadusi või rikkumismenetlusi nende vastu. See võimaldab neil jätkata võimu kogumist piiramatute vahenditega.” 2

Mehhikos kõnnivad vaesed räbalates inimesed paljajalu 25 kilomeetrit mööda põletavat kruusateed, et osaleda pillavalt luksusliku kiriku jumalateenistustes. See kirik võtab oma osa nende sissetulekust aga nemad elavad slummis muldpõrandal, katuseks laineplekk. Kirikud on kullaga kaetud ja nad jätkavad kümnise võtmist neilt inimestelt.

Kristlik heategevus on võlts. Avalikult annavad nad humanitaarse kuvandi hoidmiseks välja nii vähe kui võimalik. Samas läheb enamus annetusi nende jutlustajate taskutesse, organiseeritud kuritegevusse ja juudi kommunismi edendamisse. Probleemid millega inimesed nende juurde tulevad leiavad üliharva lahenduse. Narkomaanidele soovitatakse palvetamist jne. Neile ei räägita jõumeditatsioonist ja hinge teadmistest mis nende isud raviks. Kristlikus süsteemis jäävad inimesed invaliidideks, neid ekspluateeritakse. Uustulnukad “jeesuse” juurde võetakse ikka ja jälle vastu kuid “jeesus” ei kesta kaua. Inimene langeb tagasi hullematesse tingimustesse kui enne, sest lisaks nende endi probleemidele ja õnnetutele oludele mis nad kirikusse üldse ajasid, “jeesus” situb nende peale.

Enamuse kristlike annetustega finantseeritakse sõdu ja organiseeritud kuritegevust.

“Rahvusliku ja Maailma Kirikute Nõukogu” liikmed on luteri kirik, episkopaalkirik, baptistid, presbüterlased, metodisti kirik ja paljud teised.

“Maailma Kirikute Nõukogu ja selle partner Rahvuslik Kirikute Nõukogu aitavad annetatud dollarite abil vaikselt finantseerida valitud salajasi operatsioone ja sõdu.” “Peavoolu kirikud toetavad vasakpoolseid eesmärke ja tapmisi. Fundamentalistlikud kirikud toetavad parempoolseid eesmärke ja tapmisi. Iga annetaja kätel on veri.”

“Ameerika Ülikoolis (Washington D.C.) antud hirmutavas tunnistuses, mida kanti üle C-Span kanalil 12. detsembril 1989, rääkis endine CIA ametnik John Stockwell, kuidas kristlikud kontrad süütute külaelanike hüttidesse tungisid. Ta nägi kuidas nad tirisid ühest majast välja mehe ja kastreerisid ta tema naise ja laste nähes. Need metslased vägistasid järgmiseks tema naise ja lõikasid tääkidega rinnad ära. Hirmunud lapsed olid sunnitud seda pealt vaatama. Jällegi on need õudused osaliselt finantseeritud nende dollaritega iga naabruskonna kiriku kogumiskastist. Seal räägitakse usklikele, et raha kogutakse “maailma nälja fondi”. Asja teeb raskemaks see, et nikaraagualased on toredad inimesed, armastavad ameeriklasi ja ei suuda siiani mõista miks Ameerika seda neile teeb.”3

“jeesus” ei ravi narkosõltlasi

See pole midagi muud kui suur rahategemise räkit ja inimolendite ekspluateerimine. Millegi asemele peab tulema miski, mitte tühjus. Kristlik ohver tavaliselt “libiseb tagasi”. Tõsiste narkoprobleemidega inimesed peavad parandama oma aura nõrgad kohad ja augud ning väestama end vajaliku energiaga, et hoida ära tagasilangemine sõltuvusse. Kristlikud kirikud seda ei paku. Nad ainult meelitavad meeleheitel inimesi sisse ja siis petavad neilt raha välja. Ohver maksab suure summa raha ja saab vastutasuks uued probleemid mida tal enne polnud. Naatsaretlane ja ta kambajõmmid võtavad ohvrilt ära eneseväärikuse, enesekindluse ja eluenergiad, valmistades ta ette sõltuvusse tagasilangemiseks. Tagasilangemise puhul öeldakse ohvrile, et ta on “patune” ja peab pattu kahetsema (vähendades veelgi eneseväärikust, isiklikku väärtust ja eneseusku omaenda võimetesse, mis on drastiliselt olulised sõltuvusest ülesaamiseks). Sellega on õel ja julm inimeste ekspluateerimise tsükkel valmis.

Saatan annab meile jõudu, eneseväärikust ja väge narkosõltuvusest vabanemiseks. Kui su tšakrad ja aura on terved, puudub sul isu selliste ainete järele psüühiliste puudujääkide kompenseerimiseks.

Lõpetuseks peab ütlema, et võrreldes kristlike kirikutega teevad sotsiaalhoolekanne ja teised riiklikud asutused puudustkannatavate inimeste heaks sadu kordi rohkem. Erinevalt kristlikest kirikutest ja missioonidest ei nõua nad endale sinu vabadust, mõistust ja hinge.¹ The Book Your church Doesn't Want You To Read - Tom C. Leedom, toimetaja 1993
² Ibid - Peatükk pealkirjaga "The Tax-Free Ride" leheküljed 341-349
³ Ibid


TAGASI KRISTLUSE PALJASTAMISE LEHELE