Tõde inglite kohta


Näib, et ingellikud olendid järgivad inimestega suhtlemisel sama mustrit. Neid tuntakse erinevate nimede all: vaatlejad, kaitsjad, väravavahid. Nende tegelik loomus on hoida ära inimkonna progress mis tahes moel, eriti aga spirituaalse väe ja teadmiste osas. Nad on nagu koonduslaagri valvurid, “vahitornid”. Inglid on inimesi vihkavad maavälised olendid ja nende tegevuse eesmärk on hoida inimkond spirituaalselt orjastatuna ja ilma väeta.

Need, kes on ilma (Saatanata) ja süvenevad okultsesse veidi liiga sügavale, saavad tihti ebameeldivate kogemuste osaliseks (jällegi, HIRMU kasutatakse sageli kontrollivahendina). Ühel või teisel viisil meelitatakse need, kes on ilma, sageli suhetesse inglitega.

Loomulikult esineb variatsioone kuid otsima peaksid järgmist. Näed seda ise kui loed inimeste kogemusi:

Olen nende olenditega kokku puutunud, nad on kõike muud kui heasoovlikud. Nemad toovad surma, ebaõnne, nende eelistatud ohvrid on lapsed. Olen seda palju kordi näinud. Inglimaagiaga tegelejad on kas äärmiselt arrogantsed või lõppevad nende isiklikud elud katastroofiga. Üks sellega tegelev mees oli tõsises depressioonis ja narkomaan.

Kui olin väikene, rääkis mu ema sellest kuidas tema vanematel sündis tütar mitmed aastad enne teda. See väike tüdruk kaheaastasena näitas näpuga ja ütles “ingel”, “ingel” (nad olid kristlased). Mõne aja pärast lõi tüdruk oma pea trammis ära kui see äkitselt peatus ning suri seejärel tüsistustesse.

Üks kristlik naine oli lapseootel kui ingel teda külastas. Ingel ütles talle, et tuleb nurisünnitus. Loomulikult tuligi nurisünnitus.

Viimsepäeva inglid kallavad inimkonna peale tuld, katku ja muid vastikuid asju.

Inglid varitsevad lapsi ja kasutavad nende hingi energia saamiseks mida inglid ja muud maavälised olendid vajavad.


TAGASI KRISTLUSE PALJASTAMISE LEHELE