Judeokristliku piibli alateadlik sõnum:
juutide üleolek mittejuutidest


Eksisteerib salajane juutide seltskond mille juured ulatuvad tuhandete aastate taha. See seltskond on alati kontrollinud ja omanud märksa kõrgema taseme teadmisi, oluliselt kõrgemaid kui need mida üldsus teadis. Kui rajati uusi ühiskondi, võttis see juudi seltskond jõuga enda kätte religioosse ja poliitilise võimu ning tegi kõik selleks, et mis tahes kõrgema taseme teadmised eemaldataks avalikkuse käest ning liiguks nende salajastesse koolidesse ja organisatsioonidesse. Vatikani valitsev hierarhia on kõigest kurjategijad kes on põhjustanud inimkonnale uskumatut hävingut, viletsust, kannatusi ja leina. Katoliku kiriku ja kristliku religiooni kõrgemad ametikohad on mehitatud inimestega kes on juutide tööriistad. Juudid kontrollivad kristlikke kirikuid, eriti aga Vatikani, millest kõik teised kristluse sektid välja arenesid.

Kõrgema tasandi tegelased teavad päikese tõelist väge, numeroloogiat, kollektiivset alateadvust, planeetide mõju inimese käitumisele, kuidas manipuleerida aega ja energiat. Nad on oma salajasi organisatsioone kasutades loonud avalikke asutusi nagu religioonid ja poliitilised parteid, et eemaldada okultsed teadmised ja hoida need ringlusest eemal. Inkvisitsioon oli parim näide – isegi rääkimine millestki okultsest või esoteerilisest oli võrdne iseenda surmaotsuse allakirjutamisega.

Selleks, et maksimeeerida oma tegevusplaani energia, ehitati kristlikud kirikud Ley joontele. Ley jooned on kõrgema geomagnetilise energiaga alad maa sees. Inimkeha toimib bioloogilise elektriga. Meie mõtted koosnevad elektrilistest impulssidest. Meditatsiooni ja iseenda energiakeskustega töötamise kaudu on võimalik oma mõtted elektriliselt võimsamaks lihvida ja seeläbi oma keskkonda mõjutada. Kui teadmistega inimene kasutab lisaks suunatud mõtteenergiale ka Maa energiat, võimendab see olulisel määral mõtete energiat ja energia suunamist tahtejõu kaudu. Paganate templid tehti maatasa ja nende asemele ehitati kristlikud kirikud. Neis maa energiapunktides tehti ka spetsiaalseid rituaale. Inimeste/loomade ohverdamised ja muu taoline tekitasid ohvrites tohutu hirmu. See suunatud hirmu energia, mida nad teiste kontrollimiseks kasutavad, suunati maa energiapööristesse. Tulemusena loob see energia tuhandekordselt võimendatuna maa energiaväljas teatud vibratsiooni milles me kõik elame. Minule teadaolevalt katab Ley joonte võrk kogu Maad. See on üks põhjusi miks kristlus paljudele nii tugevalt mõjub. Hirm on neljatäheline sõna mis maailma väga efektiivselt kontrollib.

Nendes hoonetes toimunud valetav, emotsioone pilgeni täis jutlustamine ja lõputult korratud doktriinid olid seeläbi vajaliku energiaga oma töö tegemiseks väga hästi varustatud. Koos ignorantse koguduse energia kasutamisega oli ja on saadaval pidev ja võimas energiaallikas mida siis vaenlase meistrid elanikkonna needmiseks suunasid ja manipuleerisid. Iidsed kunstiteosed kuni renessansini on tõestus sellest millisel määral kristlik kirik inimeste elu igat aspekti kontrollis. On väga vähe maale, skulptuure ja muid kunstiteoseid mis ei kujuta naatsaretlast või neitsi maarjat ja muud taolist. Sama kehtib ka selle perioodi muusika kohta. Kui keegi oleks teinud mõned mitte-kristlikud teosed, oleks ta kohe ketserina hukka mõistetud. Ainuüksi sellesse roppu asutusse panustatud palvete energia on kujuteldamatu. Juba üksainus mingi mõtte või idee külge kinnituv inimene loob mõtteenergiat. Mõtle, mida siis miljonid teha suudavad.

Arvestades seda hävituslikku ringi juhtivate kuritahtlike tulnukate ja nende maapealsete orjade ahnust, ei ole see kahjuks piisav. Sõda pidi olema. Inimenergia tootmine on kõige võimsam suure hirmu tingimustes, surmaga silmitsi seistes või surres. Mida vägivaldsem, seda parem. Igaüks kes teab piibli vana testamenti peaks olema vägagi tuttav lõputude sõdade ja paganate genotsiidiga mille eestvedaja oli nn. jehoova. See on juutide domineerimine paganate üle, nende massimõrvad, piinamine ja genotsiid. Seda haiget perversset kõntsa taotakse jõuga paganatele pähe alates esimesest elupäevast, luues võimsa alateadliku mõttevormi mis on reaalsuses manifesteerunud.


TAGASI KRISTLUSE PALJASTAMISE LEHELE