Päris tõde Saatanast ja elavast vereohvrist

Kõik, mis vaenlane ise on ja mida ta teeb, süüdistab ta Saatanat. See toob kaasa palju segadust ja kogu petmine viib kõvasti tähelepanu kõrvale.

Howard Schwartzi raamatus "Hingede puu" paljastab autor, kuidas Saatan on elava vere ohverdamise VASTU. See on isegi nende Talmudi peatükis 89b, ka 1. Moosese raamatus Rabbah 56:4 ja mitmetes muudes viidetes.

"Saatan Morija mäel" Siin üritab Saatan korduvalt takistada Aabrahami Iisakit ohverdamast, mitu korda.

Selle raamatu tegeliku lehe vaatamiseks klõpsake lihtsalt alloleval lingil:

Saatan Morija mäel 


BA'AL KEELDAB VEREOHVRI:

Heebrea Pühakirjas on lugu prohvet Eelija ja Iisebeli preestrite vahelisest võistlusest. Mõlemad pooled ohverdasid oma jumalatele: Baal ei süüdanud oma järgijate ohvreid, samal ajal kui Jahve taevane tuli põletas Eelija altari tuhaks, isegi pärast seda, kui see oli veega leotatud. Seejärel järgisid vaatlejad Eelija juhiseid tappa Baali preestrid, misjärel hakkas sadama vihma, mis näitas Jahve meisterlikkust ilmastiku üle ja mõrvarlikku kalduvust:

Wikipedia artikkel Baalist 

Piibli 3. Moosese raamatu ja 5. Moosese raamatud on täis elavaid vereohverdusi ja nende sooritamist. Jeesus on ülim elav vereohver, mis on kristliku missa/teenistuse ja kultuse keskmes. "Sööge Kristuse ihu, jooge Kristuse verd." - kõik otsekohesed vihjed inimohvrile.


Talmud on rabiinlik kommentaar ja arutelu Toora teemade ja lugude üle. Midrash. 63 köidet sellest nagu entsüklopeediast. Nii et, kujutage ette... Arvestades, et viiest Toora raamatust kaks on peaaegu kõik keskendunud vereohvritele ja ülejäänud kolmel on ka ulatuslik sisu elusvere ohvrite kohta, siis kui palju need rabid teie arvates täitsid Talmud sellega?

Talmud on väga salajane (arusaadavatel põhjustel). See on kirjutatud nii heebrea kui ka aramea keeles. Lisaks sellele pole sõnade vahel tühikuid ega täishäälikuid. Talmudiõpetust tuleb tavaliselt uurida rabi või samaväärse abiga.

Juudid, olles parasiidid, kasutavad parasiitmaagiat ja rituaale.

Saatan näitab meile, kuidas me saame kasutada oma jõudu ja suunata energiat oma madu kasutades.


Samuti tahan siia lisada, kuidas juudi nõiad kuritarvitavad tigedalt vaime, elemente ja loovad mõttevorme, kasutades nende energiaid oma tegevuskavade elluviimiseks. Parasitism...Inimohvrid Piiblis

"Söö mind...Joo mind" Kristlik missa ja kuidas see seostub juudi rituaalse mõrvaga 

 

© Copyright 2019, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457


Exposing Christianity