TÕESTUS: piibli tegelik eesmärk on juudi nõiakunst


Lõviosa mittejuutidest on teadmatuses sellest, et juudid kasutavad niinimetatud püha piibli nummerdatud salme (heebrea keeles) mittejuutide (ja ka teiste juutide) needmiseks ja maailma sündmuste kontrollimiseks. See on piibli tegelik eesmärk.

Netanyahu võttis Iisraelis vastu seaduse, mille kohaselt peavad ultraortodokssed juudid Iisraeli armees aega teenima. Parema meelega “õpiksid nad päevad läbi toorat”. Mida sa arvad, millele see kõik vihjab? Mida nad kogu selle ajaga sinu arvates ette võtavad? See on üpriski ilmselge. Nad on oma aega juba sajandeid kasutanud mittejuutide needmiseks ja oma agenda edendamiseks.

Netanyahu, kadunud Ben Gurion ja teised ilmalikumad või isegi ateistlikud juudid ei võta ultra-ortodoksseid juute kuigi tõsiselt. Hassiidid valmistavad paljudele ilmalikele ja ateistlikele juutidele tegelikkuses piinlikkust. Vaadake kasvõi uudiseid ja Netanyahut. Ülimalt õigeusklikud rabid neavad igaüht, kes nende vastu julgeb astuda, eriti teisi juute. See ei erine kommunismist, mille puhul jällegi juudid mõistavad hukka juute.

Skeptikud, ateistid ja teised, kes kahtlevad meelte ja hinge väes: vaadake enda ümber! KÕIK ASJAD: sinu voodi, sinu mööbel, arvuti, telefon, elukoht, auto ja nii edasi olid mingil hetkel vaid ideed kellegi peas, enne kui need füüsilisele kujule manifesteerusid. Kes oskavad loomingulist kujutlusvõimet manipuleerida ja on oma meeli treeninud, suudavad teha palju enamat, isegi needuste abil tappa kui seda teha grupitööna ühiste jõupingutuste käigus (nagu juudi õigeusklikud hassiidid). Eriti hästi suudavad seda juudi rabid, kellel on teadmised ning kes on kabalistlike tehnikatega treenitud energiat kanaldama (juutide kabala koosneb varastatud spirituaalsetest teadmistest, kirja on see pandud mõistujutuna, seda antakse edasi ka suuliselt ülima saladuskatte all).

Üks silmatorkavamaid näiteid on Ariel Sharoni needmine. Loe siit artiklit, milles juudid selle ise omaks võtavad.

Detailne täismahus artikkel Yitzhak Rabini ja teiste rabilikust needmisest, kes õigeusklikud juudid raevu ajasid. Loe siit veel üht artiklit, milles juudid ise seda tunnistavad. 

Järgneva artikli uurimustöö ja kirjutamise taga on Edward Tgao (venelane). See on TÕESTUS sellest, kuidas juudid kasutavad piiblit mittejuutide needmiseks (see on piibli tegelik eesmärk). Neid juhtumeid on palju rohkem kui allolevas loendis.

Juutide purim püha pärineb piibli Esteri raamatust. Sel, iga aasta kevadel (Adari 14. või 15. päeval) aset leidval pühal neavad juudid Haamani, tähistades sellega võitu Haamani plaani üle korraldada juutidele massimõrv.

"Pesach/Pesah" on heebrea paasapüha. Tegemist on järjekordse tähtsa juutide tähtpäevaga, mis on juudi rituaalmõrvade poolest kurikuulus.

Venemaal Kemerovo oblastis kinokeskuses põletati 60+ valget vene last elusalt viis päeva enne juutide paasapüha 25. märtsil. Leidis tõestust asjaolu, et enne tulekahju süttimist olid kinosaali uksed väljastpoolt lukustatud. Inimesed jäid leegitsevasse ruumi lõksu. Avanes ainult üks väike uks ja mõned aknad. Põgenema pääsesid peamiselt teismelised ja täiskasvanud. Väikesed lapsed jäid enamuses lõksu ja põlesid elusalt. Üks laps pääses välja akna kaudu. Tema oli üks vähestest ellujäänud lastest. Tema ema, väike õde ja ülejäänud pere peale vanaema said hukka. Ta ei suuda rääkida ning on äärmiselt masendunud.

Loe siit Wikipedia artiklit Kemerovo tulekahju kohta.

31. märtsil 2018. a. päikeseloojangul algab juutide paasapüha. Enne seda peavad juudid ohverdama mittejuutide lapsi, et kanaldada surmapiinade, vanemate ja lähedaste põhjatu kaotusvalu energiaid oma eesmärkide täitmiseks. “Nende eesmärgid” on: raha, võim mittejuutide üle, nende kristluse, islami, judaismi ja teiste abrahamismi programmide edenemine ja õitseng meie ühiskondades, meie Algsete Paganlike Jumalate ründamine ja meist eraldamine, meie hirmutamine eemale algsetest jumalatest jne. Kõige tähtsam aga: nende enda karistamatus, puutumatus, nende “pattude” andestamine, mis tahes lubaduste muretu murdmine, tõotuste vaikne murdmine, mis tahes kohustuste kõrvaldamine ning vastutuse eemaldamine juutidelt (kol nidrei palve). Kõige õudsamad süütute laste hukkamised on juutide arvates seda kõike väärt. Juutide puhul pole see midagi uut.

--Juudid põletasid tuhandeid süütuid lapsi Dresdenis “tuhkapäeva” pommitamise käigus (kristlik püha). Dresden tehti tulepommidega maatasa.

--Juudid põletasid tuhandeid süütuid tsiviilisikuid Hiroshimas pärast sõja võitmist.

--Inkvisitsiooni käigus põletasid nad miljoneid süütuid naisi, mehi, lapsi ja vanureid tuleriidal “nõiduse” eest, alustades kaheaastaste lastega. Oli ka juhtum, kus teiba külge seotud naine sünnitas otse leekidesse.

Juutidel on lihtsalt kirg liha põletamise järele. Nende jumal naudib põlenud vere lõhna:

Teine moosese raamat 29:18
Siis süüta kogu see jäär altaril põlema; see on põletusohver Issandale, see on healõhnaline tuleohver Issandale!

Sõna “holokaust” on juudi sõna, mis tähendab “põlemist”. Seda kasutatakse pidevalt piiblis, see tähendab ohverdust juudi jumalale.

Kolmas moosese raamat 1:9
Sisikond ja jalad pestagu veega, ja preester süüdaku see kõik altaril põlema: see on põletusohver, healõhnaline tuleohver Issandale!
1:17
Siis ta lõigaku see lõhki tiibade juurest, ilma neid eraldamata, ja preester süüdaku see altaril põlema puude peal, mis on tules: see on põletusohver, healõhnaline tuleohver Issandale!

Nende jumal nõuab pidevalt inimohvreid:
“ja ohverda oma põletusohvrid, liha ja veri, Issanda, oma Jumala altaril; su tapaohvrite veri valatagu Issanda, su Jumala altarile, liha aga võid sa süüa. “
- Viies moosese raamat 12:27

Oma jõleduste poolest kõige kuulsam inkvisiitor Tomás de Torquemada oli ise juut. Lisaks peamiselt Euroopa valgete mittejuutide rassilisele ja geneetilisele genotsiidile oli inkvisitsiooni enda eesmärk suurendada kristluse energeetilist väge massiliste inimohverduste teel. Juutide jumal sõna otseses mõttes toitus põlevast inimlihast.

Kui kristlus istutati (nagu kiip) Venemaale, põletati teadmanaised, teadmamehed ja kõik teised mittejuudid, kelle puhul oli kasvõi kahtlus, et neil võib olla spirituaalseid võimeid ja/või teadmisi. Põletati inimesi külade kaupa, kelle energiat oli vaja anda uuele religioonile. Energiat kasutati inimeste meelte mõjutamiseks, et nad aktsepteeriks kergemini orjust juudi jumala alluvuses. Lihtsalt mõelge korraks… meie, venelased, praegu nii kergesti talume ja isegi kuulutame orjade religiooni kui miljonid meie esivanemad Venemaal ja Euroopas hukkusid leekides. Nagu praegu hukkusid leekides meie lapsed Kemerovos.

Neist sai tasuta “toit” juudi jumalale. Nende kannatused, nagu laste kannatused kogu maailmas, ei olnud “asjata”. Neist tõusis kasu juudi ühiskonnale. Pärast taolisi “pühasid” lähvad inimesed suurema kirega kirikusse, mošeesse jne ning viivad neisse asutustesse oma raha. Nad alustavad palju kergemini sõdu vennasrahvaste vahel. Neid on meedia vahendusel kergem toita juudi propagandaga. Juute vägagi HUVITAVAD sellised intsidendid nagu Kemerovos juhtus.

Siin on tõendus:
--Lennuõnnetus Sotšis juutide “valguspüha” hanukkah (chanukah) ajal. Vene juudist laulja Jossif Kobzon keeldus sellele lennule minemast. Teda oli hoiatatud.

--Poola lennuki allakukkumine Smolenski lähedal, Venemaal. Toimus juutide yom hashoa pühal, “katastroofi püha” või siis juutide holokausti pettuse tähistamine. Tõestus sellest, et holokaust oli järjekordne vale (kes kontrollib Hollywoodi ja suudab fantaasiaid tõelisusena näidata?): kliki siin.

Iidsed ohverdused:

--Gaius Julius Caesar tapeti 15. märtsil 44 e.m.a. (täpselt PURIM päev)

--Imperaator Paul I mõrv 24. märtsil 1801 (2 päeva enne PESAH). Päev pärast Paul I mõrva vabastati Peterburi vanglast juudi hassiidide liikumise asutaja, Chabad-Rabi Shneur-Zalman Bar-Baruch (Alter Rebbe)

--USA presidendi Harrison William Henry mõrv 4. aprillil 1841 (üks päev enne PESAH)

--Ungari revolutsioon 15. märtsil 1848 (3 päeva enne PURIM)

--Nikolai I surm “gripi” tõttu 2. märts 1855 (2 päeva enne PURIM)

--USA presidendi Abraham Lincolni mõrv 14. aprillil 1865 (PESAH päeval)

--Imperaator Aleksander II esimene mõrvakatse 4. aprillil 1866 (PESAH päeval)

--Pratsuse revolutsioon 18. märtsil 1871. (5 päeva enne PURIM).

--Imperaator Aleksander II teine mõrvakatse 2. aprillil 1879 (nädal enne PESAH)

--Imperaator Aleksander II mõrv 14. märtsil 1881 (üks päev enne PURIM)

--Imperaator Aleksander III mõrvakatse 1. märtsil 1887 (nädal enne PURIM). Katses osales A. Uljanov, V. Uljanovi vend (Lenin, nende juudist ema perekonnanimi oli Blank)

--1894 mürgitasid Aleksander III arstid Zahharin (juut), Leiden (juut), Hirsch (juut).

--Venemaa sotsiaaldemokraatliku tööpartei esimene kongress 1. märtsil 1898 (1898. aastal oli PURIM 8. märtsil (uus), st. 23. veebruaril vana stiili kohaselt). Algas Venemaa revolutsiooni ettevalmistamine.

--Imperaator Romanovi perekonna mõrvamine Jekaterinburgis 18. juulil 1918 (vereohver täpselt “üheksanda ABA” päeval – juutide rahvuslik leinapäev – päev, mil hävitati esimene ja teine jeruusalemma tempel).

--Ameerika töösturi, miljonäri ja “Rahvusvaheline juutlus” raamatu autori Henry Fordi mõrvamine 7. aprillil 1947 (täpselt PESAH päeval)

Kaasaegsed juhtumid:

-- Tšornobõli tuumaelektrijaama õnnetus 26. aprillil 1986 (täpselt PESAH päeval)

-- Fukushima-1 tuumajaama õnnetus Jaapanis, 11. märts 2011 (üks nädal enne PURIM)

--Operatsioon Kõrbetorm. Iraagi vallutamine 28. veebruaril 1991 (täpselt PURIM pühal)

--Ultimaatum ja sõja alustamine Iraagi vastu 18. märtsil 2003 (täpselt PURIM pühal)

--Slobodan Milosevic, Jugoslaavia president, tapetud Haagis 11. märtsil 2006 (3 päeva enne PURIM püha)

--Kaks plahvatust Moskva metroos 30. märtsil 2010 (päev enne PESAH püha)

--Sõda Liibüa vastu 19. märtsil 2011 (täpselt PURIM pühal)

--23. juuli 2011, Oslos tappis Breivik 77 inimest, haavas üle 100 (Matot pidusöömaaeg)

--11.04.2011 plahvatus Minski metroos, (4 päeva enne PESAH: 15.04.2011).

--24. aprill 2013 plahvatused Bostoni maratonil (PESAH 15.04).

Presidendid, kes võitlesid Föderaalreservi loomise vastu:

--Millard Fillmore. U.S.A. President, 8. märts 1874, suri insulti 3 päeva pärast PURIM püha

--Arthur Chester Alan. U.S.A. President, 4. märts 1885, suri insulti 2 päeva pärast PURIM püha

--Benjamin Harrison. U.S.A. President, 13. märts 1901, suri grippi 7 päeva pärast PURIM püha

--William Howard Taft. U.S.A. President, 8. märts 1930, suri valusa kurgu tagajärjel 6 päeva enne PURIM püha

--Franklin Delano Roosevelt. U.S.A. President, 12. aprill 1945, suri insulti 6 päeva pärast PESAH püha

_____________________________________

Seotud artiklid:

Püha piibel: juudi nõiakunsti raamat

2000 aastat juudi rituaalmõrvu

Juudi rituaalmõrv

Püha piibel: juudi nõiakunsti raamat osa 2

Juhus? Mina nii ei arva… Osad 1 ja 2: juutide lavastatud Pariisi terroriaktid ja tõestus sellest, et piiblit kasutati selle täideviimiseks (13. november 2015)

Kristlik missa ja selle seos juudi rituaalmõrvaga

Toora ja elav vereohver

Kristlus, kommunism, juudid ja piibel

Meeltekontrolli programmeerimine ja piibel

Tõde piibli kohta

"Null-aasta"


TAGASI KRISTLUSE PALJASTAMISE LEHELE