Naatsaretlase mõttevorm


Oleme oma kirjutistes naatsaretlase mõttevormi palju kordi käsitlenud. Sajandeid kestnud spirituaalsete teadmiste allasurumise tagajärjel puudub enamusel ettekujutus sellest, mis või kes on mõttevorm. Mõttevorm on astraalne olend mille on loonud üks või mitu treenitud meelte ja hingedega inimest. Selle paremaks mõistmiseks klikkige siia.
Palun mõistke seda, et juba üks inimene võib luua võimsa mõttevormi. Kui aga miljardid inimesed panustavad oma südame, hinge ja täieliku usu fiktiivsesse jeesus kristusse, võimendab see mõttevormi drastiliselt. Täpsema info saamiseks lugege palun jeesuse ja juudi messiase seosest.

Kuidas see toimuda sai?

Prominentne jesuiit Ignatius Loyola juhendas oma jesuiite meditatsiooni vallas. Meditatsioonide peamine fookus oli täielik samastumine naatsaretlasega. (Ignatius Loyola ise oli okultne krüptojuut).

"Selles raamatus "The Spiritual Exercises" soovitab Loyola oma jüngritel elada vaimusilmas läbi kõik nende isanda jeesus kristuse maise elu sündmused. Selle meetodi järgi peavad nad sundima oma kujutlusvõimet nägema, puudutama, haistma ja maitsma nähtamatuid asju, harjutama sündmusi pikalt pärast nende teostamist ja kadumist täpselt nii nagu seda tajus nende kehastunud isand."

"Kui mediteerid usuga seotud eseme teemal, käseb ta sul kujutlusvõimes ehitada asukoha selgelt ja täpselt, et saaksid seda hoolikalt ja lähedalt uurida, vajadusel ka puudutada…”

Edasi aga teemal “Põrgu”

"Kui see on põrgu, annab ta sulle kätte põletavaid kive; paneb su hõljuma hirmutavas pimeduses mis on paks nagu pigi; asetab vedelat väävlit sinu keelele. Sinu ninasõõrmed on täidetud jälgi haisuga nagu Põrgus endas; ta näitab sulle kohutavaid piinu, pannes sind kuulma piinavaid oigeid.”

"Loyola poolt määratud harjutuste eesmärk on arendada hinge väge…”

"Jünger peab keskendama oma meeled piiblis kirjeldatud naatsaretlase sünnile, kannatustele ja surmale nagu need oleksid ajaloolised faktid.”

"Tema tunded ja emotsioonid tõusevad kõrgemasse vibratsiooni; ta ise muutub näitlejaks mängus, kogedes ise kristuse rõõme ja kannatusi nagu ta oleks kristus ise; ja see samastumine oma kujutlusvõime objektiga võib jõuda sellise staadiumini, et jüngri kehale ilmuvad stigmata märgid - veritsevad haavad kristuse ristilöömisest.”

Lõpetuseks tahan lisada, et kui keskmine katoliiklane omaks mingit arusaama sellest, millises ulatuses tegelevad jesuiidid ja kõrged katoliku vaimulikud Vatikanis nõiakunstiga, läheks neil mõistus katki.

Sedasorti asjad on toimunud sajandeid. See kõnts seal mediteerib kogu päeva igapäevaselt, neil on hunnikutes varastatud materjale mis brutaalse jõuga nende poolt mõrvatud Paganatelt ära võeti. Seepärast sisaldabki piibel karme manitsusi nõiakunstiga tegelemise kohta.

Ülaltoodud viited pärinevad raamatust “The Tree of Life”, Israel Regardie.


TAGASI KRISTLUSE PALJASTAMISE LEHELE