Meie mineviku hävitamine


Enamus meist siin teab, et kristlus on pettus kuid selle ulatus on hoopis eraldi teema. See on katastroofiliste mõõtmetega pettus. Keskaegsete maalide uurimine on paljastanud appikarje. Paljud selle aja kunstnikud jätsid oma töödesse sõnumeid. Kunstnikul polnud toona valikut. Katoliku kirikul oli täielik kontroll ning praktiliselt kõik toonased kunstiteosed pidid olema kristliku religiooni teemadel. Vastasel juhul oleks kunstnik saanud “ketserluse” süüdistuse mis tähendas piinamist ja surma. Eksisteerib üpris palju kristliku sisuga maale millel on kujutatud hõljuvaid UFO-sid naatsaretlase kohal ja muid märke sellest, et see ropp religioon on pettus ja inimesed on teadlikud kuid julmalt allasurutud. Domenico Ghirlandaio 1481. aasta maalil “Esimeste apostlite kutsumine” on hallid pilved Päikest varjamas. Pildilt vaatab vastu paljuütlev masendav atmosfäär mis viitab kurvale südmusele. Carlo Crivelli maal paastumaarjapäevast 1486. aastal kujutab silmatorkavalt neitsi kohal hõljuvat UFO-t millest on suunatud valguskiir tema pähe. Paljud kunstnikud vihjasid UFO-dele, maalides oma teostel taevasse läätsekujulisi pilvi.

Leonardo kuulus “Püha õhtusöömaaeg” kujutab naatsaretlase apostleid neljas kolmeliikmelises grupis, osutades sellega sodiaagi tähemärkidele. Sellega annab ta mõista, et kristlus on pettus. Paljud teisedki sama perioodi maalid sisaldavad peidetud sõnumeid selle kohta kui vaid keegi viitsib neid lähemalt uurida.

On mitmeid aruandeid selle kohta (lingid detailidega on lehe allosas), et Smithsoni instituut on uputanud praamidelt iidseid esemeid Atlandi ookeanisse. Paljud neist pärinesid Egiptusest ning olid leitud Ameerika Ühendriikidest. Kõik mis seab kahtluse alla kristliku religiooni, sattub tugeva uurimise alla. Kuna juudid, kristlased ja moslemid väidavad, et maailm on ainult umbes 6000 aastat vana, on selle vale levitamine olnud alati tõega konfliktis.

Isegi pooliku ajuga inimene teab, et Iraagis polnud “massihävitusrelvi”. Vaatamata sadadele meeleavaldustele kogu maailmas ja asjaolule, et ÜRO raport tunnistas Iraagi puhtaks, surus George W. Bush järeleandmatult peale Iraagi ründamist. Loomulikult on väga tore kui Iisraelil ja USA-l on kõikvõimalikud massihävitusrelvad ja mis tahes väline sekkumine puudub. Me kõik teame, et president Bush on “ümbersündinud” kristlane.

Tegelik põhjus selle kõige taga näib olema vajadus hävitada tähtsad iidsed reliikviad ja dokumendid mis TÕESTAVAD, et judaism ja kristlus on valed. Saddam Hussein uskus end olevat Nebuchadnezzari reinkarnatsioon. Selle uskumusega kulutas ta 1980ndatel umbes 500 miljonit dollarit iidse Baabüloni taastamiseks mis oli Nebuchadnezzari pealinn. Baabüloni seinte jaoks valmistati üle 60 miljoni tellise millel oli kiri “Kuningas Nebuchadnezzarile Saddam Husseini valitsemise ajal.” ¹

Palju inimkonna päritolu kinnitavaid iidseid templeid ja esemeid maeti Iraagi liivade alla. Kas need invasiooni arvestades seal ka alles on, on teadmata. Ameerika ja briti sõduritele anti ülaltpoolt luba hävitada ja/või röövida mida iganes nad Iraagi muuseumidest soovisid.

Saddam Hussein tegutses ka iidse Ashurbanipal raamatukogu taastamise nimel. See oli vanim teadaolev katalogiseeritud raamatukogu maailmas. Sealsed tekstid pärinesid uputuse eelsest ajast. 19. sajandi keskpaigas kaevasid briti arheoloogid Nineveh juures välja umbes 25 tuhat kiilkirjas tahvlit mida Kuningas Ashurbanipal oli kogunud. Peaaegu kõik need on nüüd Briti muuseumis.

2002. aasta aprillis palusid Iraagi arheoloogid Briti muuseumilt luba koopiate tegemiseks. Kuigi ka ajaloos tehti teatud tahvlitest koopiaid, oleks see olnud esimene kord kui niivõrd suur arv tahvleid oleks koopiatena saadaval olnud.

Taastatud raamatukogu Nineveh linnas oleks sisaldanud koopiaid kõigist Briti muuseumis olevatest tahvlitest. Planeeriti, et see saab olema õpetlaste keskus ja vaatamisväärsus turistidele. Raamatukogu kõrvale taheti rajada kiilkirja õppimise keskus. Plaanis oli ka Kuningas Ashurbanipali palee ühe tiiva väljakaevamine. Sealt loodeti leida tuhandeid teisi maetud tahvleid.

Üle Iraagi on umbes 10 tuhat arheoloogilist paika. Paljusid neist pole isegi puudutatud. Arheoloogide andmetel on vargad Iraagi muuseumidesse korduvalt sisse murdnud ning Sumeri esemeid varastanud (seda tuli ette ka enne sõda). Kallid kuldehted ja ornamentika jäeti võtmata. Nende eesmärk oli kätte saada iidsed kirjutised silindrite ja kiilkirjas tahvlite kujul.

Iraagi valitsus süüdistas mitmeid kordi ÜRO abitöötajaid ja välisriikide diplomaate esemete riigist väljasmuugeldamises. 2002. aasta suvel koristas üks Iraagi kinnisvaraomanik temale kuuluvat vaba korterit Bagdadis mida oli eelnevalt kasutanud välisriigi diplomaat. Omanik leidis kaks kastitäit arheoloogilisi kilde. Iraagi valitsus ei paljastanud seda diplomaati ega tema päritoluriiki.

“Saddam kahtlemata teab, et kui avaldada dokumendid mis tõendavad, et judaism ja kristlus on iidse Sumeri religiooni tuletised või koopiad, omab see laastavat mõju globaalsetele suhetele.” ²

“Kui George W. Bush seisis 2001. aasta jaanuaris oma ametisseastumise tseremoonia ajal Washingtoni monumendi ees, laenas ta üllatavat kujundit minevikust. Viidates kaks korda Ameerikale sõnas ta: ja ikka üks ingel sõidab keeristormis ja suunab seda tormi.”

Pärast judaismi ja kristluse manifesteerumist on aegade jooksul tehtud kõikvõimalikke katseid alates massimõrvadest kuni tervete linnade hävitamise ja rahvaste genotsiidini, et hoida see vale kaetuna. “Kurat” oli inimkonna looja, mitte judeokristlik “jumal”.
 

Ülaltoodud info pärineb raamatust:

¹ "Cloak of the Illuminati", William Henry, 2003. Autoril on palju kasulikku infot kui osata lugeda ridade vahelt. Samas on tal tõsised illusioonid naatsaretlase osas. Nagu me kõik teame, on naatsaretlane fiktiivne. Kõik neitsit puudutav on varastatud Astarothi käest ajal mil ta seotud oli.

² Ibid.

 

Väljavõtted alltoodud linkidelt arheoloogiliste kinnimätsimiste kohta:

“Kord lasi Smithsoni instituut praamitäie ebatavalisi esemeid Atlandi ookeani uputada.”


“Ajaloolane ja lingvist Carl Hart, WORLD EXPLORER toimetaja, hankis toona Chicagos ühest raamatupoest matkajatele mõeldud Suure Kanjoni kaardi. Kaarti vaadates olime üllatunud sellest, et kanjoni põhjapoolse külje paikadel on väga palju Egiptuse nimesid. Ninety-four Mile Creek ja Trinity Creek läheduses olid alad (ilmselt kivimoodustised) nimedega nagu Seti torn, Ra torn, Horuse tempel, Osirise tempel ja Isise tempel. Kummitavas Kanjonis olid nimed nagu Cheopsi püramiid, Buddha klooster, Buddha tempel, Manu tempel ja Shiva tempel. Kas oli mingi seos nende kohtade ja väidetavate Egiptuse leidude vahel Suures kanjonis?"

"Smithsoni instituut"
“1909. aasta artikkel ütleb selgelt, et Smithsoni tegeleb paiga uurimise ja väljakaevamistega. Samas eitab Smithsoni, et selliseid leide üldse kunagi olnud on. See tõstatab suurema küsimuse: kui see lugu oli tõene, miks peaks Smithsoni varjama midagi mis oleks kindlasti üks olulisemaid arheoloogilisi leide kahekümnendal sajandil? Uskuge või mitte aga on olnud pretsedente kui Smithsoni instituut kaotab infot leidude kohta mida peetakse ebakõlas olevaks hetkel aktsepteeritava dogmaga Ameerika ajaloo ja Ameerika suhete kohta teiste iidsete tsivilisatsioonidega.”

 


LINGID:

Raport metsikust asendamatute iidsete esemete hävitamisest ja laialdasest rüüstamisest Iraagis

Bagdadi muuseumi süstemaatiline hävitamine

Veel tõendeid hävitustöö kohta

Arheoloogilised kinnimätsimised

Suure kanjoni mineviku tõendite mahavaikimine

http://www.exposingchristianity.com/