2000 aastat juudi rituaalmõrvu


Juudid teevad väga kõvasti tööd selle nimel, et Satanistid/Paganad ei saaks teada nende kuritegudest inimkonna vastu. Tavaliselt võib kõige rohkem tõde juutide rituaalsete mõrvade kohta saada kristlastelt. Talmudis ja siioni tarkade protokollides on juudid asendanud mõiste "mittejuut" (Pagan/Satanist, kelle Jumal on Saatan) mõistega "kristlane" ja "kristus". Nagu ülempreestrinna Maxine ühes jutluses juutide pettustest kirjutas, sõna "kristlane" on koodsõna Pagana/Satanisti kohta. Seda arvesse võttes ei teota juudid mitte oma armastatud messiat jeesus naatsaretlast (Ben Yahashua), vaid Saatanat, kes on mittejuutide tõeline Jumal. On veel miljoneid teisi juudi rituaalsete mõrvade juhtumeid. Siin olev põhjalik nimekiri hõlmab aastaid enne ajaarvamise algust kuni 1932. aastani. Saatan nõuab, et mittejuudid näeksid juute haigete, mõrvarlike, pedofiilsete ja valetavate pättidena, kes nad tegelikult ka on. Need, kes seda loevad ja kellel ikka veel ei ole probleemi juudi rassiga, on surmapõlglikud.

"Inimohvreid praktiseerivad Ida-Euroopa juudid veel tänapäevalgi...., nagu on pikemalt kirjeldanud kadunud Sir Richard Burton MS-is, mille mahasurumiseks on Inglismaa jõukad juudid maa ja taeva kokku kogunud ning mida tõendavad pidevalt korduvad pogrommid, mille vastu nii mõttetut üleskutset teevad need, kes ise elavad nende väärastunud juutide seas, kes vähemalt ei ole kannibalid." - Aleister Crowley

JUUDI RITUAALSETE MÕRVADE KOGUMIK ALATES E.M.A. KUNI 1932. AASTANI

Kõige varasem ajaloolane Herodotos annab meile teada heebrea inimohvrite kultusest. Ta kirjutab: "Heebrealased ohverdasid inimesi oma jumalale Molokile". (Herodotos, II köide, lk 45)

Rituaalsed mõrvad, mida on kirjalike allikate kaudu edasi antud juba enne praegust ajastut kuni tänapäevani, on järgmised:

169 eKr -- "Süüria kuningas Antiokhos Epifanees leidis Jeruusalemma templi rüüstamise ajal salakambris voodil lamava kreeklase, kes palus kuningal teda päästa. Kui ta hakkas anuma, ütlesid kohalviibijad talle, et salajane seadus käskis juutidel igal aastal teatud ajal inimest ohverdada. Seepärast otsisid nad võõrast, keda enda võimu alla saada. Nad nuumasid teda, viisid ta metsa, ohverdasid ta, sõid osa tema lihast, jõid osa tema verest ja viskasid laiba jäänused kraavi." (Josephus, juudi ajaloolane, Contra Apionem)

418 pKr. -- Baronius annab teada, et juudid lõid Immis, Aleppo ja Antiookia vahel, ühe poisi risti.

419 pKr -- Süüria Imnestari piirkonnas, Chalcise ja Antiookia vahel, sidusid juudid ühel pühapäeval ühe poisi risti külge ja piitsutasid ta surnuks. (Socrat)

425 pKr -- Baronius teatab ühe poisi ristilöömisest.

614 pKr -- Pärast Jeruusalemma vallutamist ostsid juudid väikese raha eest 90 000 vangi Pärsia kuningalt Chosros II-lt ja mõrvasid nad kõik kõige vastikumal viisil. (Cluverius, Epitome his. lk. 386)

1071 pKr -- Mitmed Blois' juudid lõid lihavõttepühade ajal ühe lapse risti, panid tema laiba kotti ja viskasid selle Loire'i. Krahv Theobald lasi süüdlased elusalt põletada. (Robert of Mons, Mon. Germ. hist. Script VI 520)

1144 pKr -- Norwichis seoti 12-aastane St. William paasapüha ajal kohalike juutide poolt kinni, riputati risti külge ja tema veri lasti küljele tehtud haavast välja. Juudid peitsid surnukeha lähedalasuvasse metsa. Neile sattus peale kohalik elanik Eilverdus, keda altkäemaksu abil püüti vaikima panna. Sellest hoolimata sai kuritegu siiski kurikuulsaks. (Acta sancta, III märts, köide, lk 590)

1160 pKr -- Gloucesteri juudid lõid lapse risti (Mons Germ. hist. Script 520).

1179 pKr -- Pontoise'is, 25. märtsil enne paasapüha, tapsid juudid St. Richard'i ja lasid keha verest tühjaks. Selle tõttu aeti juudid Prantsusmaalt välja. (Rob. of Turn., Rig.u.Guillel. Amor.)

1181 pKr. -- Londonis, lihavõttepühade paiku, St. Edmundi kiriku lähedal, mõrvasid juudid lapse nimega Roertus. (Acta sanct, III märtsi köide, 591)

1181 pKr -- Saragossas mõrvasid juudid lapse nimega Dominico. (Blanca Hispania illustrata, tom. III, lk. 657)

1191 pKr -- Braisme'i juudid lõid risti ühe pagana, kes oli neid süüdistanud röövimises ja mõrvas, pärast seda, kui nad olid teda eelnevalt läbi linna tirinud. Selle tõttu põletas kuningas Philip Augustus, kes oli isiklikult Braisme tulnud, kaheksakümmend neist. (Rigordus, Hist. Gall.)

1220 pKr -- Weissenburgis, Elsassis, mõrvasid juudid 29. juunil ühe poisi, St. Heinrichi. (Murer, Helvetia sancta.)

1225 pKr -- Münchenis varastas üks naine, juudi kullast ahvatletuna, oma naabrilt väikese lapse. Juudid lasid lapsest vere välja. Teisel katsel tabatud kurjategija anti kohtule üle. (Meichelbeck, Hist. Bavariae II. 94)

1235 pKr -- juudid panid sama kuriteo toime 1. detsembril Erfutis. (Henri Desportes, Le mystere du sang, 66)

1236 pKr -- Hagenaus Alsace'is ründasid juudid öösel Fulda piirkonna veskis kolme poissi ja tapsid nad, et saada nende verd. (Trithemius; Strassburgi Alberti kroonika)

1239 pKr -- üldine ülestõus Londonis juutide poolt salaja toime pandud mõrva tõttu. (Matthew v. Paris, Grande Chron.)

1240 pKr -- Norwichis lõikasid juudid ümber ühe mittejuudi lapse ja hoidsid teda getos peidus, et teda hiljem risti lüüa. Pärast pikka otsimist leidis isa oma lapse ja teatas sellest Rete piiskop Wilhelmile. (Matthew v. Paris, op. cit. V. 39)

1244 pKr -- Londoni Püha Benedikti kirikuaias leiti poisi surnukeha, millel olid lõikehaavad ja kriimustused ning mitmes kohas heebrea kirjamärgid. Teda oli piinatud ja tapetud; ja tema veri oli välja imetud. Ristitud juudid, kes olid sunnitud heebrea märke tõlgendama, leidsid lapse vanemate nime ja lugesid, et laps oli väga noorena juutidele maha müüdud. Lugupeetud juudid lahkusid linnast salaja.

1250 pKr -- Saragossa juudid võtsid vastu kohutava dogma, et igaüks, kes annab lapse ohvriks, vabastatakse kõigist maksudest ja võlgadest. 1250. aasta juunis andis Moses Albay-Huzet (tuntud ka kui Albajucetto) 7-aastase Dominico del Vali juutidele ristilöömiseks üle. (Johan. a Lent, Schedias, hist. de pseudomes, judæorum, lk. 33)

1255 pKr. -- Inglismaal Lincolnis Peetri ja Pauli päeval varastasid kohalikud juudid 8-aastase St. Hugh. Laps peideti ära ja löödi hiljem risti. Juudid peksid teda keppidega nii kaua, et ta kaotas peaaegu kogu oma vere. (Acta santa 6. juuli 494)

1257 pKr. - - Et nad saaksid oma iga-aastase ohvri sooritada, tapsid Londoni juudid lapse ära. (Cluvirius, epitome historiarum, lk 541. col I)

1260 pKr -- Weissenburgi juudid tapsid lapse (Annal. Colmariens)1261 pKr -- Pforzheimis pandi 7-aastane tüdruk, kes oli juutidele üle antud, linasele linale, jäsemeid pussitati, et riie verega läbi imbuks. Seejärel visati surnukeha jõkke. (Thomas, Cantipratanus, de ratione Vitæ.)

1279 pKr. --Londoni kõige auväärsemad juudid lõid 2. aprillil lapse risti. (Florent de Worcester, Chron. 222)

1279 pKr. -- Northamptonis löödi laps risti pärast ennekuulmatuid piinamisi. (Henri Desportes Le mystere du sang, 67)

1282 pKr -- Münchenis ostsid juudid väikese poisi ja pussitasid teda üle kogu keha. (Rader., Bavar. sancta I. Bd. lk. 315)

1283 pKr -- Laps müüdi lapsehoidja poolt Mainzi juutidele kes ta ära tapsid. (Baroerus ad annum nr. 61. Annalen von Colmar)

1286 pKr -- Münchenis tapsid juudid kaks poissi. Puidust sünagoog süüdati ringiratast ja 180 juuti põletati surnuks. (Murer, Helvetia sancta.)

1286 pKr -- Aprillis, Oberweselis Reini ääres piinasid juudid 14-aastase St. Werneri aeglaselt 3 päeva jooksul surnuks. (Act. sct. II. Bd. b. Apr. p. 697 bis 740.)

1287 pKr -- Berni juudid röövisid Rudolfi paasapüha ajal, piinasid last kohutavalt ja lõikasid lõpuks tema kõri läbi. (Hein, Murer, Helvetia sancta.)

1292 pKr -- Colmaris tapsid juudid poisi. (Ann. Colm., II, 30)

1293 pKr -- Kremsis ohverdasid juudid lapse. Kaks mõrvarit said karistada; teised päästsid end kulla jõul. (Monum. XI, 658)

1294 m.a.j. -- Bernis mõrvasid juudid taas ühe lapse. (Ann Colm., II, 32; Henri Desportes, Le mystere du sang, lk. 70)

1302 pKr -- Renekenis sama kuritegu. (Ann. Colm. II, 32)

1303 pKr. -- Weissensee's Tüüringis tapeti lihavõttepühade ajal noor üliõpilane Conrad, sõduri poeg. Tema lihased lõigati tükkideks ja tema veenid avati, et kogu veri kätte saada.

1305 pKr. -- Prahas naelutati lihavõttepühade paiku ristile üks mittejuut, kes oli vaesuse tõttu sunnitud juutide heaks töötama; ta võeti alasti, peksti kepiga ja sülitati talle näkku. (Tentzel)

1320 pKr -- Puy's ohverdati kohaliku kiriku kooripoiss.

1321 m.a.j. - Annecy's tapeti noor preester. Kuningas Philipp V. dekreediga aeti juudid linnast välja (Denis de Saint-Mart.).

1331 pKr -- Überlingenis, tänapäeva Badenis, viskasid juudid ühe Frey-nimelise kodaniku poja kaevu. Hiljem kehalt leitud sisselõiked tõestasid, et enne seda oli tema veri välja lastud. (Joh. Vitoduran, Chronik.)

1338 pKr - Juudid tapsid Münchenis ühe frangi aadliku. Tema vend valmistas juutidele tõelise veresauna. (Henri Desport)

1345 pKr. -- Münchenis avasid juudid väikese poisi Heinrichi veenid ja pussitasid teda rohkem kui 60 korda. Kirik kuulutas Heinrichi pühakuks. (Rad. Bav. sct. II lk. 333)

1347 pKr. -- Messinas löödi suurel reedel üks laps risti. (Henri Desport)

1350 m.a.j. - Kölni Püha Sigberti kloostrikooli õpilane poiss Johannes tegi oma viimase hingetõmbe pärast pussitamist juutide poolt. (Acta sancta., aus den Kirchenakten v. Köln.)

1380 pKr. -- Hagenbachis Švaabimaal sattuti peale mitmele juudile lapse tapmise ajal. (Martin Crusius, Švaabimaa aastaraamat, III osa, V raamat).

1401 pKr. -- Diessenhofenis Šveitsis (Schaffhauseni lähedal) mõrvati 4-aastane Conrad Lory. Tema vere olevat müünud tallimees Johann Zahn 3 floriini eest juut Michael Vitelmanile. (Acta sancta.)

1407 pKr. -Juudid saadeti Šveitsist välja samas piirkonnas toimunud sarnase kuriteo tõttu. (ibid.)

1410 pKr -- Tüüringist aeti juudid välja avastatud rituaalmõrva tõttu. (Boll. II, aprill 838. Baronius 31)

1429 pKr -- Ravensburgis Würtembergi liidumaal tapeti 3 juudi poolt arvukate piinamiste ja seksuaalsete kuritarvituste tulemusena Ludwig van Bruck, Šveitsist pärit poiss, kes õppis linnas ja elas juutide seas. See juhtus suure juudi festivali (paasapüha) ajal lihavõttepühade ja pööripäeva vahel. (Baron. 31, Acta sancta. III. Bd. des April lk. 978)

1440 pKr. -- Paavias juudist arst Simon Ancona võttis pea maha 4-aastasel lapsel, kelle varastas ja tõi talle üks väärastunud mittejuut. Kuritegu sai kurikuulsaks, sest koer hüppas aknast tänavale koos lapse peaga. Mõrvar põgenes. (Alphonsus Spina, de bello Judæorum lib. III. confid. 7.)

1452 pKr -- Savonas tapsid mitmed juudid 2-aastase lapse. Nad torkasid läbi kogu tema keha ja kogusid vere anumasse, mida kasutati oma laste ümberlõikamiseks. Juudid lisasid verele tükeldatud puuvilja ja nautisid einet. (Alphonsus Spina, de bello Judæorum lib. III, confid. 7.)

1453 pKr -- Breslau's varastasid juudid lapse, nuumasid teda ja panid ta naeltega vooderdatud tünni, mida nad edasi-tagasi veeretasid, et lapse verd välja lasta. (Henri Desportes, Le mystere du sang, 75)

1454 pKr -- Kastiilias Almanza Louis'i valdustes tapsid kaks juuti poisi. Nad rebisid tema südame välja ja põletasid selle; lisasid tuha veinile, mida nad koos oma usukaaslastega jõid. Märkimisväärseid summasid kulutades õnnestus neil kohtuprotsessi edasi lükata, sest kolmest advokaadist kaks olid juudi päritolu. Seejärel aeti juudid Hispaaniast välja. (Alphonsus Spina, de bello Judæorum)

1462 pKr -- Innsbrucki lähedal Rinnis asuvas kasemetsas müüdi juutidele poiss Andreas Oxner ja ohverdati. Kirik pühitses ta pühakuks. Ehitati kabel "Zum Judenstein" ("Juutide kaljule"). (Acta sancta., III. juuli I köide. 472)

1468 pKr. -- Sepulvedas, Vana-Kastiilias, lõid juudid rabi Solomon Pecho käsul suurel reedel naise risti. (Did. de Colm. Gesch. v. Seg.)

1470 m.a.j. - Badenis mõisteti juudid süüdi lapse mõrvas. (Tho. Patr. Barbar.)

1475 pKr -- Trentis ohverdasid juudid 23. märtsil (pühal neljapäeval) enne paasapüha 29-kuuse lapse Simoni.

1476 pKr -- Regensburgi juudid mõrvasid kuus last. Kohtunik leidis juudi Josfoli maa-aluses võlvkambris mõrvatud ohvrite jäänused ning verega määrdunud kivikausi, mis asus omamoodi altaril. (Raderus Bavaria sancta Band III, 174)

1480 pKr -- Trevisos pandi toime Trentis toimunuga sarnane kuritegu: Bergamo kanoniseeritud Porto-Buffole Sebastiano mõrvamine. Juudid lasid tema vere välja. (H. Desportes, Le mystere du sang 80)

1480 pKr -- Motta linnas Veneetsias tapsid juudid lihavõttepühade ajal lapse. (Acta sancta I. Bd d. 3. aprill)

1485 pKr -- Vecenzas tapsid juudid Laurentiuse. (Paavst Benedictus XIV Bull. Beatus Andreas)

1490 pKr -- Guardias, Toledo lähedal, lõid juudid lapse risti. (Acta sancta I. Bd. d. 3. aprill)

1494 pKr -- Ungaris Tyrnaus haarasid 12 juuti poisi, avasid tema veenid ja kogusid hoolikalt tema verd. Nad jõid sellest osa ja säilitasid ülejäänu oma usukaaslaste jaoks. (Banfin Fasti, ungar. br. III. dets. 5)

1503 pKr -- Langendenzlingenis andis üks isa oma 4-aastase lapse 10 floriini eest kahele juudile Waldkirchenist Badenis tingimusel, et ta tagastatakse elusana pärast väikese verekoguse tühjendamist. Kuid nad lasid lapsest nii palju verd välja, et ta suri. (Acta sancta. II Bd. des April lk. 839: Dr. Joh. Eck, Judebbuchlien).

1505 pKr. -- 1503. aastal üritati Budweisis Böömimaal sarnast kuritegu Langendenzlingenis toimunuga. (Henri Desportes, Le mystere du sang. 81)

1509 pKr -- Mitmed juudid... mõrvasid mitu last. (Cluverius, Epitome hist. etc. lk. 579)

1509 pKr. -- Bosingenis (Ungaris) röövisid juudid ühe ratassepa lapse, vedasid ta keldrisse, piinasid teda kohutavalt, avasid kõik tema veenid ja imesid sulgede abil vere välja. Seejärel viskasid nad tema laiba hekki, mida juudid pärast korduvat eitamist tunnistasid. (Ziegler Schonplatz lk. 588, kol. 1,2)

1510 pKr -- Berliinis süüdistati juute Salomon, Jaakob, Aaron, Levi Iisak, rabi Mosch ja lihunik Jaakobit selles, et nad ostsid võõrastelt 10 floriini eest kolme- või nelja-aastase poisi, panid ta keldris lauale ja torkisid nõeltega suuri veene, kuni lihunik Jaakob ta lõpuks maha lõi. Algas tohutu kohtuprotsess ja lõpuks lukustati sada juuti Berliini vanglasse. Osaliselt tunnistasid nad, et ostsid võõrastelt lapsi, torkasid neid, lasid nende vere välja ja jõid haiguse korral verd või säilitasid seda tomatite, ingveri ja meega. 41 süüdistatavat juuti mõisteti pärast nende ülestunnistamist surma põletamise läbi. Kõik ülejäänud juudid pagendati Brandenburgi maalt. (Richard Mun: "Juudid Berliinis")

1520 pKr -- Ungari juudid kordasid 1494. aasta kuritegu, mõrvates Tyrnaus ja Biringis ühe lapse ja nõrutades selle vere. (Acta sancta II. Bd. d. aprill lk. 839)

1525 pKr -- Rituaalne mõrv Budapestis põhjustas elanikkonna seas laiaulatusliku antisemiitliku liikumise. Sel aastal saadeti juudid Ungarist välja (Henry Desportes, Le mystere du sang 81).

1540 pKr -- Sappenfeldis Baierimaal rööviti 4-aastane Michael Pisenharter enne lihavõtteid oma isalt ja viidi Tittingi (Ingolstadti põhjaosas), kus ta kannatas kolm päeva kõige kohutavamaid piinamisi, tema veenid avati ja veri lasti välja. Surnukeha kandis ristilöömise jälgi. Veri leiti Posingenis. (Raderus, Bavaria sancta. III. Bd. 176f)

1547 pKr -- Rava juures Poolas varastasid 2 juuti rätsepa poja nimega Michael ja lõid ta risti. (Acta sancta II. Bd. aprill lk. 839)

1569 pKr. -- Vitovis (Poolas) mõrvati Leipzigi juut Jaakobi poolt metsikult 2-aastane lesknaise Kozmianina poeg Johann. (Acta sancta ebenda.)

1571 pKr -- M.A. Bradaginus tapeti juutide poolt ära. (Seb. Munster, Cosmographia)

1571 pKr -- Brandenburgi kuurvürst Joachim II mürgitati juudi poolt, kellega tal oli usalduslik suhe. (Scheidanus X. Buch. seiner Hist. pag. 60)

1573 pKr -- Berliinis piinas üks juut surnuks lapse, kes oli ostetud kerjuselt. (Sartorious lk. 53)

1574 pKr -- Lätis Punias tappis juut Joachim Smierlowitz vahetult enne paasapühi 7-aastase tüdruku nimega Elizabeth... Umbes sel ajal varastati Zglobice'is üks poiss ja viidi Tarnowi, kus teine poiss leiti kahtlastel asjaoludel juutide käest: mõlemad vabastati õigeaegselt. (Act. sancta II. Bd. d. aprill lk. 839)

1575 pKr. -- Juudid tapsid lapse, Jacobi Michaeli. (Desportes)

1586 m.a.j. -- Mitmetel juhtudel rööviti lapsi nende vanematelt ja tapeti; neid kuritegusid lahti mõtestades jõudis Rupert tagasi juutide juurde. (Brouver Trier'schen Ann. v. J. 1856)

1592 pKr -- Wilnas piinasid juudid kohutaval moel 7-aastase poisi Simoni surnuks. Tema kehalt leiti üle 170 noa ja kääridega tehtud haava, lisaks arvukatele lõikehaavadele sõrme- ja varbaküünte all. (Acta sancta III. Bd. des Juli)

1595 pKr -- Costynis Posenis piinasid juudid lapse surnuks. (Acta sancta 389)

1597 pKr -- Szydlovis kasutati lapse verd uue sünagoogi pühitsemisel. Lapse silmalaugudel, kaelal, soontel, jäsemetel ja isegi suguelunditel olid lugematud torkehaavad. (Acta sancta, II Bd. des April)

1598 pKr -- Wodznicki külas, Poola Podoolia provintsis, varastasid kaks noort juuti 4-aastase... talupidaja poja ja tapsid neli päeva enne juudi paasapüha kõige kohutavamate piinamiste läbi, milles osalesid kogukonna kõige lugupeetumad juudid. (Acta sancta, II Band des April 835)

1650 pKr -- Kaadenis Steiermargis tapeti 11. märtsil 5,5-aastane Mathias Tillich juutide poolt. (Tentzel)

1655 pKr -- Tunguchis Alam-Saksamaal mõrvasid juudid lapse oma lihavõttepühade tähistamiseks. (Tentzel, monatl. Unterred. v. Juli 1693 lk. 553)

1665 pKr. -- Viinis tapsid juudid 12. mail kõige kohutavamal viisil ühe naise. Surnukeha leiti tiigist kividega koormatud kotis. Keha oli haavadega täielikult kaetud, pea oli eemaldatud, jalad põlvest alates ära lõigatud. (H.A. von Ziegler, Tagl. Schaupl. lk. 553)

1669 pKr. -- 22. sept. teel Metzist Boulay'sse, Glatigny küla lähedal, varastas juut Raphael Levy 3-aastase lapse emalt. Laps tapeti kohutavalt moel. Tema keha leiti julmalt moonutatuna. Mõrvar põletati elusalt 17. jaanuaril 1670. aastal. (Abrege du proces fait aux Juifs de Metz, ebd. 1670)

1675 pKr -- Miessis Böömimaal mõrvasid juudid 12. märtsil 4-aastase lapse. (Acta sancta II. Bd. des April)

1684 pKr -- Venemaal Grodno külas Minski piirkonnas varastas juut Schulka 6-aastase poisi Gabrieli ja viis ta Bialystocki, kus ta mitme juudi juuresolekul surnuks piinati ja veri välja lasti. (Zabludvo kohtuprotokollid)

1753 pKr -- Suurel reedel, 20. aprillil röövisid juudid ühes Kiievi lähedal asuvas külas (Venemaa) aadliku Studzinski 3,5-aastase poja, keda peideti kuni hingamispäeva lõpuni kõrtsis ja seejärel rabi Schmaja abiga koletuslikult ohverdati. Veri valati mitmesse pudelisse. (Kiievi linnakohtu karistusregister)

1764 pKr. - 19. juunil Orkulist (Ungari) kadunud Johann Balla 10-aastane poeg leiti naabruses asuvast metsast, keha oli kaetud paljude haavadega. (Tisza-Eslar, von einer ungarischen Ubgeordneten 108)

1791 pKr -- 21. veebruaril leiti Tasnadi (Siebenburgen) lähedal asuva küla juurest 13-aastase Andreas Takalsi surnukeha, kes elas koos Abrahami nimelise juudiga. Temast oli kägiveeni kaudu veri välja lastud. (Ger.-Akt i.d. Archiv. v. Zilah.)

1791 pKr. -- Samal ajal teatati kahest veremõrvast Holleschaus (Moraavia) ja Woplawiczis Duplini rajoonis. (Tisza-Eslar, v.e. ungar. Abgeord.)

1791 pKr -- Sultan Selim III valitsemise ajal tapsid juudid Peras ühe noore kreeklase, riputades ta jalgupidi puu külge. (Henri Desportes)

1803 pKr -- 10. märtsil võttis 72-aastane juut Hirsch Sugenheimist Ullstadti ja Lengenfeldi vahel Buchofis Nürnbergi lähedal kinni 2-aastase lapse. Mitu päeva hiljem eitas juut, et ta oleks 10. märtsil üldse Buchhofis viibinud. Lapse isa, kes tahtis tunnistajatega vastupidist tõestada, lükati kohtus ähvarduste ja solvangutega tagasi. 12. päeval leiti laps surnuna, keel läbi lõigatud ja suu täis verd. Juudid mõjutasid sel ajal Newstadti ringkonnakuberneri, kuni asi neid rahuldaval moel lahenes. Isa sunniti ähvardustega allkirjastama protokolli, milles tõendati, et laps, kes oli leidmise ajal veel soe, oli surnuks külmunud. (Friedr. Oertel, "Was glauben die Juden?" Bamberg, 1823)

1804 pKr. -- Grafenbergis Nürnbergi lähedal röövis üks vana juut Ermreuthist nimega Bausoh 2- kuni 3-aastase poisi. Sõdurid kiirustasid lapse karjumist kuuldes kuritegu takistama. (Dr. J. W. Chillany)

1810 pKr -- Damaskuse kohtuprotsessi protokollide hulgas on olemas Aleppo endise konsuli John Barkeri kiri, milles räägitakse ühest vaesest inimesest, kes kadus äkki Aleppost. Ancona heebrea Raphaeli süüdistati selles, et ta oli tema maha tapnud ja kogu tema vere välja lasknud. (A. Laurent. Affaires de Syrie)

1812 pKr. -Korfu saarel mõisteti oktoobris surma kolm juuti, kes olid lapse kägistanud. Mõni aeg hiljem varastasid ja tapsid juudid ühe kreeklase lapse nimega Riga. (Achille Laurent, Affaires de Syrie)

1817 pKr -- Süüdistus sel aastal väikese tüdruku Marianna Adamoviez'i vastu toime pandud mõrva eest tühistati aegumise tõttu.

1823 pKr -- 22. aprillil varastati Vene valitsuse Vitebski vallas Velischis invaliidi Jemelian Ivanovi 3,5-aastane poeg, kes piinati surnuks ja veri lasti välja. Vaatamata paljudele juute süüdistavate tunnistajate ütlustele peatati järsku kohtuprotsess. (Pavlikovski, ebenda.)

1824 pKr -- Beirutis mõrvati tõlk Fatch-allah-Seyegh oma juudist mõisniku poolt, nagu uurimine tuvastas, rituaalsetel eesmärkidel.

1826 pKr -- Varssavis leiti mõrvatud 5-aastane poiss, kelle surnukehal oli üle saja haava, mis näitas, et tema veri oli välja lastud. Kogu Varssavis valitses mäss; kõikjal nõudsid juudid oma süütust ilma, et neid oleks süüdistatud. Kohtule antud ütlused koos meditsiiniliste tõenditega eemaldati dokumentidest. (Pavlikovski, nagu eespool lk 282)

1827 pKr -- Venemaal Vilnas leiti talupidaja Ossib Petroviczi lapse pussitatud surnukeha. 16-aastase karjase Zulovski tunnistuse kohaselt röövisid ta juudid. (Nach einer Mitteilung des gouvernement Vilna.)

1829 pKr -- Torinos rööviti kaupmees Antoine Gervaloni naine. Keldris valmistasid teda ohvriks ette kaks rabi. Viimase jõuvaruga suutis ta hõigata oma mehele oma nime, kes koos mitme sõduriga juudi kvartalis ringi liikus. Nii vabastati ta. Juutidel õnnestus aga juhtum rahaga kinni mätsida. (Auszug aus einer Briefe des Barons von Kalte )

1831 pKr. -- Peterburis tapetakse ühe kaardiväe korrapidaja tütar. Neli kohtunikku tunnistas seda veremõrvaks, viies aga kahtles selles. (Desportes)

1834 pKr -- Kristlusesse pöördunud juudi Ben Noundi tunnistuse kohaselt sidusid 4 või 5 juuti Tripolis ühe vana mittejuudi mehe kinni ja riputasid ta okste külge apelsinipuul. Sel hetkel, kui vanamees oli surma lähedal, lõikasid juudid tal lihunikunoaga kõri läbi ja lasid surnukehal rippuda, kuni kogu veri oli kaussi kogutud. (Henri Desportes, Le mystere du sang. 91)

1839 pKr. -- Rhodose saarel ei tulnud tagasi 8-aastane kaupmehepoiss, kes oli läinud mõnele juudile mune viima. Juudi rahavõim hakkas mõjuma, kohtumenetlus venis ja lõpuks suruti maha. (Henri Desportes, Le mystere du sang. 92)

1839 pKr -- Damaskuses avastas tolliamet juudi, kellel oli pagasis pudel verega. Juut pakkus 10 000 piastrit, et asi maha vaikida. (vt Prozess bei A. Laurent, op. cit. S. 301)

1843 pKr -- juutide poolt Rodosel, Korful ja mujal toimepandud mittejuudi laste mõrvad. (Famont L'Egypte sous Mehemet Ali, Pariis, 1843)

1875 pKr -- Ungaris Sarose maakonnas asuvas Zboros ründasid mitmed juudid oma peremehe Horowitz'i majas 16-aastast teenijatüdrukut Anna Zampa. Nuga oli juba tema kohale tõstetud, kui üks kutsar juhtumisi vahele sekkus ja tüdruku päästis. Kohtupresident Bartholomaus Winkler, kes oli juutidele võlgu, kartis kurjategijaid kohtu ette tuua.

1877 pKr -- Bihari maal (Ungaris) Szalaacs'i külas mõrvati juutide poolt Josef Klee 6-aastane vennatütar Theresia Szaabo ja tema 9-aastane vennapoeg Peter Szaabo. Juudi arst korraldas juurdluse ja teatas, et lapsi ei olnud mõrvatud, lõpetas seega asja. (M. Onody, ebenda.)

1879 pKr -- Budapestis, enne Purimipüha, pandi noor teenijatüdruk juudi kvartalis joogiga magama. 24 tundi pärast pidu ärkas ta nii nõrgana üles, et suutis vaevu kõndida. Tema paremal küünarvarrel, vasakul reiel ja nabast allpool avastas ta punased ümmargused verelaikude sarnased haavad, mille keskel olid väikesed avad. Veri oli temast välja lastud. (M. Onody, ebenda.)

1879 pKr -- Kutais Kaukaasias tapsid 4 juudi pildimüüjat 6-aastase tüdruku. Tema sõrmede vahelt oli noaga läbi lõigatud; jalgadele, veidi üle põlvede, olid tehtud horisontaalsed sisselõiked, ja tema soontes ei olnud ühtki tilka verd. Venemaa võimsate juutide abiga pääsesid süüdlased karistusest. (Univers.)

1881 pKr. -Ungaris Kaschaus kadus Josef Koczise tütar. Kaks nädalat hiljem leiti surnukeha täiesti verest tühjendatuna kaevust. (M. Onody, Tisza-Eszlar)

1881 a. -- Steinamangeris kadus juutide juures töötanud kutsari 8-aastane lapselaps. (M. Onody, evenda.)

1881 pKr -- Aleksandrias tapsid juudid taas ühe mittejuudi lapse nimega Evangelio Fornoraki. Merekaldalt leitud kägistatud lapse vanemad lubasid teha surmajärgse ekspertiisi, mis kestis mitu päeva ja põhjustas juudivastase mässu. Perekond Baruch, kes olid mõrvas kahtlustatavad, arreteeriti kuid hiljem vabastati. (Civita cattolica, von des. 1881)

1881 pKr -- Galitsia linnas Lutschas mõrvati talupidaja Mariell Stochlinski tunnistuse kohaselt juudi kõrtsmiku Moses Ritteri juures töötanud ja tema poolt vägistatud poola teenijanna Franziska Muich. (Otto Glogau, der Kulturk. Heft. 128. 15. veebruar 1886)

1882 a. -- Tisza-Eszlaris kadus vahetult enne juudi paasapüha 14-aastane tüdruk Esther Solymosi. Kuna tüdrukut nähti viimati sünagoogi lähedal, suunati kahtlus kohe juutidele. Templiametniku Josef Scharfi kaks poega, 5-aastane Samuel ja 14-aastane Moritz, süüdistasid oma isa ja väitsid, et Esther tapeti sünagoogis. Tüdruku surnukeha ei leitud kunagi.

1882 pKr. -- Veidi aega hiljem leidis aset teine väga sarnane juhtum Galatas. Kreeka kogukonna väljapaistev jurist saatis kõigi Euroopa võimude esindajatele Konstantinoopolis petitsiooni, et õigusemõistmine toimuks. Kuid juudid andsid Türgi politseile altkäemaksu ning teatud dokumendid juhtumi kohta kadusid. Altkäemaksu saanud arstid kuulutasid röövitud ja mõrvatud lapse ema vaimuhaigeks.

1883 pKr -- Galatas toimus taas üks rituaalne mõrv. Juudi rahaga altkäemaksu saanud politsei takistas uurimist. Ajaleht Der Stamboul, mis võttis süüdlaste vastu jõuliselt sõna, suruti maha. See mahasurumine läks juutidele maksma 140 000 franki.

1884 pKr -- Sturzis (Lääne-Preisimaa) leiti ühel jaanuarikuu hommikul silla alt 14-aastase Onophrius Cybulla tükeldatud laip. Arsti arvamuse kohaselt näitasid tükeldamised suurt asjatundlikkust ja osavust noa käsitsemisel. Kuigi mõrvatud poiss oli olnud jõuline ja lihaseline, oli surnukeha täiesti veretu. Kohe langes kahtlus erinevatele juutidele ja uurimise käigus ilmnesid mõned väga murettekitavad faktid. Neid ei peetud siiski piisavaks ja arreteeritud juudid vabastati. (Otto Glagau, der Kulturki, Heft 119. 15. mai 1885)

1885 pKr -- Egiptuses Mit-Kamaris tapeti lihavõttepühade puhul ära noor Copt.

1888 pKr -- Breslau's sooritas juulis 24-aastane Talmudikolledži rabikandidaat Max Bernstein kuriteo 7-aastase poisi Severin Hacke vastu, keda Bernstein oli oma tuppa meelitanud. Bernstein imes poisi suguelundist verd. Pärast kohtuniku otsust tunnistas Bernstein: "Piibel ja Talmud õpetavad, et kõige raskemaid patte saab lepitada ainult süütu verega." Seetõttu oli ta poisilt verd võtnud. Juudid tunnistasid ohtu ja kuulutasid Bernsteini "usuhulluks".

1891 pKr -- poisi mõrvamine Xantenis, Reini ääres. Tisler Hegemanni 5-aastane tugev poiss leiti 29. juuni õhtul kell 6.00 linnavolinik Kuppersi lehmalaudas teenija Dora Molli poolt. Keha lebas küljel, jalad olid laiali. Kehal oli ringikujuline rituaalne lõige, mis oli tehtud oskusliku käega. Veri oli välja lastud. Poiss oli juba kell 10.30 hommikul kadunud. 3 tunnistajat nägid kuidas poiss tõmmati juudi lihuniku Buschoffi majja.

1899 a. -- 26. märtsil tapeti juudi lihuniku Leopold Hilsneri käe läbi 19-aastane vallaline õmbleja Agnes Kurza. Surnukeha leiti vereta. Kuttenbergi kohus mõistis mõrvari surma.

1900 -- Konitzis (Lääne-Preisimaa) mõrvati 11. märtsil 1900 18-aastane kolledži rebane Ernst Winter jõhkral moel. Kaks päeva hiljem tõmmati keha tükid Monschsee'st välja; peaaegu viis päeva hiljem, 15. aprillil, esimesel ülestõusmispühal, leidsid mängivad lapsed tema pea põõsastest. Surnukeha oli täiesti veretu. Winter oli rituaalselt mõrvatud. Mõrv toimus juudi lihuniku Moritz Levi keldris pärast seda, kui noor juuditar oli ohvri sinna meelitanud. Mõrvapäeval viibis Konitzis suur hulk võõraid juute, kes järgmisel päeval lahkusid ilma, et nende visiidil oleks olnud mingit usutavat põhjust. Nende hulgas olid lihunikud Haller Tuchelist, Hamburger Schlochau'st, Eisenstedt Prechlau'st ja Rosenbaum Ezerskist. Konitzi lihunik Heimann kadus varsti pärast mõrva.

1911 pKr -- 12. märtsil mõrvati Kiievis 13-aastane koolipoiss Andrei Jussinski. Kaheksa päeva pärast leiti tema surnukeha täiesti tükeldatult ja veretult tellisevabrikust. Kahtlustus langes tellisevabriku juudist juhile Mendel Beilissile. Juhtum jõudis kohtusse alles kaks ja pool aastat hiljem (29. sept. - 28. okt. 1913). Vahepealsel ajal tehti arvukalt katseid, et viia uurivad ametnikud valele teele. Vahepeal suri ootamatult ja ebaloomulikult suur hulk süüdistatavaid tunnistajaid; valesüüdistused ja ülestunnistused järgnesid üksteise järel suurte rahaliste altkäemaksude tõttu. Varjudest jälgis süüdistatavaid Faivel Schneersoni kuju: lubavitšer, hassiidide sekti "Zadiks" ("pühad") juht, kes oli mõrva vaimne juht. Kohtuprotsess lõppes Beilissi vabastamisega, kuid samal ajal tuvastas kohus, et mõrv oli toimunud vere saamise eesmärgil juudi tellisevabrikus, mis oli Kiievi juutide religioosne keskus. Peaaegu kõik prokurörid, tunnistajad ja ametivõimud, kes olid sõna võtnud juutluse vastu, langesid hiljem bolševistliku terrori ohvriks. (Ausfuhrliche Darstellungen des Prozeßes enthalten "Hammer" nr. 271, 273, 274, 275; oktoober kuni detsember 1913)

1926 a. -- Breslau linna avalikul väljakul leiti kastist laste Hansu ja Erika Fehse mõrvatud veretud surnukehad. Puudusid suguelundid. Süüdlaseks peeti juudi lihunikku. Ta kadus jäljetult.

1928 a. -- 1928. aasta 22.-23. märtsi öösel tapeti kolledži teise kursuse õpilane Helmut Daube. Hommikul lebas verest tühjendatud surnukeha tema vanemate kodu ees. (vt "Der Sturmer")

1929 a. -- Mõrv Manaus. Poiss Karl Kessler leiti 17. märtsil 1929, mitu päeva enne paasapüha, veretuna. (vt "Der Sturmer")

1932 a. m. -- Martha Kaspar tapeti ja tükeldati Paderhornis 18. märtsil 1932. aastal. Surnukeha tükid olid verest tühjendatud. Juut Moritz Meyer mõisteti süüdi ja sai 15 aastat vangistust. (vt "Der Sturmer")

"Need on 131 rituaalset mõrva, mis on teada ja kirjalikult järeltulijatele edasi antud. [LSN: Tegelikult on neid veel, eriti antiikajast, mida siin ei ole loetletud.] Kui palju on neid toimunud, tänapäeval ei tea neist keegi! Kui paljud tuhanded, jah, võib-olla SAJAD TUHANDED on jäänud avastamata! Noorte, süütute inimeste piinamine, nende tapmine ja nende vere joomine – see on suurim ja kõige kohutavam aspekt kõigist kuritegudest, mida rahvusvaheline juutlus on endale võtnud!"

See teave pärineb kristlikult kallutatud allikast. Tõsiasi, millest enamik maakera elanikkonnast ei ole veel aru saanud, on see, et juutlus ja selle õde "kristlik" on üks ja seesama. "Kristlane" on tegelikult tiitel, mida juudid annavad ullikestele, kes on langenud selle kristluseks nimetatava juudi "religiooni" loitsu mõju alla.

Täiendav info juudi rituaalmõrva kohta

Kristlik missa ja kuidas see seondub juudi rituaalmõrvaga

Toora ja elav vereohver