Juudi rituaalmõrv


Meedia (juutide kontroll) ja suure rikkuse abil on juudid võimelised ära hoidma rituaalmõrvade mis tahes erapooletu uurimise.
--Thomas Burbage 1916

"Alilath Seker", tänapäeva mõistes spetsiaalne salafond, tagas juutidele raha altkäemaksudeks ja kuludeks, et võidelda veresüüdistustega.
--Dr Philip Devier, "Blood Ritual"

"Nelja Rahvuse Nõukogu poolt asutatud salajane fond, Alilath Seker [veresüüdistuse vastu] teenis peamiselt seda eesmärki.”
--Leon Poliakov "History of Anti-Semitism", tsiteerinud Dr Harrel Rhome.

Kui tahad õppida ja mõista, miks juudid saavad selliseid vaimuhaiged kuritegusid, nagu rituaalmõrv, korda saata, pead teadma salajasi juudi õpetusi. Pead teadma toora, talmudi ja Schulchan Aruchi õpetusi. Need seadused ja õpetused on kinnitus sellest, et juudid peavad end ülemuslikumaks kõigist teistest rahvustest; nad on kuulutanud sõja kõigile teistele rassidele; nad on kogu mitte-juutidest koosneva inimkonna peamine vaenlane.”

Isegi Rooma ajaloolane Tacitus kirjutas:
"Juudid on rass mis vihkab Jumalaid ja inimkonda. Nende seadused on kõigi surelike seadustega vastupidised. Nemad jälestavad seda mis meile on püha. Nende seadused lubavad neil teha tegusid mis meie jaoks on õudustäratavad." [Historian V.3-8]

Juut teab, et kui mitte-juudi maailm teaks nende seadusi ja näeks nende plaanid läbi, oleks ta kadunud. Seetõttu keelab juut surma ähvardusel nende materjalide tõlkimise ja avaldamise. Tuntud juudi õpetlane Dibre David kirjutab:

"Kui Paganad teaksid, mida me nende vastu õpetame, nad tapaksid meid.”
Juudi salajased seadused põhinevad fundamentaalsel printsiibil mis väidab:
"Ainult juut on inimene. Kontrastina, kõik mitte-juudid on loomad. Nad on elajad inimkujul. Nende suhtes on lubatud kõik. Juut võib valetada, petta ja varastada neilt. Ta võib neid isegi vägistada ja mõrvata.”

Talmudis on sadu lõike milles mitte-juute kirjeldatakse kui loomi. Mõned neist on:

  1. "Juute nimetatakse inimolenditeks, kuid mitte-juudid ei ole inimesed. Nad on elajad." [Talmud: Baba Mezia 114b]

  2. "Akum [mitte-juut] on nagu koer. Jah, pühakiri õpetab austama koera rohkem kui mitte-juuti." [Ereget Raschi Erod. 22 30]

  3. "Kuigi jumal lõi mitte-juudi, on nad siiski elajad inimkujul. Juudile pole kohane, et teda teeniks loom. Seetõttu teenivad teda inimkujul loomad." [Midrasch Talpioth p. 255, Warsaw 1855]

  4. "Rase mitte-juut pole parem kui tiine loom." [Coschen hamischpat]

  5. "Mitte-juutide hinged tulevad ebapuhastest vaimudest ja neid kutsutakse sigadeks." [Jalkut Rubeni gadol 12 b]

  6. "Kuigi mitte-juut on oma kehalt võrdne juudiga, on ta juudiga võrreldes nagu ahv inimese kõrval." [Schene luchoth haberith, p. 250 b] 

Selleks, et juut iial ei unustaks, et tal on tegemist loomadega, tuletatakse talle seda pidevalt meelde nii söömise, surma kui ka suguühte osas. Talmud õpetab:

"Kui sa sööd koos Paganaga, see on sama nagu süüa koos koeraga." [Tosapoth, Jebamoth 94b]

"Kui juudil on mitte-juudist teener või toatüdruk kes sureb, siis juudile ei tuleks kaastunnet avaldada. Juudile tuleks öelda: “Jumal asendab sinu kaotuse”, justnagu oleks surnud üks tema härgadest või eeslitest." [Jore dea 377]

"Paganate suguühe on nagu loomade suguühe." [Talmud Sanhedrin 74b]

Talmudis on kirjutatud Paganate mõrvast:

  1. "Pagana keha ja elu võtmine on lubatud." [Sepher ikkarim IIIc 25]

  2. "Seaduse järgi tuleb tappa igaüks kes eitab toorat. Kristlased kuuluvad nende hulka kes toorat eitavad." [Coschen hamischpat 425 Hagah 425. 5]

  3. "Iga juut kes valab jumalatu (mitte-juudi) verd, teeb sisuliselt ohverduse jumalale." [Talmud: Bammidber raba c 21 & Jalkut 772]

Need talmudi ja toora seadused anti juutidele enam kui 3000 aastat tagasi. Tänapäeval kehtivad nad samamoodi nagu toona. Niimoodi õpetatakse juute lapsepõlvest saadik. Selle tulemus seisab meie ees. Tegemist on juudi rituaalmõrvaga.

“Edasine on seadus mis puudutab võõraste tapmist, kes on elajatega võrdsed. Seda tapmist tuleb läbi viia seaduse nõudmiste kohaselt. Neid, kes ei järgi juutide religioosset seadust, tuleb pakkuda jumalale ohvrina. Neile viitab ka psalm 44:22: `Jaa, sinu pärast tapetakse meid kogu päev; meid loetakse nagu lambaid tapmise jaoks.'"
[Thikune Zohar, edition Berdiwetsch 88b]

Dr. Bischoff [arutelu 30. okt. – 4. nov. 1931] seadis paika selle seaduse õige tõlke: inimohverduse seaduse tõlge ja selle avaldamine on suurim löök mis eales juute selles lahkarvamuses tabanud on. SEE SEADUS KÄSUTAB JUUTE MÕRVAMA MITTEJUUTE. SEDA PEAB TEGEMA “SEADUSES SÄTESTATUD VIISIL”. SEE TÄHENDAB, ET PAGANAID TULEB OHVERDADA SAMAMOODI NAGU LOOMI. NEID TULEB OHVERDADA JUUTIDE JUMALALE. SEETÕTTU ON MEIL TEGEMIST SEADUSEGA, MIS MITTE AINULT EI LUBA RITUAALMÕRVA PRAKTISEERIMIST, VAID KÄSIB SEDA TEHA!

Pikema ajaloo kohta lugege: 2000 aastat juudi rituaalmõrvu

Rituaalmõrv Ameerikas:
Ameerikas tuli taoline juhtum päevavalgele 1955. aastal Chicagos kui rööviti ja mõrvati viis last juutide suure püha ajal. Laste surnukehadelt oli näha, et nad olid mõrvatud vastavalt juutide rituaaliseadustele. Chicagos on ka suured ja võimsad juutide kogukonnad. Mõrvaohvrid olid John ja Anton Schuessler, Jr., Robert Peterson, Barbara ja Patricia Grimes.

Juhtumi faktidest selgub:
Neid oli pärast röövimist mõnda aega elus hoitud. Nende surnukehad olid alasti. Sidumise jälgedest oli aru saada, et nad olid randmetest seotud, neid hoiti vangistuses enne veristamist väikeste lõigete ja torkehaavade teel. Märgid ühel surnukehal klappisid luksusliku Packardi auto põrandamattidega. Seega olid tapjad tõenäoliselt kõrgklassist.

Kahe väikese tüdruku surnukehadel olid terava esemega tehtud torkehaavad ülakehal, reitel ja tuharatel. See võis olla osa vere kogumise protsessist. Kahe poisi surnukehadel olid märgid naelutamisest läbi käte ja jalgade ning suu ja silmade vigastused. Kõigil ohvritel olid sarnased vigastused mis viitasid sellele, et mõrvu viis läbi sama tapjate grupp.

Midagi veel paljastavamat:
Üks ohvrite haavadest sisaldas tundmatut teravilja, tõenäoliselt nisu. Juudid on tuntud selle poolest, et kasutavad taoliste rituaalide käigus saadud inimverd nisul põhinevate roogade valmistamiseks, nagu veres immutatud Matzo pallid. Antud juhul kirjutas Chicago Sun-Times: “Asjaga võib seotud olla religioosne sekt.”

Pange tähele, et kirjas oli “Religioosne sekt” ja ei midagi muud, viidates, et see võis olla ükskõik kes. Kuidas aga reageerisid juudid? Kohe pärast artikli avaldamist läks liikvele tohutu hulk veoautosid. Kõik ajalehed korjati lettidelt kokku ja põletati. Crowley kirjutistest selgub, et juudid talitasid samamoodi Inglismaal kui taolised faktid avalikkuse ette jõudsid. Mindi isegi nii kaugele, et osteti kokku ajalehtede või raamatute kogu tiraaž ja põletati ära.

Üks hiljutine juutide sellise käitumise juhtum juhtus siis kui Rooma pearabi ja iisraeli ajaloo professori poeg Toafler kirjutas raamatu “Vere paasapühad”. Raamat käsitles juutide rituaalmõrvade ajalugu keskaegses Itaalias. Toafleri peamine dokumentatsiooni allikas olid sünagoogi kirjutised mõrvade toimumise ajast. Juutide võrgustik võttis kokku taeva ja maa, et keelata, eemaldada ja põletada iga koopia sellest raamatust.

Nüüd juhin teie tähelepanu sellele, kuidas 1955. aasta juhtumi puhul üritasid juudid seda veel kõvemini kinni mätsida: juudist politseiülem Lohman saatis oma juudist abi Horowitzi kahe mõrvatud poisi isa uurima. Lohman tegi seda selleks, et juhtida süü eemale, kehtestada Paganate perekonnale koduarest, muutes sellega võimatuks nende suhtlemise teistega juhtumi teemal. Juudist politseülem Lohman andis kiirelt käsu ka teisele juudile Glossile asuda “juurdlust” juhtima.

Kaks Paganast juhtumi uurijat, leitnandid Lynch ja McMahon, ütlesid, et Cooki maakonna uurijad “hävitasid tõendusmaterjale, ähvardasid tunnistajaid ja tegid kõik juurdluse takistamiseks.”

Politsei käsul viidi isa vaimuhaiglasse (isegi pärast valedetektori läbimist) juudi doktori Leon Steinfeldi kontrolli alla kus ta praktiliselt samal päeval suri. Ametlik raport väitis, et ta suri loomulikku surma südamerabanduse tagajärjel. Veidi pärast seda paljastati, et ta mõrvati elektrišokiteraapia käigus mida alustati praktiliselt kohe pärast tema saabumist asutusse.

Pärast seda, kui tähtsad dokumendid sellest faktist jõudsid piirkonna süüdistajani, nimetas Cooki maakonna Paganast koroner, doktor Thomas McCarron, Steinfeldi avalikult mõrvariks ja valetajaks. Varsti pärast seda visati dr. McCarroni majja pomm ning piirkonna süüdistaja andis talle käsu vait olla. Sellest kergest juurdlusest ei tulnud mitte midagi välja. Steinfelt lahkus hiljem riigist ning leiti hotellitoast surnuna. Paistis, et tegemist oli suitsiidiga. Kohalik juudi kogukond maksis kahe mõrvatud poisi perekonnale sada tuhat dollarit nende vaigistamiseks. Ilmselgelt ei ole see ainus juhtum Ameerikas. Manhattanil 1989. aastal sünagoogi lammutanud töölised leidsid keldri söekastist noore tüdruku skeleti.

Igal aastal kaovad Ameerikas tuhanded Paganate lapsed, enamasti juhtub seda juutide suurte pühade aegu (näiteks paasapüha) kui neid rituaale tehakse. Miks surnukehasid välja ei ilmu? Kui heita pilk tapamajade omanikele, siis selgub, et suurt osa neist omavad juudid. Antud juhul, üks pluss üks on kaks. Lõppude lõpuks oleme me juutide endi sõnade ja tegude järgi nende jaoks ei midagi muud kui loomad.

Kasulikud autorid ja õpetlased sel teemal: Dr. Arnold Leese, Dr. Hellmutt Schramm, Dr. Philip DeVier, Dr. Harrell Rhome, Dr. Edward Fields, advokaat ja riigiduuma liige G.G. Zamyslovsky,

Teised jälgid tõed juutide kohta:
Rooma, Itaalia – Itaalia ja Venemaa politsei koostöös paljastati juudi kurjategijate grupeering, mis tegeles laste vägistamist ja tapmist sisaldava pornograafia tootmisega.

Kolm vene juuti ja kaheksa itaalia juuti arreteeriti pärast seda kui politsei avastas, et nad olid röövinud vene lastekodudest mitte-juudi lapsi vanuses kaks kuni viis aastat. Lapsed vägistati ja mõrvati, kogu see tegevus filmiti. Peamiselt mittejuutidest kliendid (600 itaalias, 1700 üleriigiliselt ja teadmata arv Ühendriikides) maksid kuni 20 tuhat dollarit filmi eest milles väikesi lapsi vägistatakse ja mõrvatakse.

Suure Itaalia uudisteagentuuri juutidest ametnikud üritasid lugu summutada kuid Itaalia uudistereporterid vältisid seda. Nad edastasid televisiooni kaudu otse eetris kõige vaadatavamal ajal stseene filmist enam kui 11 miljonile itaalia televaatajale. Juudi ametnikud seejärel vallandasid vastutavad juhtivtöötajad teles väites, et nad levitasid “verelaimu”.

Läbi ajaloo on erinevad grupid süüdistanud juute väikeste laste rituaalmõrvades. Üks taoline juhtum (Lincolnist pärit Hugh) viis selleni, et kõik juudid aeti Britanniast 13. sajandil välja. Üldiselt on taolised juhtumid “kõrvale heidetud” kuid samas on nad niivõrd levinud, et juutide organisatsioonid on nende jaoks eraldi termini välja töötanud: “verelaim” (inglise keeles: blood libel).

Ameerika grupp ADL (juutide laimuvastane liiga) asutati kaitsmaks juuti nimega Leo Frank, keda süüdistati viieaastase tüdruku Mary Fagani vägistamises ja tapmises juudile kuuluvas Atlanta pliiatsivabrikus aastal 1913. ADL väitis, et Frank oli süütu. Rahvas lintšis juudi ära pärast seda kui kuberner muutis tema surmanuhtluse eluaegseks vangistuseks.

Kuigi nii AP kui ka Reuters seda lugu edastasid, keeldusid USA meediakonglomeraadid seda lugu televisioonis edastamast väites, et see uudis tekitaks ameeriklastes eelarvamused juutide suhtes.

Hiljutise Jerusalem Post ajalehes ilmunud aruande kohaselt on juudi gängsterid Venemaal üha rohkem seotud “valgete orjade” ja prostituutide inimkaubandusega Iisraeli kaudu. Iisrael pigistab sunnitud prostitutsiooni suhtes silma kinni ega karista iisraeli kodanikke kes soovivad omada “seksiorje” seni kuni orjad on välismaalased ja mitte-juudid.

Vastavalt talmudi entsüklopeediale: "Tema, kes on lihalikult tunda saanud Pagana naist, ei ole vastutav oma eluga, sest on kirjutatud: ‘sinu kaaslase naine’, mitte võõra naine; ja isegi Paganatele suunatud ettekirjutus sellest, et mees ‘peab hoidma oma naist’ ei kehti juudile, lihtsalt paganatele abielu ei kehti; ja kuigi abielus Pagana naine on Paganatele keelatud, siis see keeld juuti igal juhul ei puuduta.” Sellega ei anta mõista, et seksuaalne vahekord juudi mehe ja Paganast naise vahel on lubatud – otse vastupidi, kuid peamine karistus kuulub Paganast naisele; ta tuleb hukata isegi juhul kui juut teda vägistas: ‘Kui juut on Paganast naisega suguühtes, olgu naine kas kolmeaastane või täiskasvanud, abielus või vallaline, ja isegi kui ta on alaealine vanuses üheksa aastat ja üks päev – kuna juut oli tahtlikult temaga ühtes, tuleb naine tappa sarnaselt elajale, sest tema läbi sattus juut pahandustesse. Juuti tuleb aga piitsutada, ja kui ta on Kohen (preestrite suguharu liige), peab ta saama topeltkoguse piitsalööke, sest ta on toime pannud kahekordse rikkumise: Kohen ei tohi astuda suguühtesse prostituudiga ja kõik Paganatest naised loetakse prostituutideks.
--Israel Shahak, Jewish History, Jewish Religion, Pluto Press, London 1994, lehekülg 87

Brittide side tapmisvideotega

Jason Burke Londonis, Amelia Gentleman Moskvas, Philip Willan - Rome Observer – Pühapäev, 1. oktoober 2000

Observeri uurimine paljastab, et Suurbritannia on võtmelüli seni suurimas, rahvusvahelises pedofiilide ‘snuff’ videote – milles lapsed tapetakse – tootmise ja levitamise uurimises. Pärast filmide konfiskeerimist briti pedofiilidelt jälitati peamist kahtlusalust. Tegu oli venelasega kes Moskvas tuhandete sadistlike lasteporno videote ja piltide levitamise pärast arreteeriti.

Pärast briti tolli ja politsei tööd Suurbritannias leitud vägivaldse lasteporno päritolu väljaselgitamisel leiti üles süüdlane: Dmitri Vladimirovitš Kuznetsov, 30-aastane endine automehaanik Moskvas.

Itaalia politsei konfiskeeris 3000 Kuznetsovi videot teel klientideni Itaalias. See käivitas tema filme ostnud pedofiilide jahi rahvusvahelisel tasemel. Itaalia uurijate sõnul surid paljud lapsed filmis kujutatud väärkohtlemise käigus. Napoli prokurörid kaaluvad filme ostnud klientide süüdistamist mõrva kaassüüga. Nende sõnul võivad osad kliendid olla spetsiifiliselt tellinud tapmist sisaldavaid filme.

Briti võimud kinnitasid, et hulk Kuznetsovi väikeses korteris Moskvas Võhino rajoonis toodet filme on leitud Suurbritanniast. Võmud on mures, et laste tapavideosid võidi ka importida.

Umbes tosin briti meest on juba arreteeritud ja saanud süüdistuse vene filmidega seotud kuritegude eest. Teine vene lasteporno kett, millel väidetavalt oli briti levitaja, likvideeriti aasta algul. Vene vägivaldse lasteporno importimise uurimine, mille tulemusena Kuznetsov identifitseeriti ja vangistati, algas umbes 15 kuud varem kui toll pidas kinni riiki sisenevad materjalid. Sellest ajast saadik on tehtud väga palju uusi leide.

‘Oleme näinud väga, väga võikaid filme väga noorte laste sadistlikust väärkohtlemisest kuid tegelik surm filmimise käigus on sellest samm edasi. See on väga murettekitav’ ütles üks tolli vanemametnik. Briti pedofiilid maksid filmi eest vahemikus 50 kuni 100 naela, ütles ametnik. Täiendava tasu eest sai osta ligipääsu veebilehele kus olid fotod äärmiselt jõhkrast väärkohtlemisest. Kuigi Moskva võimud vangistasid koos Kuznetsoviga veel kaks meest, on praegu trellide taga neist ainult üks. Dmitri Ivanovile mõisteti 11 aastat filmides kujutatud väärkohtlemiste toimepanemise eest. Teised vabastati amnestia raames mille eesmärk oli tühjendada Venemaa ülerahvastatud vanglad.

Kui Moskva kriminaalosakonna ametnikud Kuznetsovi korteris reidi tegid, leidsid nad kodusest stuudiost kaks poissi. Konfiskeeriti suur kogus filme ja muid pornograafilisi materjale ning Itaalia, Saksamaa, Ameerika ja Suurbritannia klientide nimekirjad.

Pärast kuid kestnud uuringuid asusid Itaalia detektiivid tegutsema ja arreteerisid kaheksa inimest. Politsei otsis läbi enam kui 600 elamist ning omab nüüd tõendeid umbes 500 inimese kohta. Kahtlusaluste hulgas oli ärimehi, avaliku sektori töötajaid ja üks üliõpilane. Paljud neist olid abielus ja lapsevanemad. Saksamaal on sadu inimesi uurimise all.

Interneti teel tellitud vene videod toimetati Itaaliasse posti teel, need pakendati ringi ning toimetati erariides politseinike poolt tellijatele kätte. Film maksis vahemikus 300 kuni 4000 naela sõltuvalt filmi tüübist. Salaja filmitud väikeste laste alastus või lahtiriietumine on tuntud kui ‘snipe’ video. Kõige õõvastavam kategooria oli nime all ‘necros pedo’ mis tähendas lapse vägistamist ja piinamist kuni laps hinge heitis. Venemaa ja UK politseijõud usuvad, et Kuznetsov ja tema partnerid on seda tööd teinud enam kui kaks aastat, mille jooksul on nad tõenäoliselt filmivõteteks palganud umbes 100 poissi vanuess 9 kuni 15.

“Enamus lapsi leiti vaksalitest. Paljud neist tulid eeslinnadesse või selle ümbrusse, pärinedes vaestest, probleemsetest perekondadest,” ütles politsei pressiesindaja Kirill Mazurin. “Kui sellised lapsed pealinna jõuavad, siis pole neil tavaliselt aimugi kuhu minna. Nii veedavad nad aega vaksalis. Sellist teismelist on väga lihtne nõusse saada, lubades talle sooja voodikohta või kinoskäiku.” Paljud lapsed meelitati kaasa lastekodudest. “Lapsed ei ole luku taga,” ütles Mazurin. “Igaüks võib tulla ja lubada, et viib ta McDonaldsisse sööma. Rohkem polegi vaja.”

Vene pressi andmetel maksti osadele lastele komisjonitasu poiste leidmise eest. Tasu oli 100 kuni 300 rubla. Kuznetsov oli 1998. aastal töölt ära tulnud ja pühendunud tulusale karjäärile pornotööstuses. Ta oli iseõppinud arvutitehnika ekspert ning politseireidi ajal oli tal pooleli arvutustehnika uuendamine eesmärgiga saata videosid klientidele otse üle interneti.

Paljud kliendid tellisid videosid temalt korduvalt. Napoli ajaleht Il Mattino avaldas väidetava kirjavahetuse ühe kliendi ja Vene müüja vahel.

"Luba, et sa ei peta mind" kirjutab itaallane.
"Rahune, ma kinnitan sulle, et see sureb päriselt," vastas venelane.
"Viimane kord ei saanud ma oma raha eest seda mida tahtsin."
"Mida sa tahad?"
"Näha neid suremas."

________________________________________________________________

Reede, 19. mai 2000 [14 Iyar 5760]

Amnesty: Iisrael ei suuda lõpetada valgete orjade kaubandust, Dan Izenberg ja Heidi J. Gleit

JERUUSALEMM [19. mai] – Amnesty International süüdiste kohaselt ei ole Iisrael suutnud võtta tarvitusele piisavaid abinõusid, et lõpetada nende naiste inimõiguste rikkumine, keda meelitatakse riiki ja sunnitakse pakkuma seksuaalteenuseid.

Naiste inimkaubandust endiste Nõukogude Liidu riikidest käsitlev Amnesty eriraport kirjutas: “Nii see on kuigi paljud neist on kogenud inimõiguste rikkumist orjastamise või piinamise kujul, sealhulgas vägistamine või muud seksuaalse väärkohtlemise vormid, mida on toime pannud inimkaubitsejad, sutenöörid või teised Iisraeli seksitööstusega seotud isikud.”

Amnesty International kritiseeris Iisraeli ka selle eest, et puudub varjupaiga taotlemise protseduur naistele keda on tihti riiki smuugeldatud valede abil, lubades tööd mis pole seksiga seotud.

Politsei uurimisgrupi ülem Yossi Sedbon ütles eile, et naiste inimkaubanduse ja nende prostitutsioonile sundimisega võitlemine on Iisraeli politsei jaoks prioriteet, kuid selle nähtusega on väga raske võidelda. Ta selgitas, et üks peamisi probleeme on see, et puudub seadus mis keelaks naiste müümist. Lisaks ütles ta, et on teadlik algatusest sellise seaduse loomise osas ning loodab, et see on edukas.

Justiitsminister Yossi Beilin ütles eile Amnesty International esindajatele, et peaprokuröri asetäitja Yehudit Karp valmistab ette karistusseaduse muudatust, mis käsitleks inimkaubandust ja pakuks neile naistele immuniteeti. Ta ennustas, et seadusandlus edastatakse Knessetile talvehooajal. Amnesty International andmetel tuuakse Iisraeli endistelt Nõukogude Liidu aladelt igal aastal sadu naisi. Rahusvaheline seadus ja kokkulepped kohustavad Iisraeli lõpetama inimkaubanduse seksi eesmärgil.

Sedboni sõnul politsei arreteerib kahtlustatavaid selliste süüdistustega nagu inimrööv, kupeldamine, vägistamine ja naiste ründamine. Tema sõnul on teine peamine probleem see, et naised kardavad politseisse kaebust esitada ja sutenööride vastu tunnistada. Kuna enamus neist on riigis illegaalselt, ei julge nad politseisse pöörduda. Täiendavalt halvab neid ka hirm sutenööride võimaliku kättemaksu ees. Tema sõnul üritab politsei selle lahendada, lubades hagejatele kaitset ning alustades tööd tõendusmaterjalide kogumiseks ja lõbumajade reidimiseks.

Täiendav komplikatsioon on ka see, et prokurörid vajavad kaebuse esitanud naisi sutenööride vastu tunnistajatena kohtus, mis võib toimuda mitmeid kuid pärast kaebuse esitamist. Kuna naised on riigis illegaalselt ja kupeldajad võivad neile vabaduses kahju teha, istuvad nad tihti vangis kuni kohtuprotsessi lõpuni. Sedbon ütles, et nüüd üritatakse saata naised koju ja tuua kohtuprotsessi ajaks tagasi.
Sedbon keeldus kommenteerimast tegevusetuse süüdistusi Afula politseiülema Shlomo Marmelsteini ja Tel Avivi politseiülema Shlomo Aharonishky suhtes, öeldes, et ei saa anda kommentaare konkreetsete juhtumite kohta.

Sedbon rõhutas, et probleem on politsei jaoks prioriteet ja iga politseipiirkonna tõsiste kuritegude osakond tegeleb sellega. Politsei poolt avaldatud statistika näitab sutenööride vastu alustatud uurimiste arvu kasvu: 279 juhtumit aastal 1997, 370 juhtumit aastal 1998, 506 juhtumit aastal 1999. Sedbon ütles ka seda, et riigis prostituutidena töötavatest välismaa naistest on ainult vähemus röövitud ja prostitutsioonile sunnitud.

___________________________________________________________________

Juutide jumal lubab juutidel orje pidada. Tänapäeva iisrael kasutab seda jumalikku luba ära. “Aga kes peavad saama sulle orjaks ja orjatariks, need ostke ümberkaudsete rahvaste hulgast orjaks ja orjatariks! Nõndasamuti võite osta ka oma majaliste laste hulgast, kes elavad võõraina teie juures, samuti nende sugulaste hulgast, kes on teie juures, keda nad teie maal on sünnitanud; need saagu teie pärisomandiks, need omandage oma laste jaoks pärast teid päritavaks omandiks; neile võite orjuse igaveseks peale panna, aga teie vendade, Iisraeli laste hulgas ärgu ükski valitsegu teise üle vägivallaga!" [Kolmas moosese raamat 25:44-46]
https://www.ety.com/HRP/jewishstudies/snuffporn.htm

Juudi rituaalmõrvaga tapetud Andrei puhul andis juudi salafond "Alilath Seker" raha juutidele altkäemaksudeks ja kulutusteks, et võidelda veresüüdistustega. - Dr Philip Devier, "Blood Ritual"

Kiievis toimus 1911. aastal kõige kurikuulsam rituaalmõrv. Kohaliku tellisetehase lähedalt koopast leiti kohaliku lapse Andrei Justšinski veretu surnukeha. Kuriteos süüdistati kohalikku juuti nimega Menahem Mendel Beilis. Juudid üle kogu maailma kogusid kokku tänapäevaes mõistes 115 miljonit dollarit, et tagada juudi kaitse ja kaotada ära juhtumi faktid. Pärast surnukeha leidmist arreteeris politsei poisi ema ega lubanud teda matustele. Sel ajal võttis perega ühendust kohalik juudi advokaat, kes üritas raha abil neid vaikima sundida. Juutidele kuuluvad ajalehed levitasid seejärel ema kohta laimu, justnagu oleks tema poolt juhitud kriminaalne grupeering poja surma põhjustanud. Taas kord on juut projektsiooni ja valede meister.

Juhtumi käigus tapeti mitmeid tunnistajaid, sealhulgas Tšebariaki pere kaks last kes nägid pealt Andrei röövimist kohalike juutide poolt. Selgus ka, et kohalik politseiülem oli tekitanud valetõendeid, et anda Beilisele alibi. Lastele, kes olid Andreiga röövi hetkel koos ja seega tunnistajad, anti uurija poolt koogitükid. Kõik kolm jäid järgmisel päeval raskesti haigeks. Kaks last surid. Kolmas laps oli pikka aega haige ning terveks saades tunnistas kohtus. “Me mängisime kui järsku Beilis ja kaks juuti meie suunas jooksid. Hüppasime püsti ja üritasime ära joosta. Beilis ja teised juudid said Andrei ja minu venna (Ženja) kätte. Vennal õnnestus end vabaks murda. Juudid vedasid seejärel Andrei endaga kaasa; minu õde (Valentina) nägi seda samuti.” – Tšebariaki tütre tunnistus kohtus.

John Grant oli Ameerika konsul Odessas tol ajal. Tema edastas Ameerikasse kohtu otsuse mis kõlas nii: “Venemaal Kiievis tapeti fanaatiliste juutide poolt üks poiss nimega Andrei. Juudid olid surevast lapseest okultsetel eesmärkidel eemaldanud hoolikalt kogu vere. Tegemist oli juutide rituaalse mõrvaga ja Beilis on süütu.”

Kuigi mõrv toimus tõestatult juudi sünagoogis mis asus juudile kuuluvas ja juhitavas tellisetehases, ei suutnud kohus kindlaks teha, kas see oli Beilis kes põhjustas vere eemaldamise eesmärgil Andrei kehalt leitud 45 torkehaava mis lapse tapsid. Väideti, et lapse pea küljel olevad torkehaavad tehti spetsiifiliselt rituaali erilise osa jaoks ohverdusena, et juudid saaksid tsaari võimult kukutada.

Menahem Mendel Beilis pääses vabaks, sest kohtu kuus liiget kaheteistkümnest ei suutnud kindlaks teha, et just tema oleks lapse tapnud (sõltumata Tšebariaki ellujäänud tütre tunnistusest). Beilis oli üks Andrei röövijatest koos teise kahe juudiga. Enne kohtuprotsessi olid juudid tapnud liiga palju tunnistajaid ning hävitanud ja varjanud tõendusmaterjale.

1917. aastal kirjutas toonane süüdistav advokaat G. G Zamõslovski sellel teemal 525-leheküljelise raamatu pealkirjaga “Andrei Justšinski mõrv”. Raamatus tõi ta detailselt ära juhtumi faktid. Judeobolševistliku revolutsiooni ajal korraldas juutide tšekaa Zamõslovskile näidiskohtuprotsessi ja seejärel ta mõrvati; peamiselt selle raamatu pärast, mis kohtuasja kõik aspektid paljastas. Seejärel tema raamat salastati kuni 1997. aastani, et selle sisu avalikuks ei tuleks. Juudid hukkasid ka protsessi juhtinud kohtuniku ja kõik algsed ellujäänud tunnistajad.

Kristlik missa ja selle seos juudi rituaalmõrvaga

2000 aastat juudi rituaalmõrvu

Toora ja elav vereohver

Püha piibel: juudi nõiakunsti raamat

Kristlus, kommunism, juudid ja piibel

Mõttekontrolli programmeerimine ja piibel

Tõde piibli kohta

Kristluse paljastamine

Siin on tõestus alateadlike sõnumite kohta enne 9/11:
Enamus inimesi on täielikult teadlikud, et juudid kontrollivad Hollywoodi ja meediat.

MIDA? ...Hollywood ennustas 9:11??? [Youtube video]
Ülaltoodud video on tõendus sellest, et nn. prohvetlused piiblis pole midagi muud kui pettus. Piibel ei ole “jumala raamat” vaid on juutide kätetöö, mida nad kasutavad alateadlikult oma needuste täideviimiseks millest mõned needused on sajandeid vanad. Selle nägemiseks ja täielikuks mõistmiseks peab omama teadmisi meelte töötamisest ja nõiakunstist. 

The Lone Gunmen “Pilot” - 9/11, sarja esimene episood, eetris 4. märtsil 2001, 6 kuud enne WTC rünnakuid. Pane tähele: KUUS kuud.