Püha piibel: juudi nõiakunsti raamat


Piiblis ei ole midagi "püha" ega midagi vaimse arengu või inimkonna paremaks muutmise kohta. Vaadake numbreid, raamatuid, pühakirju ja nende sisu ja te näete, milleks see tegelikult on; see on juudi nõiaraamat, mida nad kasutavad vabalt oma agenda edendamiseks ja masside orjastamiseks. Kogu selle artikli mõte on selgitada igapäevaselt lihtsate sõnadega, kuidas nad seda teevad. Juudid on tulnukate RASS kõikide teiste rasside sees. Keegi ei ütle, et "ma olen veerandi ulatuses katoliiklane" või "pooleldi luterlane" või "osaliselt Jehoova tunnistaja" või et "perekonnas on natuke presbüteri verd", kuid inimene võib olla pooleldi juut, veerandi ulatuses juut jne. Ja juut on ikkagi juut, olenemata sellest, kas ta praktiseerib või järgib seda "religiooni".

Neile teist, kes ei ole tuttavad vaimsuse ja mõttega röötamisega, mida tuntakse kui "nõidust", selgitan seda, et te saaksite aru, kuidas see toimib. Vaadake enda ümber; kõik, mida te näete, teie arvutiekraan, teie tool, teie voodi, teie mööbel, autod väljas, hooned, aknad... kõik, mida te näete, oli kunagi kellegi idee, enne kui see realiseerus füüsilises vormis reaalsuses. Nüüd tahan lisada, et mõnel juhul, nagu näiteks teaduse puhul, ilmnevad näiteks tormid iseenesest; kuum niiske õhk põrkub näiteks külma kuiva õhuga, kuid enamus kõigest siin oli kunagi kellegi idee.

Enamik teist on tuttav koonusekujulise mütsiga, mida klassikalised võlurid ja nõiad kannavad. Neile on sageli joonistatud tähed ja muu selline. Koonuse sümboolne tähendus on energia, mis tõuseb pea ülaosasse. Seda sümboliseerivad ka Egiptuse püramiidid. Energiat on vaja selleks, et idee tegelikkuseks luua. Energia on ka nagu vesi, sest kui seda ei suunata põhjalikult, võtab see kõige kergema tee. Teadlik nõidusega töötamine vajab energiat ja meelte keskendumist. Mida tähtsam on töö, seda rohkem võib vaja minna planeerimist ennem kui seda teha. Planeerimise all pean ma silmas kuupäeva kus planeedid toetavad tööd [seepärast ka tähed koonusekujulisel mütsil], koos ajastuse ja teadmistega. Mida rohkem jõud töötavad harmooniliselt, et toetada loitsu, seda parem, eriti numbrid, sest elu koosneb numbritest... ajast.

Tööd võimestab aju parem [naissoost] pool. See ajupool valitseb alateadvuse üle ja on ühtlasi aju passiivne pool. Vasakpoolne ajupool on mehelik, loogiline pool, mis juhib töötamist. Mida rohkem energiat on suunatud töötamisele, seda tõenäolisemalt see ka tegelikkuses avaldub. Väikesed asjad ei nõua tohutult energiat, kuid maailma kontrollimine ja see, mida ma hiljem selles artiklis avaldan, nõuab alateadvuse [aju naissoost pool] massimeele osalemist. Rahvas ei ole sellest teadlik. See on põhjus miks Piibel on peaaegu igas kodus, sest see toimib alateadvuse vastuvõtjana ja sellel on alateadvuse jõud, ühendus numbritega, salmidega ja arvestades sajandite jooksul usklike poolt sinna valatud tohutuid koguseid psüühilist energiat, on sellel palju jõudu. Usklikud on alateadlikult seotud selle energiaga ja enamiku teadmata saab neid sel viisil kontrollida. See on vaid lühike kokkuvõte sellest, kuidas meele ja hinge jõud toimivad. Et rohkem teada saada, uurige alateadvuse kohta, eriti selle kohta, kuidas mõned inimesed on võimelised saama teada kogu raamatu sisu, kui nad lihtsalt hoiavad raamatut käes ja keskenduvad sellele, ilma seda lugemata. See peaks andma teile ettekujutuse sellest, milline jõud on Piiblil. See on veel üks põhjus miks piiblisalmid meelde jäetakse, sest need kinnistuvad alateadvusse ja see kandub üle massiteadvusse, muutes massiteadvuse võimsaks vahendiks loitsu toimimisel.

Lisaks sellele on paljud teist tuttavad alateadlike sõnumitega. Enamik meist on kuulnud või lugenud sellest, kuidas populaarsed reklaamid, muusika ja muu meedia kasutavad alateadlikke sõnumeid, mida teadlik meel tavaliselt ei märka. Me ei ole neist teadlikud, kuid need toimivad ja mõjutavad inimesi. Selle artikli lõpus on lingid YouTube'i videotele, mis seda veelgi enam demonstreerivad. Et rahvast veelgi rohkem segadusse ajada ja eksitada, süüdistatakse nende toimingute, nagu näiteks 9-11 toimimises Saatanat, kuid väikese uurimistöö ja uurimise abil leiate, et asi on hoopis vastupidi. Kõik need on juudi/kristlikust Piiblist. See ei erine valelikust juudi "holokausti" valest "kuue miljoni" kohta. Pange tähele, kuidas sageli kasutatakse numbrit kuus [sellest rohkem allpool]. Lõputu meedias avaldamine ja muu tähelepanu mida see saab, toimib suureks tähelepanu kõrvalejuhtimiseks tegelikest juudi kommunistliku programmi poolt toime pandud kuritegudest, massimõrvadest, piinamistest ja jõhkrusest.

"Saatan" on mittejuutide Jumal.
#"Saatan" tähendab heebrea keeles "vaenlane".
#"Satanism" on ka paganismi nimetus.
#"Pagan" tähendab mittejuuti (gentile).

Kõik, mis on juutide vastu, näidatakse rahvale "kurjana".

Selle tõestuseks külastage palun järgmist lehekülge www.exposingchristianity.org

Mõned teist võivad mäletada, kuidas pärast 11. septembri rünnakut voltisid paljud inimesed 20 dollarilist pangatähti teatud viisil kuni kaksiktornid olid näha leekides. 20 dollari suurune rahatäht on kõige sagedamini kasutatav USA valuuta. Varsti pärast 11. septembri intsidenti asendati 20 dollarilised pangatähed väga kiiresti uue versiooniga. Need kõik kadusid väga kiiresti. Avalikkuse ees kasutati ettekäänet et neid saab kergesti võltsida. Tegelik põhjus oli pangatähe kujundus ja sellega kaasnevad alateadlikud vibratsioonid.

Number üksteist on piibli järgi kaose, hävingu ja lagunemise number. Kuna see räpane piibel on peaaegu igas kodus, nii et paljud inimesed järgivad kristlikke õpetusi ja panevad oma usu sellesse, nagu ka 20 dollarine rahatäht, on see väga võimas alateadlik vahend, isegi võimsam kui 20 dollarine, kuna see on olnud palju kauem kasutusel ja on rahvusvaheline. Seega, kui juudid kõige kõrgemal tasandil töötavad oma nõiduse rühmades, kasutavad nad oma eesmärkide saavutamiseks numbreid ja värsse Piiblist. Nagu ma aru saan, on mõned salmid heebrea keeles vibreeritud boustrophedonis(tagurpidi kirjutatud), mis tähendab, et neid loetakse siksakiliselt. Samuti boustrophedonivad nad edasi-tagasi, kui nad rühmades "palvetavad".

Numbrid 10 ja 12 on piiblis väidetavalt täiuslikud numbrid.
-Jakobi 12 poega miinus Joosep ["üks ei ole" - 1Moosese 42:13], ilma kelleta teised 11 ei oleks ellu jäänud.
Märkus* 1. Moosese raamat on Piibli esimene raamat; 1. Moosese = 1 + 42 + 13 = 56, mille ristkorrutis on11. See on lisaks salmile endale.
-Kuningas Joakim [2. Ajaraamat 36:5-6] valitses 11 aastat, enne kui Nebukadnetsar viis ta vangi [tema hukkumine ja valitsemise lõpp].
-Kuningas Sidkija [Jeremija 52:1-11] valitses 11 aastat, enne kui Nebukadnetsar vangistas ta, mõrvas tema perekonna ja sandistas teda.
-Babüloonia vangistuse 11. aastal ennustas Hesekiel Tüürose langemist ja hävitamist [Hesekiel 26:1-5].
-Babüloonia vangistuse 11. aastal ennustas Hesekiel Egiptuse langemist ja hävitamist [Hesekiel 30:20-26].

Pange tähele ka ülaltoodud pühakirjades, kui te loete neid veidi rohkem, et nad kõik mässasid juutide vastu ja neid karistati selle eest. Ülaltoodud on vaid üks näide...neid on palju rohkem.

Nüüd, number 9 on lõpu ja lõplikkuse number. Pange tähele, kuidas piiblisalmid, mis rõhutasid arvu 11, olid kõik seotud hävingu ja langusega.

Ma ei tee seda artiklit liiga pikaks, sest mul on lähitulevikus veel üksikasjalikumaid näiteid jms. Iiobi raamatus [kannatusi] kasutatakse nende vaenlaste needmiseks paljudes olukordades. Dresdeni pommitamine viidi läbi kristlikul tuhkapäeval ja see muutis linna tuhaks. Ma võiksin tuua veel palju näiteid, kuid vaadates kuidas sarnasused kõik kokku haakuvad, on meil:

15. märtsil 2004 oli täpselt 911 päeva 11. septembri 2001. aasta kaksiktornide rünnaku ja 11. märtsi 2004. aasta pommirünnakute vahel Madridi rongidele Hispaanias.

Madrid, Spain -11 tähte.

New York City -11 tähte.

Ameerika Ühendriikide rünnakud toimusid 11. septembril 2001.

Madridi rünnakud toimusid 11. märtsil 2004.

Ameerika ja Madridi rünnakute vahel oli 911 päeva [9 + 1 + 1 = 11].

Madridi rünnak toimus aasta 11. neljapäeval.

11. september on aasta 254. päev [2 + 5 + 4 = 11].

Pärast 11. septembrit on aasta lõpuni jäänud 111 päeva.

11. septembril on 9 tähte ja 2 numbrit [9 + 2 = 11].

11. märtsil 2004 on 5 tähte ja 6 numbrit [5 + 6 = 11].

Igal hoonel oli 110 korrust [11 x 10 = 110].

Madridi rongirünnakutes hukkus kinnitust leidnud 191 inimest [1 + 9 + 1 = 11].

11. septembril 2002 loeti Ground Zero'st ette 2801 Maailma Kaubanduskeskuse rünnakute ohvri nimed [2 + 8 + 0 + 1 = 11].

Kaksiktornid mis seisavad kõrvuti näevad välja nagu number 11

Esimene lennuk mis tabas torne oli lend 11.

Lennu 11 pardal oli 92 inimest [9 + 2 = 11].

Lennul 11 oli 11 meeskonnaliiget.

Lend 77 tabas Pentagoni [11 x 7 = 77].

Lennu 77 pardal oli 65 inimest [6 + 5 = 11].

911 on number, millele helistada hädaolukorras [9 + 1 + 1 = 11].

New York oli 11. osariik, mis liidule lisandus.

Manhattani saar avastati 11. septembril 1609 Henry Hudson-i poolt - 11 tähte.

Saudi Arabia -11 tähte.

Afghanistan -11 tähte.

Pange tähele, kuidas numbri 11 vibratsioon seob seda kõike 9. Astraalenergia otsib kõige kergemat teed ja sarnane tõmbab sarnast ligi. Pole ime, et vabamüürlased, keda kontrollivad juudi jõud, panevad sissepühitsemise ajal oma käed piiblile. Arvestades, et selle kurja Piibli igal leheküljel on sõna "juut" "juudid" "Iisrael" "Jeruusalemm" ja sellega seonduv; Naatsaretlane ja seltskond - kõik juudid ja arvestades, et juudid kuulutavad, et nad on "Jumala väljavalitud" ja neid peetakse piiblis kõige kõrgemal ja ülistatakse, pole ime et nad on nii võimsad ja on sajandeid salaja valitsenud maailma, masside teadmata.

Saatan ise näitas mulle ka, kuidas need toimingud on nagu doominoefekt. Kui midagi on astraalis liikuma pandud, otsivad liikuma pandud energiad samasuguseid energiaid ja asjad seovad end kokku. Numbrite kummaline ja kummaline kokkulangevus [see on ainult näide, neid on palju rohkem] näitab, et tegemist ei ole juhusliku teoga, vaid see on surmkindel märk sellest, et tegemist oli okultistlikku tööga, mis oli tahtlik.

Tahaksin lisada ka juutide rõhuasetuse numbrile 6. Palun ärge ajage seda segi numbriga "666", millel on hoopis teine tähendus.

Olge lihtsalt teadlik ja te märkate, mida ma siin ütlen. Näiteks kuus miljonit selle holoco$t pettusel, juudi kommunismil on oma oluline püha 1. mai; 5/1; 5 + 1 = 6. Sellega võiksin ma jätkata ja jätkata. Iisraelil on 6 tähte. Pöörake tähelepanu uudistele ja ka ajaloole; kõigele, mis on seotud juutidega ja te näete, mida ma mõtlen. Piiblis on number kuus inimese number ilma igasuguse vaimse jõuta. Number 7 on seotud 7 tšakraga ja nendest lähtuva vaimse jõuga ning vaimse täiuslikkusega. 6 jääb alla. 6 on ka raske töö number. Tööd tehti 6 päeva ja 7. päev oli puhkepäev.

"Number 6 tempel on löödud kõigele, mis on seotud inimtööga. Me näeme seda templit töö mõõtudel, mida ta kasutab oma töös, ja ajal, mille jooksul ta töötab. Ja me näeme seda algusest peale."

Juudi rõhuasetus numbrile 6 ja selle kasutamine loob astraalvibratsiooni nende päevakava, nende kommunistliku riigi ja maailmakorralduse edendamiseks. Kommunism on orjatöö. Kommunistliku riigiga muutuvad juudid "jumalaks" ja kõik vaimsed teadmised asendatakse materiaalse ateismiga. Ainult tipus olevad juudid teavad okultismi saladusi ja nad kasutavad oma needusi ja loitsusid teadmatule ja abitule rahvale, nad saavad teha mida iganes nad tahavad.Kristlus on mitmel moel lähtepunkt kommunismile. Lisaks on kristlus teinud nn "religioonist" täiesti eemaletõukava ja alatu kontseptsiooni, et paljud kes on teadmatuses, võtavad rõõmuga vastu ja propageerivad ateismi.

Lõpetuseks, nagu kõike muudki, süüdistavad teadmatusest ajupestud lollid selles Saatanat ja teisi meie paganlikke mitte-juudi jumalaid. Enamikul kristlastest ei ole piisavalt intelligentsust ega iseloomujõudu et süveneda okultismi. Piiblis on ka lõike, mida juudid kasutavad, et needa ja hirmutada kõrvalisi inimesi eemale, et nad tõesti okultismiga tegelema ei hakkaks. Mäletan, et kui ma alles alustasin satanismiga, siis oli mul halb kogemus, kuid see ajendas mind ainult edasi ja suurendas mu uudishimu. Karta ei tohi. Juudid ja nende tulnukate kaaslased on sajandeid kasutanud hirmu kontrollivahendina. Kommunistlikes riikides elab rahvas pidevas hirmus. See on samuti kooskõlas piibliga, nagu ka kõik muu juudi kommunismiga seonduv.

Mul on rohkem teavet ja palju näiteid selle kohta, kuidas piibel ei ole midagi muud kui juudi nõiduse raamat, sellest ka numbrid; piibellik numeroloogia, ja kuidas piiblit pidevalt rahvale peale surutakse, see on peaaegu igas kodus, hotellitubades ja igal pool mujal. Kõik on sellega tuttavad ja teavad, mida see väidab end olevat.

Maailm peab ärkama. Palun tundke end vabalt, et harida teisi, levitada seda ja kõiki teisi JoSi artikleid ning teha kõvasti tööd Saatana heaks. Saatan tähendab sanskriti keeles "tõde".

______________

9/11 OLI KA VAIMNE RÜNNAK [PAABELI TORN].

Allpool on otsene tsitaat Toorast:
Moosese 11:9 Seepärast pandi sellele nimeks Paabel, sest seal segas Issand ära kogu maailma keele ja sealt pillutas Issand nad üle kogu maailma.

MÄRKUS 11:9

USAs on meie tsiviilkuupäevad kuu/päev, kuid kogu maailmas ja sõjaväes on see päev/kuu. Nii et enamikus riikides väljaspool USAd oleks see 11/9, mitte 9/11. See oli ka vaimne rünnak, et jagada, segadusse ajada, hävitada kommunikatsioone.

Rohkem sellele eelnevates pühakirjades:

Moosese 11:6 Ja Issand ütles: „Vaata, rahvas on üks ja neil kõigil on üks keel, ja see on alles nende tegude algus. Nüüd ei ole neil võimatu ükski asi, mida nad kavatsevad teha!
Moosese 11: 7 Mingem nüüd alla ja segagem seal nende keel, et nad üksteise keelt ei mõistaks!”

Paabeli torn on seotud Kundalini mao tõstmisega [torni ehitamine on analoogia]. Mao väe abil on võimalik telepaatiline suhtlus ja kõikide teadmiste ning telepaatilise suhtluse puhul ei ole keelebarjääre, sest suhtlus filtreeritakse läbi käbinäärme kaudu suhtlejalt alla sellesse keelde, mida vastuvõtja peamiselt räägib ja mõistab. Seetõttu võib mõni telepaatiline side mõnikord olla "välja lülitatud". Konkreetsed sõnad ei filtreeru alati ideaalselt ühelt poolt, kuna käbinäärme on alakäivitunud, ja teiselt poolt, kuna mõnikord on keelte vahel suured erinevused. Mõnes keeles ei ole samaväärset väljendit või sõna, mis annaks edasi seda, mida mõnes teises keeles mõeldakse.

Iga kord ajaloos, kui inimkond on jõudnud teatud teadmiste tasemele, on need teadmised süstemaatiliselt hävitatud. See on kõige märgatavam Rooma impeeriumi langemisega, kus Euroopa langes 1000 aastaks tagasi pimedasse keskaega. Pärast juutide väljasaatmist Lääne-Euroopast tekkis renessanss, mis tõi kaasa valgusajastu. Idasse ja ka Sitsiiliasse rännanud juudid [eriti pärast Hispaaniast väljaajamist], tekitasid hävingut idapoolsetele mitte-juutidele [võimalik kommunism Venemaal ja muidugi samad juudi rituaalsed mõrvad, millele paganlik rahvas reageeris arusaadavalt pogrommidega] koos organiseeritud kuritegevuse loomisega Sitsiilias.

Siin on ilmselge tõestus, et meedias kasutati subliminalismi enne 9/11:

Enamik inimesi on täiesti teadlikud, et juudid kontrollivad Hollywoodi ja meediat.

MIDA? ...Hollywood ennustas 9:11???? [YouTube video]
Ülaltoodud video tõestab, et Piiblis sisalduvad nn "ettekuulutused" ei ole midagi muud kui pettus. Piibel ei ole "Jumala raamat", vaid juutide teos, mida nad kasutavad alateadlikult oma needuste teostamiseks, millest mõned on sajandeid vanad. Selleks, et seda näha ja täielikult mõista, tuleb vaid olla teadlik mõistuse ja nõiduse toimimisest.

The Lone Gunmen - 9/11, sarja esimene episood, eetris 4. märtsil 2001, 6 kuud enne WTC rünnakuid. Pane tähele: KUUS kuud.

Rohkem seotud artikleid:

Püha piibel: juudi nõiakunsti raamat Osa 2

Juhus? Ma ei usu... 1. ja 2. osa: Juutide lavastatud Pariisi terrorirünnakust ja tõestusest, kuidas Piiblit kasutati selle läbiviimiseks [13. november 2015]

Kristlik missa ja kuidas see seondub juudi rituaalmõrvaga

Toora ja elav vereohver

Kristlus, kommunism, juudid ja piibel

Meeltekontrolli programmeerimine ja piibel

Tõde piibli kohta

"Aasta null"

Juutide sunnitud mikrokiibid PDF
Ülaltoodud artikkel on äärmiselt tõsine. Hallide tulnukate rass on mikrokiibistatud, kiip kontrollib nende emotsioone, mõtteid ja kõike muud. See artikkel sisaldab hulgaliselt viiteid koos väljavõtetega mis tõestavad, et see on maailmas juutidel plaanis LÄHIMAS tulevikus ning see juba juhtub.

Kristluse paljastamine


TAGASI TÕELISE HOLOKAUSTI LEHELE