Kundalini jooga kohta


Saatan soovis, et ma kirjutaksin selle artikli ja et kõik oleksid sellest teadlikud ning et ma postitaksin selle ka gruppidesse. Ma lähen asja juurde. Peaaegu kõik teavad, kuidas vaenlane töötab infiltratsiooni kaudu, et hävitada ja rikkuda vaimseid teadmisi. Tõelise satanismi juured ja alused võib leida Kundalini [MAO] joogas. Kahjuks on paljud õpetused nakatatud protseduuride ja praktikatega, mis on mõeldud selleks, et teha väga kindlaks, et igaüks, kes neid järgib, ei saa isiklikke võimeid. Hea näide sellest on arvukad valedega indoktrineeritud jooga praktiseerijad, paljud nimelt Indias, kes ei oma midagi, elavad varjupaigas, mis ei ole midagi muud kui ülistatud koerakuur, katavad end surnute tuhaga, kannavad ainult "kristlikku rätti" ja elavad surmasarnast elu. Turistid, kes külastavad asrame ja templeid, saavad nendele haletsusväärsetele kerjustele antud mõne sendi eest nende "õnnistusi", mis on nende enda elujõu ja energia andmine. Need vaesed hinged on täis palju vaimset jõudu, kuid neil pole aimugi, kuidas seda kasutada, sest vaenlase õpetused juhivad neid tahtlikult valesti.


Isikliku jõu saamisel ei ole tegelikult mingeid reegleid, välja arvatud järjepidev mediteerimine ja vajaliku töö tegemine, et ennast vaimselt edasi arendada.


Vaenlase rikutud jama on räige. See on enamikus raamatutes, mis praegu joogast väljas on. See jama on KÕRVALINE ja sellel ei ole midagi pistmist jumalaks saamisega. Nende vaenlase moonutustw järgimine tagab ainult selle, et teil ei ole mingeid võimeid ja et te ei ole oht nende päevakavale kasutada okultietlikke võimeid maailma orjastamiseks.


Kõige hullem on enesevigastamine ja sellega seotud tavad, mis ei ole mitte ainult hullumeelsed, vaid potentsiaalselt surmavad. Ainus "PATT" satanismis on LOLLUS!!!  

  

*Keele alumise osa lõikamine, et keel jõuaks tagasi käbinäärme sisse. See ei ole mitte ainult väga ohtlik, vaid ka täiesti ebavajalik! Rumalad, kes on seda teinud, ei suuda enam normaalselt rääkida ega korralikult süüa. Tekstid, mis seda sandistamist kirjeldavad, jutustavad, et sandistatud inimene "tõmbub tavaliselt koopasse elama, ei saa normaalselt rääkida ega üldse väga palju süüa". Üks võib ilmselt lämbuda surnuks. See on täielik hullumeelsus! Igaüks, kes on järjepidevalt ja põhjalikult mediteerinud oma käbinäärme üle, teab, et see on täiesti rumal ja ebavajalik. 

*Pika lina/rätiku allaneelamine.Eespool öeldu räägib enda eest. Nagu keele lõikamine, on ka see väga ebaloomulik ja ebavajalik ning võib olla surmav. Niimoodi ongi üks inimene välja roogitud.

*Vee sissevõtmine pärasooles kuni jämesooleni

*Ninasõõrmede väljapesemine või esemete sisestamine nina ehk "Neti".

*Tsölibaat [seksuaalne abstinentsus] See on veel üks. Inimene on loomult sotsiaalne ja tal on vajadus olla seksuaalselt puudutatud ja armastatud. Orgasm on vajalik vabanemine.SEKSUAALNE ABSTINENTS ON ÄÄRMISELT EBATERVISLIK!Kui inimene ei leia endale sobivat partnerit, on oluline, et seksuaalne energia hea orgasmi näol vabaneks vastavalt vajadusele iseenda poolt. See on isiklik ja individuaalne. Enda seksuaalse orgasmi eitamine toob tavaliselt kaasa mitte ainult tõsiseid psühholoogilisi, vaid ka füüsilisi probleeme ja vastupidiselt nendele populaarsetele joogiõpetustele takistab tsölibaat tegelikult vaimset arengut. 

*Teine on toitumine. See on individuaalne valik. Taimetoitlane ei ole joogapraktikas või oma vaimsete jõudude arendamisel üldse vajalik. Seda on rõhutatud peaaegu kõigis joogat käsitlevates tekstides ja paljudes muudes kirjutistes. See, mida te sööte, on teie isiklik valik. Loomulikult igaüks, kes toitub järjepidevalt kiirtoidust ja rämpstoidust - see viib lõpuks tervisehädale, kuid mis puutub juhuslikusse liigsöömisse, vürtsikate toitude, liha ja muu sellesse, siis sellel ei ole absoluutselt mingit pistmist, mis segaks teie vaimset arengut. Ma räägin siinkohal oma kogemustest.

*Jalgade ja alumiste tšakrate ignoreerimine. Alumised tšakrad on olulised. Kui te tahate ennast tervendada, teostada MINGI maagiat ja omada korralikku enesehinnangut, peavad teil olema võimsad alumised tšakrad. Põhjused, miks enamik populaarsetest ja kergesti kättesaadavatest joogatekstidest soovitab tänapäeval mitte arendada alumisi tšakraid, on see, et hoolitseda selle eest, et teil ei oleks isiklikke võimeid. Jalad on samuti väga olulised, sest sealt tõmmatakse energiat, mida kasutada rituaalides ja teiste tervendamisel ja palju muud.

*Siddhide ignoreerimine 

Kõigi siddhide kallal tuleks töötada ja neid arendada. See ongi see, mida kundalini jooga ja vaimsus endast kujutavad. 

*Vajadus inimliku "guru" [vaimse õpetaja] järele.Jällegi, see on tarbetu. Palju sellistest asjadest on sageli raha teenimise trikk ja paljudel juhtudel pimedad juhivad pimedat. Saatan ja tema deemonid on meie "gurud". Nad on REAALSED Meistrid. 

Suur osa sellest, mis on meile tänapäeval vaimsuse vallas kergesti kättesaadav, on kohutavalt rikutud. Avalikkusele on teadlikult valetatud, et tagada, et keegi ei liigu edasi selleni, kus ta on ohuks vaenulikele jõududele, kes teavad tõde ja kasutavad maailma orjastamiseks okultistlikke jõude.


Lõpetuseks, väga varsti on tulemas palju rohkem teadmisi. Kundalini [madu] jooga, õigesti sooritatuna, on tee jumala juurde ja see on Tõelise Satanismi alus. Paisutatud kapuutsiga kobra, mida võib näha paljudes maailma piirkondades iidsetel gravüüridel ja mujal, sümboliseerib valgustatuse laiendatud teadvust, kui madu energia on aktiveeritud. See avaldub üha suurema ja suurema teadvustamisena. 

 

TAGASI EDENENUD SATANISMI PÕHILEHELE

 

© Copyright 2009, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457