Näpunäiteid teismelistele; Teie privaatsuse säilitamine
-Salem Burke

Näpunäiteid varjamiseks:

1. Ärge hoidke kõiki oma hinnatud raamatuid, tööriistu ja küünlaid ühes kohas. (Juhul, kui need leitakse, ei visata neid kõiki korraga minema, nagu juhtus minuga aastaid tagasi.)

2. Proovige küünlaid "aeglaselt" harjutada kui kaunistusi erinevates piirkondades, et neid ei peetaks muuks kui ornamendiks. (Kuid hoidke neid enda omadena, et keegi teine ​​ei saaks neid süüdata.)

3. Arenda välja "asi viiruki jaoks". Hakake aeg-ajalt oma toas viirukit süütama – lugedes või oma "asja" ajades. Minu "sõbrad" ulatuvad minuvanusest või vanemast "kolmekümnendatest rahvahulgast" kuni keskkoolini – aitasin just "Shorty" tüdruksõpra kodutööde tegemisel. See on lihtsalt sellepärast, et ma olen väga veider – aga see pole asja mõte. Asi on selles, et kõik noored näivad viirukit kasutavat. Alguses olid need olnud ainult "kivimehed", kuid lõpuks tabas see kõiki. Kui see muutub rutiiniks (kasutage selleks odavaid pulke või midagi muud), siis on see üks vähem silmatorkav.

4. Alustage "lühilavastuse/stsenaariumi kirjutamist", mis on teie jaoks uus huvi, nagu te ütleksite (näidendite kirjutamine hobi korras ja/või näitlemine ja lavastamine). See mitte ainult ei kata teie põhjuseid, miks teil on veidrad "rekvisiidid" ja "fx" (eriefektid) atribuudid, vaid on ka salajane "Varjude raamat", kuhu saate oma maagilise treeningu päevikut pidada.

KINDLASTI mõtle välja lugu. Võib-olla pole "näidend" (kui valite selle) teie valduses ja teie ja teie sõber teete lihtsalt proovi. Halvimal juhul proovite uuesti üles ehitada lugu, mille teie kõvaketas kustutas. Kui teil on videokaamera – stseen on alati "kõik segi". See idee võib teile tegelikult meeldima hakata ja võite filmida mitu väikest "kodufilmi", mis tõenäoliselt tooks kaasa toetuse. Siis oleks neil raske kindlasti teada, mis on tõeline ja mis kujuteldav. Lihtsalt "jää vahepeale", kui (kui) teie "imago" on loodud. See on ÜKS paljudest ideedest.


Tagasi näpunäited teismelistele põhilehele