Nõiduse kolm sammu

See artikkel on põhimõtteliselt mõeldud uutele inimestele või tagasipöördumiseks põhitõdede juurde. Kuigi ei ole olemas mingit "kolmekordset seadust", [Kliki siia, et lugeda "Kolmekordse tagadipööramise seadusest", mis paljastab selle vale ja selle päritolu] on kolm põhilist sammu maagia töötamiseks.

1. Te tõstate energiat;

2. Te programmeerite energia;

3. Te suunate energiat.

Kui hakkate energiat suunama, peaksite jätkama selle programmeerimist, samal ajal kui visualiseerite, kuidas see teeb seda, mida soovite, et ta teeks.

Neile teist, kes ei ole kursis vaimsuse ja meele tööga, mida tuntakse "nõiduse" nime all, selgitan seda, et te saaksite aru, kuidas see toimib. Vaadake enda ümber, kõik, mida te näete, teie arvutiekraan, teie tool, teie voodi, teie mööbel, autod väljas, hooned, aknad... kõik, mida te näete, oli kunagi kellegi idee, enne kui see materialiseerus füüsilises vormis reaalsuses. Nüüd tahan lisada, et mõnel juhul, nagu näiteks teaduse puhul, ilmnevad näiteks tormid iseenesest; kuum niiske õhk põrkub näiteks külma kuiva õhuga, kuid enamus kõigest siin oli kunagi kellegi idee.

Alustame esimesest sammust. Esiteks, teil peab olema energia, millega töötada, ja mida tugevam energia, seda parem. Mida tugevam on teie enda energia, seda rohkem energiat suudate loomulikult tõsta, suunata ja käsitleda. Mida kogenumad olete, seda kergemaks see muutub. Kõik see on nagu lihastöö. Mida rohkem te sellega töötate, seda tugevamaks see muutub. Te võite kasutada kas omaenda energiat või kasutada väliseid energiaid, kutsudes neid esile.

Valge maagia puhul [sellega on kõige parem töötada algajaile, must maagia nõuab rohkem kogemusi ja oskusi] soovite tõenäoliselt kasutada oma energiat ja ühendada töötamise.

Ruunide ja vibratsiooni kasutamine on üks kiiremaid ja võimsamaid energia tõstmise viise. Teised viisid on alusmeditatsiooni kasutamine või lihtsalt visualiseerimise kaudu. Te tõstate energiat ja peaksite seda tugevalt tundma, kogu oma kehas. Teised viisid on Hatha-jooga, Tai Chi ja/või teie valitud hingamisharjutused.

Välisest allikast energia esilekutsumiseks võite seda teha, kui teil on piisavalt kogemusi, keskendudes sellele, millest soovite energiat ammutada, ja "hingates" sellest energiat sisse.

Teise sammuga peate energia programmeerima. "Programmeerimise" all pean ma silmas seda, et te peate ütlema sellele, mida te tahate, et ta teeks. Energia iseenesest on üsna neutraalne ja inertne. Teise sammu puhul peate kasutama niinimetatud "kinnitusi". "Afirmatsioonid" on lühikesed, sisutihedad laused olevikus, mida korratakse, et energiat programmeerida. Tuleb kasutada olevikuvormi, sest energia ei oma mõtlemisvõimet, et mõista "juhtub". "Saabub" võib olla igal ajal. Et midagi ilmsiks teha, tuleb seda visualiseerida ja suunata nii, nagu oleks see juba siin ja toimuks.


Näiteks: Te ei taha öelda: "_____ tuleb mulle". Selle asemel tahate öelda: "________ tuleb minu juurde praegu".


Energial ei ole arutlusvõimet, et *KAS* see, mida te tahate, tuleb teie juurde. Energia läheb vähima vastupanu teed, kui seda ei ole programmeeritud. Näiteks paljud teist tahavad rohkem raha. Ärge lihtsalt kinnitage: "Raha tuleb minu juurde." See võib avalduda, kui see on suunamata, näiteks töökohal, kus te tegelete rahaga, näiteks kassapidajana, või oma palga kaudu, nagu tavaliselt. See on kõige lihtsam viis. Te peate täiendavalt kinnitama: "Mulle tuleb suuri summasid tasuta ja lihtsat raha." "See raha on kõik minu oma, mida võin hoida ja kulutada nii, nagu ma tahan." Samuti peaksite kinnitama: "minu jaoks väga positiivsel ja õnnelikul viisil". Te ei taha, et lähedane inimene sureks ja jätaks teile pärandi või saaks raha ebameeldival viisil. Nii et teie afirmatsioon kõlaks umbes nii: "Mulle on tulemas suured summad tasuta ja lihtsat raha. See raha on minu päralt ja ma võin seda kulutada nii, nagu mulle meeldib. See raha tuleb mulle väga positiivsel ja õnnelikul viisil minu jaoks."

Kinnitusi tuleks korrata meelega, kolm kuni kümme korda või rohkem, oma mõtetes. Võite ka visualiseerida energiat, nagu kolmanda sammu puhul, kogu päeva jooksul ja lausuda oma afirmatsioone paar korda, et tugevdada töötamist.


PIDAGE ALATI MEELES: ENERGIA LÄHEB VÄHIMA VASTUPANU TEED JA EI OLE VÕIMELINE ARUTLEMA.


Teine näide on kaalulangus. Te ei taha sattuda tõsiselt haigeks, sest see on üks lihtsamaid viise, kuidas drastiliselt kaalust alla võtta. Teie mõistus võib seda teie eest teha, kui see on õigesti programmeeritud, näiteks kinnitada: "Ma kaotan kaalu minu jaoks väga positiivsel ja tervislikul viisil".

Kolmanda sammuga suunate energiat. Teete seda visualiseerimise kaudu. Valget maagiat kasutavat energiat tuleks visualiseerida valge-kuldse valgusena, mis särab heledalt nagu Päike. Valge-kuldne on astraalenergia, millega te oma visualiseerimiste kavatsuse täidate. See infundeerib energia teie töösse, nii et see manifesteerub materiaalses maailmas.

Te peate visualiseerima seda säravat energiat kas kogu oma mina ja/või selle ümber, mida iganes te tahate. Visualiseerige oma mõtetes, mida iganes te soovite manifesteerida ja et see toimub JUURES ja visualiseerige seda energiat, mis valgustab seda.

Näiteks raha ligimeelitamisega tahaksite visualiseerida raha [oma rahakotti täis või mida iganes], isegi *tundke* ja *nuusutage* raha, puudutage seda; mida realistlikumad on teie visualiseeringud ja mida rohkem astraalenergiat te kasutate, seda tõhusamalt töötab see ja täitke see võimalikult suure energiaga, mida säravam, seda parem, kasutades oma visualiseeringut. Tunnetage õnnelikke emotsioone.

Tervise puhul suunake energia kahjustatud organile ja visualiseerige end tervena ja õnnelikuna. Jällegi, TUNNE õnne, samal ajal kui te töötate, nagu oleks see juba nii.

Nüüd unustage töötamine ja püüdke mõelda muudele asjadele. See võib olla meeleheitlikes olukordades raske, kuid tehke oma parima, sest muretsemine ja kinnisidee töötamise üle võib muuta selle energia, mida te sellesse panete, olematuks. Lihtsalt laske sellest lahti ja teadke, et see töötab. Ainus erand on see, mida ma juba eespool käsitlesin: Te võite ka visualiseerida energiat, nagu kolmanda sammu puhul, kogu päeva jooksul ja öelda oma afirmatsioone paar korda, et tugevdada töötamist. Lihtsalt ärge tehke seda kinnisideeks, sest see on vähene usk omaenda jõusse ja võib energia lahjendada või töö ära rikkuda. Selline asi vajab harjutamist nagu kõik muu.

Nüüd, musta maagia puhul ei taha te kokku puutuda ühegi negatiivse energiaga, mida te tõstate. Need, kellel ei ole teadmisi, teevad selliseid asju ja kannatavad selle eest palju kordi. Vastus kõigele on teadmised.

Ma räägin siinkohal oma kogemustest. Enamik populaarseid grimoire ja taolisi ütleb teile, et kasutage musta energiat. Oma kogemuste põhjal olen leidnud, et hall energia on kõige laastavam. Hall energia on ka surmaenergia. See põhjustab haigusi ja igasuguseid negatiivseid asju.

Näiteks surmaloitsude töötamisel räägin siinkohal kogemusest. Võtke surmaenergia kalmistult või kus iganes on surm ja tõmmake see maast välja, kasutades visualiseerimist. Programmeerige seda, nagu näiteks teises etapis: "Hall surmaenergia hävitab_______." Tehke seda samal ajal, kui infundeerite seda isikule, kellest soovite vabaneda. Olen ka otsese kogemuse kaudu leidnud, et seda tuleb teha mitu korda regulaarselt.

Tahan ka lisada, et enamik populaarseid kirjutisi juhendab teid võimalikult palju emotsioone, näiteks viha ja vihkamist, esile kutsuma. Jällegi, see on ok, kuid mitte vajalik. Vajalik on teie enda hinge tugevus, teie tahe ja energia suunamine.

Vähemalt need, kes püüavad teile tahtlikult kahju teha teie elus, suunavad lihtsalt oma energia otse tagasi neile, kasutades selleks halle toone. Istuge maha ja vaadake, kuidas nad kannatavad, ning nautige seda.

Must maagia on selleks, et tuua õiglust.


BACK TO SATANIC WITCHCRAFT MAIN PAGE

 

© Copyright 2007, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457