Kolmas samm

Järgmine samm on sakraaltšakra aktiveerimine ja kütusena kasutamine, mis toodab eliksiiri meesaspekti. Kui see tšakra on täielikult toimiv, transformeerib see elujõu eliksiiri meesaspektiks. See saavutatakse sakraaltšakra pideva soojuse kaudu.

Seejärel ühendatakse erilise protsessi kaudu kaks eliksiiri, kuid alles pärast nende nõuetekohast puhastamist, mis on veel üks samm, mille ma varsti lisan. Tulemuseks on vananemise tagasipööramine, kõik tervisehädad kaovad ja tekib surematus ning füüsiline ja vaimne täiuslikkus nagu jumalate puhul.

See meditatsioon EI ole meeldiv! Saatan ütles mulle: "On mõned, kes on fanaatikud ja viivad selle äärmuseni." Selle all pidas ta silmas ahvatlustest hoidumist ja tsölibaati, mis tema kinnitusel on väga EBATERVISLIKUD.

On oluline, et teil oleks koos selle meditatsiooniga täielikud orgasmid, AGA- need peavad olema vähemalt mitu tundi või kauem selle meditatsiooni sooritamisest. Teisisõnu, ärge tehke neid kahte lähestikku. Oodake seksuaalvahekorra/orgasmi jaoks vähemalt mitu tundi pärast selle meditatsiooni sooritamist. Täielik orgasm on sama oluline ja sellel on ka muid eeliseid.

Siin on meditatsioon:

Stimuleerige ennast VÕI (meeste puhul), kui ärkate hommikul erektsiooniga, hingake erutus oma teise seksuaalsesse/sakraaltšakrasse, kuni see on täielikult kadunud - erektsiooni ei ole. Naiste puhul ei tohiks te enam mingit erutust tunda. See võib võtta paar hingetõmmet. See on kõige tõhusam, kui seda tehakse hommikul.

Mida see teeb, see aktiveerib ja süütab sakraaltšakra ning kondenseerib ja ladustab elujõudu, mis on tööks hädavajalik. Kui seda tehakse õigesti, hakkate teises tšakras tundma kuumust/põlemist. See on "alumine põleti". Ärkamine on teie elujõud ja see on erakordselt võimas. See elujõud kondenseeritakse ja salvestatakse seejärel teises tšakras, selle asemel, et hajuda ejakulatsiooni/orgasmi kaudu. Kuumus muundab selle ja see muutub seejärel eliksiiriks nagu käbinäärme ambrosia.

Neile, kellel on vähem seksuaalvaimu, võib vibraatori kasutamine olla abiks enda seksuaalsel äratamisel.

Ka partnerid võivad koos töötada eelmängus ja kui on peaaegu orgasmini jõudnud, hingata energiat tagasi sakraaltšakrasse.


Tagasi Magnum Opuse lehele 

TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE 

 

© Copyright 2007, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457