Esimene samm


Esimene ja teine samm tuleks teha koos. Kindlasti tuleb leida ja aktiveerida oma käbinääre, sest see nääre eritab eliksiiri naiselikku aspekti.

1. Puhastage oma aura ja tšakrad põhjalikult.

2. Tehke ükskõik milline hingamisharjutus mis paneb teie nõiavõime tööle.

3. Kui tunnete oma nõiavõimet, tihendage see valguspalliks ja laske see ringlusse nii - viige see oma sakraal (2.) tšakrasse eest, seejärel oma periniumisse, oma algtšakrasse, oma sakraaltšakrasse selgrool, töötage seda edasi läbi iga tšakra oma selgrool kuni kroontšakrani. Sealt laske see keskmisele kuuendale tšakrale, kolmanda silma taha ja seejärel veidi allapoole paremale ja käbinäärme peale. Sealt edasi kolmanda silma otsaesisele ja seejärel eesmisse kurgutšakrasse ja sealt edasi allapoole, tagasi sakraaltšakrasse. Magnum Opus'i jaoks peab energia naasma ja salvestuma sakraal (2.) tšakrasse.

See lõpetab ühe ringi.

Et seda meditatsiooni õigesti läbi viia, peaksite olema tahtlik, kuid lõdvestunud, suunates tihendatud nõiaenergiat igasse tšakrasse. Peaksite tundma survetunnet (kõige tavalisem) või seda, et energia on otse tšakras. Enamasti algab see aeglaselt. Te peate energiat "tundma", see on väga oluline. Võtke sellega aega.


Tagasi Magnum Oopuse lehele 

TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALELEHELE 

 

© Copyright 2007, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457