Tähtede energia


Tähtedelt saadavat energiat võib kasutada isiklike omaduste võimendamiseks, näiteks enesedistsipliini tugevdamiseks. Spetsiifilisi tähtede energiaid saab kasutada ka rituaalides. Energia absorbeerimine Veenuselt enne armuloitsu tegemist aitab soovitud tulemuse saavutamisele palju kaasa. Väga oluline on tunda planeedi iseloomu enne kui üritad selle energiat sisse kutsuda, sest osad tähed nagu Polaris ja Caput Algol on vägagi purustavad ja neid energiaid sisse võtnud inimesed on läinud hulluks.

Tähtede energia efektiivseks absorbeerimiseks pead olema energia sissehingamises kogenud.  Energia meditatsioon õpetab meid seda tegema.

Seda harjutust peaks tegema välitingimustes kus tähed on hästi nähtavad.

Sammud:                                                                                

  1. Lõdvestu ja mine transi olekusse.
    2. Sulge silmad ja ütle tähe nime mitu korda, visualiseerides seda samaaegselt. (Tähtede pilte leiad otsingumootori abil. Trüki tähe või konstellatsiooni nimi otsingusse ja kliki “pildid”.)
    3. Jätka tähe nime kordamist kas vaikselt või häälega ja ürita tähte tunnetada. Peaksid hakkama energiat tundma.
    4. Nüüd lae oma aurat selle energiaga kuni kogu su olemus hõõgub. Seda tehakse visualisatsiooni abil. Hinga Maa energiat enda jalgadesse ja täida end sellega. Nüüd seisa tähe all, visualiseeri kuidas sinu aurast väljub umbes 30 cm laiune energiajoon ja ühenda see tähega.                                                            5. Alusta tähe energia sissehingamist. Iga
    tähe energial on oma värvus vastavalt selle omadustele. Visualiseeri iga hingetõmbega kuidas tähe energia küllastab ja laiendab sinu aurat selle värviga. Sissehingamise ajal võid seda energiat programmeerida kinnituslausetega. Näiteks võid öelda: “Ma hingan Veenuselt sisse rohelist energiat mis toob mulle rikkalikult vaba ja kerget raha õnnelikul moel mis on täielikult minu oma ja mõeldud vabaks kulutamiseks minu äranägemise järgi”. Visualiseeri kuidas kogu sinu olemus on rohelisega küllastunud ja iga hingetõmbega muutub roheline üha säravamaks ja tugevamaks.

Tähtede värvide juhised:

• Punane – sõjaline energia, viha, vägivald, puhas iha.
• Sinine – rahulik, rahustav, spirituaalne.
• Kollane – intellekt, meel.
• Valge – puhastav, tugevus.
• Oranž – loovus.

Nõuanded:

Järgnevalt on loetelu tähtedest ja nende energiatest. Kui soovid saada rohkem infot selle kohta, millisel aastaajal täht nähtav on ja näha tähe või konstellatsiooni välimust, siis palju informatsiooni on leitav internetis ja avalikes raamatukogudes astronoomia kategoorias.

FIKSEERITUD TÄHED: Jäta 1-2 kraadine kera konjunktsioonide ja opositsioonide jaoks teistele planeetidele. Konjunktsioonid ja opositsioonid on ainsad aspektid mis loevad. Konjunktsioon on neist kõige olulisem. Järgnevad interpretatsioonid puudutavad seda kui fikseeritud täht on kellegi tähekaardis planeediga konjunktsioonis või mõni nurk on prominentne. Isiklikud planeedid nagu tähekaardi valitseja ja nurgad on tähtsad, fikseeritud tähe mõju on rõhutatud nii elu asjades kui ka isiksuses.

Neli kõige olulisemat fikseeritud tähte on:

• Aldebaran; 9 kraadi Kaksikutes
• Regulus; 29 kraadi Lõvis
• Antares; 9 kraadi Amburis
• Formalhaut; 3 kraadi Kalades

Need tähed võivad olla olulised ka maagias.

• Aldebaran on “Ida vaatleja”
• Regulus on “Põhja vaatleja”
• Antares on “Lääne vaatleja”
• Formalhaut on "Lõuna vaaleja”

ALPHERATZ - [Sirrah] [14 kraadi Jääras]
Vabadus, armastus liikumise vastu, kiirus, intellektuaalsus, võib näidata rikkusi ja austusavaldusi. Isiksus on tihti tugevalt motiveeritud, tahtejõuline ja tegutsemisvõimeline. Selle paigutusega inimesed tulevad tihti publiku ette ja on masside seas populaarsed. Neil on teisi arvestav ja harmooniline iseloom mis on kasulik suhete jaoks.

BATEN KAITOS - [20 kraadi Jääras]
Võib esineda sunnitud migratsiooni, õnnetusi ja laevahukku.

MIRACH - [0 kraadi Sõnnis]
See täht annab abieluõnne, loomingulisi andeid, iluarmastust. Tihti esineb tugev intuitsioon koos briljantse mõistusega ning palju loomingulist andekust. Meelelaad on helde ja armastav. Need inimesed leiavad enamasti kergesti sõpru ja inspireerivad teisi. Mirach annab ilu ja armastust kodu ning perekonna vastu.

HAMAL - [6 kraadi Sõnnis]
Vajadus isikliku iseseisvuse järele. Neil inimestel on tihti tugev tahtejõud ja neile ei meeldi võim. See paigutus annab iseseisva mõtlemise ja juhivõime. Teatud juhtudel võib esineda jõhkrust ja ettekavatsetud kuritegevust.

ALMACH [Alamack] - [14 kraadi Sõnnis]
See täht annab populaarse mõju, muudab inimese meeldivaks ja toob teistelt hüvesid, silmapaistev positsioon ja võimalik kuulsus. Tihti esineb kunstilisi andeid.

CAPUT ALGOL - [25 kraadi Sõnnis]
Üks vägivaldsemaid tähti sodiaagis. Sünnikaartides annab see kõige vägivaldsema meelelaadi ning mõrvarlikud kalduvused. Vägivaldsed kalduvused tugevnevad kui inimene on joobes alkoholist ja/või narkootikumidest. Tegemist on vastiku, vägivaldse, õela ja tigeda joodikuga. Positiivse poole pealt võib see anda sportlikke võimeid. Intensiivne iseloom võib puhastatuna anda tungi jõuda tippu kuid sellel kraadil oleva planeedi asjad lõppevad tihti katastroofi ja ebaõnnega. Kui descendant (DESC) on konjunktsioonis, võib vägivald tulla teistelt, eriti armastajalt või abikaasalt. Olen märganud rohkem kui ühte inimest kelle sünnikaardis on Päike konjunktsioonis selle planeediga. Tulemuseks on patoloogiline valetaja.

ALCYONE - THE PLEIADES - [29 kraadi Sõnnis]
See täht mõjub halvasti silmanägemisele ja võib põhjustada ka pimedust. Toob endaga kaasa ka kurbi sündmusi ja põhjusi nutmiseks. Võib anda teravat läbinägelikkust, tugevaid ambitsioone ja julmalt hinnanguid andva iseloomu. Tihti esineb armastust looduse vastu. Võimalikud on vigastused näo piirkonnas.

HYADES - [5 kraadi Kaksikutes]
Hyades annab võimsa sugutungi koos ahne, endale ülemääraselt kõikelubava ja liialdava iseloomuga. Need inimesed kasutavad tihti teisi ära. Elus võib olla tohutut õnne kuid kontrolli puudumine ja halvad harjumused ruineerivad kõik. Esineb palju vitaalsust ja energiatase on kõrge. See paigutus annab andekust võitluskunstides ja sõjaväeteenistuses.

THE NORTHERN BULL'S EYE, EPSILON TAURI - [7 kraadi Kaksikutes]
See täht annab kunstiande, võime kirjutada, populaarsuse, teaduslikud ja okultsed võimed ja on tihti prominentne astroloogide sünnikaartides. Need inimesed tihti annavad väljapaistva panuse omal erialal.

ALDEBARAN - [9 kraadi Kaksikutes]
Ida vaatleja
Aldebaran valitseb käsi ja sõrmi. Põhjustab kalduvust nõrkadele kopsudele ja kopsupõletikule. Surm on tihti vägivaldne. Selle paigutusega inimestel on kõrged ambitsioonid ja nad tõmbavad ligi ohtlikke vaenlasi.

RIGEL - [16 kraadi Kaksikutes]
Rigel annab püsivad rikkused, auavaldused ja soosingu. Prominentsena on see sobiv militaarkarjääriks (eriti kui on konjunktsioonis kesktaevaga) ja annab mehaanilise võime. Esineb õpetamise võimet ja isiksus on mingil määral normidele alluv. Ambitsioonikas ja kõva töötegija – see inimene suudab püsida tipus seni kuni jõupingutused on püsivad.

BELLATRIX - [20 kraadi Kaksikutes]
Bellatrix toob militaarsed ja muud auavaldused mis võivad lõppeda katastroofiga. See täht on halb silmanägemisele. Annab võime kiireks otsuste langetamiseks. Need, kelle kaardis on see täht prominentne, on tihti tugevalt iseteadlikud, neil on sõjakas, väljakutsuv ja seiklushimuline iseloom. Kui Bellatrix on konjunktsioonis kesktaevaga, võib olla tegemist petise või võltsijaga.

CAPELLA - [21 kraadi Kaksikutes]
Esineb ülemuslikku intelligentsi koos armastusega õppimise ja uuringute vastu. Capella toob sõjalised ja/või kiriklikud auavaldused ja rikkused millele tihti järgneb pillamine ja raiskamine ning lõpuks häving. Isiksus võib olla ekstsentriline ja mingil moel ebatavaline.

ALNILAM - [23 kraadi Kaksikutes]
Alnilam toob auavaldused, eriti konjunktsioonis kesktaevaga.

POLARIS - [28 kraadi Kaksikutes]
Polaris võib anda spirituaalsed võimed ja nende abil saavutatud lugupidamise. Võivad esineda kroonilised haigused ja/või füüsilised probleemid. Teistelt tulevat raha võib tabada probleemid ja kaotus. Kui see täht on prominentne, annab ta tugeva terve mõistuse ja instinktid koos võimega leida ise tee.

BETELGEUSE - [28 kraadi Kaksikutes]
See on üks õnnelikumaid fikseeritud tähti mis on sageli silmapaistev nende kaartides keda on elus saatnud tõsisem edu. Betelgeuse toob rikkuse, auavaldused, kuulsuse ja õnne.

SIRIUS [ALPHA CANIS MAJOR], ORION'S GREAT DOG STAR - [13 kraadi Vähis]
Mõjukas positsioon valitsuses koos auavalduste ja kuulsusega. Võivad ohustada koerad ning inimene on vägivalla suhtes haavatav.

CASTOR - [20 kraadi Vähis]
Võimalik vägivald ja äkiline kuulsus millele järgneb vangla või häbistatus. Castor annab nõrgad silmad ja vigastused näkku. Meelelaad on tavaliselt kombekas koos tugevate põhimõtetega.

POLLUX - [23 kraadi Vähis]
Pollux annab atleetlikud võimed ning sobib võitluskunstide, poksi harrastajatele ja sõdalastele. See täht mõjub halvasti silmanägemisele ning võib kaasa tuua vigastusi silmadele ja näole. Võivad olla seosed mürkidega. Auavaldustele järgnevad tihti häbistatus ja võimalik vangistus. Iseloom võib olla õel, peen ja skeemitav.

PROCYON - [25 kraadi Vähis]
Koerte armastus kuid võib olla oht saada hammustada. Saavutused tulevad isiklike jõupingutuste tulemusena. Oht vedelikest, mürkidest ja gaasidest. Iseloom on tihti armukade, võitlev ja tugeva tahtejõuga. Neile inimestele meeldib ideesid tegevusse rakendada.

PRAESEPE - [7 kraadi Lõvis]
Praesepe on väga halb silmanägemisele. Kaotused võivad tulla teiste kaudu. Iseloom on seiklushimuline, brutaalne, perversne ja hooletu.

ALPHARD - [26 kraadi Lõvis]
Kontrolli puudumine, vägivald, ebaeetiline, avatud vangistusele ja tragöödiale. Side mürkide ja toksiinidega.

REGULUS - [29 kraadi Lõvis]
Põhja vaatleja.
Astroloogilised võimed, iseseisev ja elava loomuga. Võivad esineda hävitavad suundumused ja militaarsed auavaldused. Need inimesed tihti omandavad võimupositsiooni koos eduga, neil on juhivõimed. Eksisteerib ka häbistatuse ja kõrgelt positsioonilt ootamatu, õnnetu langemise võimalus.

ZOSMA - [9 kraadi Neitsis]
Ärakasutamine, kurbus, kannatused, kalduvus ebasoodsusele ja väärkohtlemisele. Need, kelle kaardis see täht prominentne on, kannatavad tihti tõsiselt mingil moel. Võivad olla füüsilised probleemid ja/või puuded.

DENEBOLA - [21 kraadi Neitsis]
Austusavaldused ja rikkus, impulsiivsus, häbistatus, kahetsus, ebaõnn läbi looduslike jõudude.

VINDEMIATRIX - [9 kraadi Kaaludes]
Võib olla kalduvusi probleemidele seljaga. Abielu võib olla õnnetu ja teatud juhtudel kaotatakse partner surmale. Tihti on tõsiseid probleeme ja kaotusi naiste kaudu (Bill Clinton on hea näide).

ALGORAB - [13 kraadi Kaaludes]
Hävitav, pahatahtlik, vaenulik, petlik ja valetav. See siin on ebaaus ärimees või poliitik. Karakter on enesekeskne, võib olla šarmikas ja riukalik. Väga tugev kaldumine ebaaususe suunas.

SPICA - [23 kraadi Kaaludes]
Võib anda rikkust ja auavaldusi koos õnne ja kuulsusega. Spica annab võimed teaduses, kunstis, kirjutamise oskuse, musikaalse ande ja palju loovust. Need inimesed on tavaliselt sotsiaalsed. Spica on suur heategija mis tahes planeedile millega ta konjunktsioonis on.

ARCTURUS - [23 kraadi Kaaludes]
Kestev edu läbi isiklike jõupingutuste ja enesemääramise. Varandus võib tulla reisimise kaudu. Iseloom võib olla kuumavereline.

PRINCEPS - [2 kraadi Skorpionis]
Üle keskmise intelligentsus, hea uurija, andekus teadustes.

ALPHECCA - [11 kraadi Skorpionis]
See täht teeb inimese kunstipäraseks, anded luules, okultismis ja tervendamises. Tihti on äriedu ja juhiomadused. Esineb kalduvusi olla üksildane.

SOUTH SCALE - [14 kraadi Skorpionis]
See täht toob tüli kui selle konjunktsioon on 15 kraadi. Võivad olla füüsilised anomaaliad ja/või tõsised terviseprobleemid. See täht muudab kellegi altiks mürgitamisele.

NORTH SCALE - [18 kraadi Skorpionis]
See täht annab tihti au, esiletõusmise, ambitsiooni ja hea õnne.

UNUKALHAI - [21 kraaid Skorpionis]
See täht viitab kaotusele teatud valdkonnas, nii sünnikaardis kui ka ennustusena. Ennustuses pole kaotus alati negatiivne. Võib esineda väärastusi, enesekontrolli puudumist ja mürgitamise ohtu. Isiksus võib olla toores ja vulgaarne.

ANTARES - [9 kraadi Amburis]
Lääne vaatleja.
Iseloom võib olla impulsiivne, kangekaelne, põikpäine ja vapper. Elul on varuks ennustamatud sündmused, ootamatud ärritused ja muutused; edu kaotus võib tulla iseenda hävitamisest. Võimekus sõjaväes ja võitluskunstides toob kaasa austusavaldusi ja soosingut. See on sõdalase täht. Need, kelle kaardis see täht prominentne on, mässavad tihti spirituaalse ja religioosse rõhumise vastu, tuues drastilisi muutusi nendes valdkondades.

LESATH - [23 kraadi Amburis]
Avameelne, perversne, seondub hapete ja ohuga.

ACULEUS - [25 kraadi Amburis]
Võib olla probleeme silmanägemisega. Aculeus annab juhivõimed kuid muudab su avatuks mentaalsele, verbaalsele ja/või spirituaalsele rünnakule. Need inimesed on tihti kuulujuttude ohvrid.

ACUMEN - [27 kraadi Amburis]
Need inimesed võivad elust väsida ja kaotavad hoolivuse. Võib olla häbistatust, legaalseid probleeme ja võimalik vangistus.

WEGA - [15 kraadi Kaljukitses]
Okultsed anded koos rikkuse ja kuulsusega. Iseloom on idealistlik, pretensioonikas, lootusrikas, kunstipärane ja rafineeritud.

DENEB - [19 kraadi Kaljukitses]
Sobib sõjaväkke, edukas sõdalane, juhivõimed. Iseloom on tihti heatahtlik.

TEREBELLUM - [24 kraadi Kaljukitses]
Ahne, skeemitav, salakaval. Võib olla varandus kuid koos süü ja võimalik, et halva reputatsiooniga.

ALTAIR - [1 kraad Veevalajas]
Kartmatu, kindel, kangekaelna, äkiline rikkus, kõrge võimupositsioon, ohustatud reptiilidest, seiklushimuline riskija.

GIEDI - [2 kraadi Veevalajas]
Tihti tehakse ohverdusi ja elus toimuvad imelikud sündmused. Palju esineb kahtlusi ja usaldamatust.

ARMUS - [11 kraadi Veevalajas]
Näägutav, ebastabiilne, põlastusväärne, äkkvihaga.

DENEB ALGEDI - [23 kraadi Veevalajas]
Inimese elu on tihti täis muutusi koos riskantse elustiiliga. Need inimesed on tavaliselt usaldusväärsed, õiglased ja veetlevad ning tunnevad inimloomust.

FORMALHAUT - [3 kraadi Kalades]
Lõuna vaatleja.
Selle tähe mõjud võivad varieeruda, nii heas kui halvas mõttes. See täht võib tuua edu ja finantsilist jõukust kuid tihti tähendab see rasket tööd koos hulga vastutusega. Formalhaut võib suurendada ja võimendada mis tahes planeeti millega see konjunktsioonis on.

DENEB ADIGE - [4 kraadi Kalades]
See täht annab tihti üle keskmise intelligentsuse ja idealistliku iseloomu. Raha tehakse kunsti ja teaduste kaudu. Tihti esineb psüühilisi andeid, meelelaad on meeldiv.

ACHERNAR - [15 kraadi Kalades]
Kuninglikud austusavaldused, edu avalikus ametis, filosoofiline, kannatlik, kalduv religiooni poole. Võib olla ebaõnne ja probleeme mis tahes planeediga 15 kraadi peal.

MARKAB - [23 kraadi Kalades]
Ohtu võivad kujutada tuli, palavik, sisselõiked ja löögid. See täht võib tuua head õnne ja on sobiv vaimseteks eesmärkideks ja meditatsiooniks. Inimese ambitsioonid jäävad tihti ellu viimata.

SCHEAT - [28 kraadi Kalades]
Võib esineda õnnetusi, võimalik suitsiid, uppumine, inimene võib saada mõrvatud, sõprade kiire võitmine ja ka kaotamine. Iseloom on tihti ennustamatu, tendents on fantaseerimisele.


TAGASI SAATANLIKU NÕIAKUNSTI LEHELE 

TAGASI SAATANLIKE JÕUMEDITATSIOONIDE LEHELE 

 

© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457