Vaimsed koodsõnad


Tõeline vaimsus on hiiglaslik segadus. Kristlus ja tema kaaslased on tõesti teinud kõvasti tööd, et rikkuda vaimseid teadmisi ja asendada need valedega. Lisaks on suures osas sellest, mis on meil tänapäeval kättesaadav, mõned tõed segatud valedega. Paljud neist niinimetatud "gurudest" ja "meistritest" on tahtlikult jätnud välja väga olulisi võtmemõisteid ja/või omaenda teadmatusest lisanud vigast materjali. Tagakiusamine on alati olnud probleemiks oluliste vaimsete kontseptsioonide peitmisel legendide, eeposte ja muude jumalate [ALLEGORIATE] lugude sisse, uskudes, et jumalad viivad omad tegelike tähenduste juurde. Kuigi Jumalad on reaalsed maavälised olendid, on igaühel neist ka oluline vaimne kontseptsioon nende nimes, märkides ja nende eluajaloos siin maa peal.

Allpool on esitatud nimekiri vaimsetest koodsõnadest, mida peaks teadma isikliku uurimistöö tegemisel. Nende tähendusi teades tulevad enamasti päevavalgele paljud kirjutised ja tekstid.

Irdumine = See tuleb koos meditatsiooniga. Kahjuks on see sõna enamikes meditatsioonitekstides tõesti ära rikutud. Mis juhtub järjepideva meditatsiooniga, inimene ei ole mõjutatud oma keskkonnast nagu teised, kes ei mediteeri. Näiteks hädaolukordades suudab mediteerija jääda "eraldunuks" ja säilitada rahuliku pea. Inimene ei muutu rahutuks/ärritatuks. Järjepidev Hatha [füüsiline] jooga koos meditatsiooniga toob sisemise rahu ja vabastab praktiseerija ka himustavate ainete, näiteks meelelahutuslikest uimastitest ja alkoholist.

Iha = nagu ka vahetult eespool toodud teabe puhul, kaob jooga ja meditatsiooni järjepideva praktiseerimisega soov kahjulike ainete tarvitamise järele. Kahjuks moonutavad paljud peavoolu raamatud joogast ja meditatsioonist ning enamik teisi New Age'i artikleid ja väljaandeid soovi mõiste täielikult millekski negatiivseks. Nad propageerivad "soovide puudumist" soovides midagi materiaalset ja muud sellist. See EI ole tõsi! See on vaid üks järjekordne valeõpetus, mis töötab selle nimel, et hoida kogu rikkus ja võim vaenlase käes. Soov on väga positiivne emotsioon ja ilma soovita ei saavuta elus kunagi midagi, näiteks isiklikke eesmärke või midagi muud. Soov on eluks hädavajalik. Jooga ja meditatsioon võtavad ära soovi kahjulike ja negatiivsete asjade järele oma elus ja annavad võime positiivses mõttes eralduda. Ma räägin siinkohal otsesest kogemusest.

Lisaks on see, mida tähendab Saatana väide Al Jilwah's: "Ma viin sirgele teele ilma raamatuta".

Väravad = tšakrad

Jumal, jumalad = Jumalad on koodsõnad tšakrate jaoks. "Jumal" on koodsõna enese jaoks

Taevas = kroonitšakra [kristlased varastasid selle mõiste taoismist ja moonutasid selle, nagu ka "põrgu"].

Põrgu = Alus tšakra [kristlased varastasid selle mõiste taoismist ja moonutasid seda, nagu ka "Taevas"]. Alus tšakra on Kundalini mao asukoht ja on aktiveerituna kuum.

Palve/palve = kas telepaatiline suhtlemine meie jumalatega VÕI mantra/jõusõnade lausumine eesmärgi saavutamiseks.

Puhastamine = Oma aura puhastamine enne rituaali või tööd. See aitab vabama energiavoo luua eesmärgi saavutamiseks. Aura puhastatakse kõigist vastuolulistest energiatest, mis takistavad uue energia kasutuselevõttu. 

Loobumine = Veel üks sõna, mis on kohutavalt rikutud. See tähendab vaid seda, et meditatsiooni ajal tuleb täielikult lõdvestuda ja lahti lasta, et pääseda ligi hinge ja aju naiselikule osale. See on oluline pärast töö tegemist- laske lihtsalt lahti ja ärge peatuge tulemusel, sest mure jne takistab energiat.


Kummardamine = Meditatsioon, täielik keskendumine objektile, mantrale, märgile jne. eesmärgi saavutamiseks. See EI OLE seotud orjaliku kummardamisega mingi parasiitliku "jumaluse" ees. 

 

TAGASI EDENENUD SATANISMI PÕHILEHELE

 

© Copyright 2009, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457