Seksimaagia

Seksuaalne orgasm on võimsuselt samaväärne elujõuga. Orgasmi kasutamine rituaalis ja oma maagilistes ettevõtmistes võib anda tulemusele väga palju lisajõudu. Seksimaagia on iidne ja äärmiselt võimas, tegemist on loomise põhimõttega.

Orgasmi hetkel siseneb inimene lühiajaliselt transi seisundisse. Võimsat orgasmi energiat saab seejärel suunata. Energiat visualiseeritakse kui briljantset, eredat valgust nagu Päike, seda saab suunata mõttevormidesse, mõnda enda kirge, talismanidesse jne.

Naised ja mehed on seksuaalenergia osas erinevad. Naiste tippvõimsus järgib tsüklit. Naiste väe kõrghetk on vahetult enne menstruatsiooni ja selle ajal. Pärast tugevat orgasmi on oluliselt lihtsustatud psüühiline töö, astraalne projektsioon ja muud eesmärgid mis nõuavad kõrgendatud tundlikkust. Orgasm on samuti suurepärane moodus lõdvestumiseks enne mediteerimist.

Seksuaalsed vedelikud, nii sperma kui ka vaginaalsed sekreedid ja menstruatsiooniveri, omavad elujõu väge.

Seksimaagiat saab teha üksi, koos partneriga, koos Deemoniga või grupina. Nagu kõigis maagilistes ettevõtmistes on ka teistega koos töötamisel väga oluline, et kõik töötaksid üheskoos, organiseeritud jõupingutustega. Orgasmi energiate ühendamine Deemoniga on äärmiselt võimas.

TAGASI SAATANLIKU NÕIAKUNSTI LEHELE 

 

© Copyright 2002, 2005, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457