Olulist teavet Mao Jooga kohta


Ma olen lugenud palju, palju erinevaid raamatuid joogast, meditatsioonist ja kundaliinist. Suur osa neist teadmistest on säilinud Kaug-Idas, nagu me teame. Satanismi tegelik päritolu on Kaug-Idas, MITTE Lähis-Idas ega Mesopotaamias, kuigi on ilmselge, et meie jumalad olid kunagi selles piirkonnas.


Saatana seitse torni on nii tšakrate allegooria kui ka füüsilised märgid kogu Kaug-Idast Lähis-Itta ulatuva territooriumi kohta, mis tähistavad füüsilist migratsiooni idast läände.


Selle jutluse mõte on see, et Saatana kaudu saame teha palju suuremaid ja ennejuulmatult kiireid edusamme oma meditatsioonides ja oma mao tõstmises. Enamik joogatekste ja sellega seotud meditatsioonitekste räägib, et raske töö, järjepideva meditatsiooni [vähemalt üle tunni päevas] ja arenenud hatha-jooga praktika abil võib mitte-satanist olla võimeline oma madu 22 aasta pärast üles tõstma. Enamus neist hõlmasid enese isoleerimist nn "ashramisse", normaalsest seksist keeldumist, orgasmi allasurumist, range veganliku [ei mingit liha, piimatooteid, mune ega muid loomseid tooteid] dieedi järgimist ja igasuguseid muid piiranguid.


Saatana kaudu on mõned meie inimesed väga lühikese aja jooksul oma mao üles kasvatanud.


Vaenlane = piirangud. Pole ime, et paljud mitte-satanistid, kes on intensiivsed jooga- ja meditatsioonipraktikud, kes on ilma, läbivad igasuguseid probleeme, hirmuäratavaid kogemusi ja ranget eluvastast programmi, mis on tegelikult vaenlase poolt loodud selleks, et takistada ja blokeerida igasugust tõelist vaimset arengut.


Muinasajal, enne kui kristlus oma koleda pea üles tõstis, oli legitiimseks preestriks saamise eelduseks tõusnud madu.


Minu kogu selle postituse mõte on tuletada kõigile meelde - selleks, et TÕSTA OMA MADU, SA PEAD OLEMS VABA. See on kogu jooga sõnum, väljaspool neid rikutud õpetusi, millega vaenlane on seda nakatanud. Hatha [füüsiline jooga] eesmärk on muuta keha paindlikumaks ning avada liigeseid ja teisi piirkondi, kus energia on pinguldatuse tõttu lõksus.


Sööge nii, nagu teile meeldib, seksige nii, nagu teile meeldib, mõnulege nii, nagu teile meeldib, olge vabad.


Seksuaalne orgasm avab tšakrad. Nagu ma varem kirjutasin, paljud meditatsiooniraamatute autorid seal väljas propageerivad sperma säilitamist ja muud sellist. Enamik neist on nüüdseks surnud ja ükski neist ei ole kunagi elanud kõrge vanuseni. On harjutusi, mida saab teha ülaltooduga, kuid neid ei tohi teha pidevalt, nagu need raamatud väidavad. Orgasm on vajalik nii füüsilise, psühholoogilise kui ka emotsionaalse tervise jaoks.


Meie armastatud Isa Saatan juhatab meid tõe juurde ja annab meile teadmisi ja võimeid, mis on kaugel üle selle, kus on need, kes ei ole, olenemata sellest, kui pühendunud need inimesed on oma programmidele.


Nagu ma varem kirjutasin, vaenlane edendab kõike, mis on ebaloomulik ja eluvastane. Seksuaalsus mõistetakse hukka ja surutakse alla, et teha väga kindlaks, et keegi ei tõstaks oma madu ega kogeks mingit vaimset arengut. Pidage seda meeles, kui loete või uurite enda jaoks mis tahes idamaiseid õpetusi, meditatsiooni- või joogatekste. Meie inimesed edenevad ennekuulmata lühikese aja jooksul Saatana kaudu, turvaliselt ja tervislikult.


Kui madu kasvab võimsaks ja hakkab tõusma [sageli ta tõmbub tagasi põhitšakrasse, kuni tõuseb päikesetšakra kohale], siis tuuakse teadvusse mineviku kinnijäämised [mis iganes need ka ei oleks] ja kõik psühholoogilised probleemid, et nendega saaks tegeleda ja need kõrvaldada. Madu puhastab hinge ka astraalse tuleelemendi kaudu.


SATANISM = VABAKS OLEMINE Jutlus 21/11/10


See on midagi, mida ma pean siinkohal käsitlema. Satanismis ei ole mingeid toitumispiiranguid. Mida iganes te otsustate süüa, on teie isiklik asi. Videod ja dokumentaalfilmid, mis paljastavad seda, mida tuntakse kui "tööstuslikku loomakasvatust", on piisavad, et panna paljusid kaaluma taimetoitlust.


Neile teist, kes on taimetoitlased, kui see teile sobib ja te olete sellega rahul, on see suurepärane ja seda tuleb tunnustada.


Aastaid tagasi, pärast dokumentaalfilmi vaatamist tööstuslikust loomakasvatusest, proovisin ma taimetoitlust ja ma pidasin vastu umbes kuu aega. See ei toiminud minu jaoks, sest ma tegelesin raske jõutõstmisega, võimlemisega, võitluskunstidega ja jooksin umbes 20+ miili nädalas ning tegin kokana füüsilist tööd. Ma jäin haigeks.


Minu mõte on see, et inimene on kõigesööja [loodud nii liha kui ka köögiviljade söömiseks]. Ükskõik mida me ka ei sööks, me peame tapma, et süüa. Lõvid, hundid ja teised lihasööjad tapavad, et süüa. Iga elusolend maa peal peab tapma, et süüa. Taimed on elusorganismid. Kogu küsimus on selles, KUIDAS seda tehakse.


Tööstuslik põllumajandus on kohutav. See ei ole loomulik. See on loomade piinamine, ekspluateerimine ja väärkohtlemine äärmuslikus mõttes. See kandub üle toiduahelasse ja meie poolt tarbitava toidu üldisele kvaliteedile ning ühiskonnale tervikuna. Suurem osa ühiskonnast on mitmel moel ebatervislik [eriti läänes] ja paljud on retseptiravimitest sõltuvad. Lisaks kasutatakse köögiviljade kasvatamisel ja koristamisel palju ebaloomulikke ja kahjulikke meetodeid, mis mõjutavad otseselt tarbijate tervist halvemini. See on kestnud juba pikka aega [aastakümneid].


Meie jaoks, kes me sööme liha, on nüüd teatud ettevõtted, mis müüvad "puurivabalt" kasvatatud ja inimlikult juhitud toiduloomi. Olen leidnud, et mõned neist lihadest on supermarketis isegi odavamad kui peamised kaubamärgid, kes tegelevad tööstusliku tootmisega. Suuremates linnades on saadaval isegi "vabalt peetavate" kanade mune. Mida rohkem asjaomane üldsus saab teadlikuks toiduloomade julmast ekspluateerimisest, seda rohkem muutusi tehakse paremuse suunas.


Neile, kes otsustavad olla taimetoitlased, on oluline teada, KUIDAS süüa, et tervislikult toituda. Teatud toitained jõuavad inimesteni ainult läbi loomsete valkude, näiteks B-12-vitamiin ja tauriin. Koerad ja kassid, kes ei saa oma toidust tauriini, võivad pimedaks jääda. Mõlemad on loomulikud lihasööjad, kes on loodud liha söömiseks. Oluline on olla teadlik toitumisest ja tasakaalustatud toitumisest ning sellest, kas on vaja mingeid vitamiinitooteid. Kirjutan ülaltoodut peamiselt teismelistele. Kui te otsustate olla taimetoitlane, on oluline lugeda selle kohta ja veenduda, et te saate kõik oma toitained. Taimed ja kaunviljad annavad peaaegu kõik vajalikud toitained, kuid on väga vähe neid, millest tuleb olla teadlik, et saada tasakaalustatud toitumine ja nende täiendamine.


Satanism on kooskõlas looduse ja loodusseadusega. Jällegi - satanismis EI ole mingeid toitumispiiranguid. See, kuidas ja mida te sööte, on teie isiklik asi. Saatan on väga tugevalt huvitatud loomade ja keskkonna austamisest. Saatan on Maa isand. Meie, satanistid, peame kohtlema maad austuse ja hoolivusega.  Alates Saatana juurde tulekust ja meditatsioonis edasiliikumisest, koos teiste Vennaste ja Õdede poolt antud panuse ja kogemustega, on ilmselgelt ilmne, et suur osa sellest, mis on saadaval joogast peavoolu raamatupoodides jne, eriti Mao [Kundalini] Joga, on loodud selleks, et VÄHENDADA inimese vaimseid võimeid ja mitte lasta neil tõsta oma Madu.


Need raamatud ja allikad TOOVAD tsölibaati, toitumispiiranguid ja paljusid teisi piiranguid - KÕIKE MIS TÖÖTAB VAIMSE JÕU JA EDENDUMISE VASTU.


Arvestades intensiivset uurimistööd [mida ma olen teinud, lugedes palju, palju erinevaid raamatuid kõigi joogaharude kohta], on nn "Meistritel" kulunud aastakümneid ja isegi rohkem, et oma madu üles tõsta. Ühes raamatus on kirjas, et keskmiselt "üle 20 aasta" ja see sisaldas nende aastate elamist kloostris/ashramis, kus kogu tähelepanu oli suunatud igapäevasele meditatsioonile ja füüsilisele joogale tundide kaupa iga päev. Saatana kaudu on mõned teist koos ülempreester Vovimiga, kes on edukalt kasvatanud oma madu alla 2 aasta. Seda koos täiskohaga töötamise ja paljude muude häirivate tegevuste kõrvalt. Need teist, kellest ma tean, kes on seda teinud, söövad liha, elavad aktiivset seksuaalelu ja elavad elu nii, nagu te soovite - ilma igasuguste piiranguteta.


Ma söön iga päev liha ja mul ei ole kunagi olnud mingeid probleeme vaimse arengu osas. Minu probleem on see, kuidas need raamatud ja allikad seal väljas PROPAGEERIVAD veganlust [ei mingeid loomi ega lihatooteid]. Mind kasvatati katoliiklasena ja ma mäletan piiranguid liha suhtes, näiteks selle rumala "paastuaja" ajal ja "reedeti ei tohi liha süüa" jama. Liha söömine oli patt, mida pidi tunnistama mingile sitapeast pedofiilsele preestrile. Nüüd me kõik teame, et kristlikud programmid on loodud ja kehtestatud selleks, et EEMALDADA vaimsust.


Samuti tean, et orgasm ja aktiivne seksuaalelu on vaimse arengu jaoks väga olulised. See on peamine põhjus, miks kristlikud kirikud on ägedalt rünnanud inimese seksuaalsust; peamiselt seksuaalset naudingut. Orgasm toimib tšakrate avamiseks ja mao stimuleerimiseks.


Hatha [füüsiline jooga] manipuleerib keha, peamiselt selgroogu, et keha saaks olla vaba, et madu saaks tõusta ilma blokeeringuteta ja et hinge energia saaks vabalt ringelda. Piirangud toimivad suurte takistuste loomiseks, olgu need siis psühholoogilised või füüsilised. Palju psühholoogilisi takistusi, mis keskmisel aktiivsel kristlasel on, on piisav, et takistada teda kunagi vaimselt edasi liikumast. Kõige hullemad on seksuaalsed takistused, sest need hoiavad madu põhitšakras lukus ja uinuvas seisundis.


Meditatsioonid töötavad meelega, et eemaldada psühholoogilised takistused ja probleemid, nii et madu saab vabalt tõusta.


Lõpetuseks - ON OLULINE MÄRKIDA, et füüsilise [Hatha] ja Mao Jooga harjutused - nagu hingamistehnikad, venitusasanad ja nii edasi - toimivad. Enamik n-ö vaimsetest nõuannetest nendes raamatutes ja allikates on rämps ja on loodud, nagu kristluski, selleks, et takistada teid vaimselt edenemast. Pidage seda meeles.

 

TAGASI EDENENUD SATANISMI PEALEHELE

 

© Copyright 2010, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457