Samhain


Need meist, kes on Isa Saatanale väga lähedased, teavad hästi, et ta on tüdinenud kõigist juudi/kristlikest väidetest ja avaldustest, mis puudutavad seda, mida satanism endast kujutab, kuidas me tähistame ja mis kõige hullem, MIDA NAD VÄIDAVAD ET SAATAN ON.

●SAATAN EI OLE HALLOWEENI KOLETIS

●SAATAN EI OLE VAMPIIR, KUMMITUS EGA POLTERKEIST.

●SAATANAL EI OLE PUNASED SARVED JA SABA

●SAATAN EI OLE SEOTUD KALMISTUTE, HAUARÜÜSTEGA, SKELETTIDE VÕI ÕUDUSEGA.

SEE JAMA TULEB KRISTLASTELT. SEDA KASUTATAKSE TEMA TEOTAMISEKS, HALVUSTAMISEKS JA NAERUVÄÄRISTAMISEKS. SAMA KEHTIB KA TEMA DEEMONITE KOHTA.

Paljudele meist on Halloween lemmikpüha. Mina ise armastan õudusfilme ja sellist. Küsimus on selles, kuidas neid on väänatud, et kujutada vale ja solvavat pilti Saatanast ja ürgjumalatest (mida nüüd nimetatakse "deemoniteks").

Küsige endalt, kuidas te end tunneksite, kui inimesed paneksid endale koledad maskid ette ja läheksid välja kas teie, teie pereliikme või lähedase kehastuses.

Isa Saatanat tuleks sel päeval austada, mitte pilkata nende poolt, kes usuvad ja austavad seda, mida kristlus talle dikteerib. Mis te arvate, kui kaua keegi kestaks, kui ta läheks välja jeesuseks riietatuna? Tõenäoliselt ründaks neid mõni fundamentaalne kristlane.

Või kui Hollywood toodaks filmi, mis kujutaks jeesust ja temasarnaseid koledate koletistena.

Halloween on suurepärane aeg kostüümide, koletiste ja kummituste, surma kujutiste ja muu taolise jaoks. Aeg olla loominguline ja seda päeva nautida. See on üks meie peamisi pühi, kuid isa halvustavad negatiivsed kujutised peavad kaduma.

Ta on sellest väsinud ja on andnud vaimulikele teada, et ta ei kiida neid solvanguid heaks. Liiga kaua on liiga paljud satanistid läinud kaasa KRISTLIKUTE ideedega Saatanast ja tema deemonitest; mida KRISTLASED väidavad, et nad on ja mida nad väidavad, et meie religioon on, selle asemel, et näha Saatanat sellisena, KES TA TÕELISELT ON, ilma kõigi kristlike valede ja väänatud varjunditeta.

SAMHAINI KOHTA:

Püha, mida tuntakse "Halloweeni" nime all, kandis algselt nime "Samhain", mis on keldi sõna ja tähendab "suve lõppu". Iidsetel aegadel põhinesid religioonid loodusel, kus inimesed elasid kooskõlas maa, aastaaegade vaheldumise ja taevas olevate tähtede muutustega. See ongi saatanismi põhiolemus; see, mis on loomulik.

Peamised aastatsüklid ja saagikoristused olid tähtsad pühade, riituste ja pidustuste ajad. Samhain oli saagikoristuse ja aasta lõpu aeg, ettevalmistuste aeg; saagi ladustamine ja ettevalmistused talve surmaks. 1. novembri eelõhtu oli keldi uue aasta eelõhtu. See püha oli saagikoristuse aeg, lõpu, surma ja suremise aeg, kui taimeelu sureb ja külm saabub. Samhain oli ka surnute austamise aeg. Druiidid tegid keldi uue aasta auks tohutuid jaanitulesid, mida nad pidasid pühaks.

Valdavalt usuti, et keldi surnute jumal, keda tuntakse nime all "Samhain", on olemas. Mitmete teadlaste ulatuslikud uuringud ja uurimused on näidanud, et peaaegu kõik nõustuvad, et seda jumalat ei olnud olemas.

Peaaegu kõik allikad, mis mainivad surmajumalust nimega "Samhain", on KRIDTLIKUD ja neil ei ole (nagu tavaliselt) mingeid õigustatud viiteid oma väidete toetuseks.

Samhaini tähistati sajandeid enne paganlike pühade kristlikku ülevõtmist. Sissetungiva kristliku religiooni jaoks peeti igasuguseid vana usu jumalaid "kurjaks" ja seetõttu eriti ebasoovitavaks ajal, mil "iga hea koguduseliikme hing" oli "ohus". Seepärast suretasid kristlased surnuaja riituse välja ja asendasid selle hiljem "kõigi hingede päevaga".

Trick or treat sai alguse Iirimaal, kui kerjused käisid 31. oktoobril ukselt uksele, paludes annetusi. Kingitused olid mõeldud "Muck Olla" jumalale, kelle kohta öeldi, et ta hävitab igaühe maja, kes ei ole helde. Ka Jack-O-Lantern-id on pärit Iirimaalt; need said oma nime mehe nimega "Jack" järgi. Lugu räägib, et Jack oli kurjategija ja kui ta suri, ei lastud teda taevasse ja ta mängis ka Kuradile vingerpussi, nii et teda ei lastud ka põrgusse, vaid ta oli määratud igavesti maa peal kõndima. Tal oli ainult väike latern, mis valgustas tema teed, ja seepärast hakati teda kutsuma Jack-O-Lanterniks. Loomulikult seostati selle pühaga õudusi, vampiire ja kummitusi, sest inimeste loomulik hirm surma ees oli loomulik ja Samhain oli surma püha.


TAGASI SAATANLIKE RIITUSTE JA TÄHTPÄEVADE PEALEHELE 

 

© Copyright 2004, 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457