Allikad


Allpool on nimekiri raamatutest ja DVD-dest. Pidage alati meeles, et lugege ja vaadake kõike saatanlikul viisil, diskreetselt, sest nii palju on rikutud. Saatan juhib meid tõe juurde. Mida rohkem te oma meelt ja hinge avate, seda kergemini suudate te ise tõde näha.


Ma võin igaüht ainult nii kaugele viia, et minna JoSi veebisaidil olevast kaugemale, peate ostma mõned allpool loetletud raamatud või otsima internetist siin loetletud allikaid. Tõelise satanismi eesmärk on isiklik võim. Allpool loetletud raamatute ja DVD-de harjutused suurendavad seda võimu drastiliselt. Ärge pange tähele new age'i, mis kahjuks mõnega neist kaasas käib. Kasutage seda satanistlikul viisil - ME KASUTAME SEDA MIS TÖÖTAB! Raamatutes ja DVD-del olevate harjutuste mõju on erakordselt võimas nõiavõime võimendamisel ja meele, intuitsiooni ja palju muu avamisel.

Nii raamatuid kui ka DVD-d saab Amazon.com-i kaudu odavamalt. Allpool olevad lingid on Amazonile toodete tuvastamiseks. 

Raamatud:
KM.S.S Gurucharan Singh Khalsa "Kundalini Yoga: juhised sadhanaks (igapäevaseks praktikaks)".
See raamat on mõeldud neile, kes juba valdavad hatha-joogat. Harjutused selles on intensiivsed manipulatsioonid selgrooga, et hõlbustada mao tõusu. Igaüks peaks koostama oma programmi valitud harjutustega, arvestades individuaalseid vajadusi, isiklikku aega jne.

ALUSTADA TULEKS ALATI AEGLASELT JA PALJU VÄHEMATE KORDUSTEGA! KANNATLIKKUS ON SIIN VÕTMETÄHTSUSEGA. ENAMIK INIMESI PEAKS JÄRK-JÄRGULT AEGLASELT EDASI LIIKUMA!

DVD-d:
Kundalini Yoga for Beginners & Beyond: Ravi Singh & Ana Brett
Link DVD-dele
Ülaltoodu on vajalik kaaslane raamatule "Kundalini jooga: juhised sadhanale" See DVD on mõeldud neile, kes juba valdavad hatha joogat. Selles olevad harjutused on intensiivsed manipulatsioonid selgrooga, et hõlbustada mao tõusu. Need DVD-d demonstreerivad M.S.S. Gurucharan Singh Khalsa raamatus "Kundalini jooga: juhised sadhanaks (igapäevaseks praktikaks)" toodud harjutuste õigeid sooritamisviise. Igaüks peaks koostama oma programmi valitud harjutustega, arvestades individuaalseid vajadusi, isiklikku aega jne.

ALUSTADA TULEKS ALATI AEGLASELT JA PALJU VÄHEMATE KORDUSTEGA! KANNATLIKKUS ON SIIN VÕTMETÄHTSUSEGA. ENAMIK INIMESI PEAKS JÄRK-JÄRGULT AEGLASELT EDASI LIIKUMA!


LINKID:

Tiibeti 5 taaselustamise riitust

Kundalini jooga Kriyad [harjutused] - Need on eespool loetletud raamatust "Kundalini jooga: juhised sadhanaks (igapäevaseks praktikaks)" mille autor on M.S.S. Gurucharan Singh Khalsa

 

TAGASI EDENENUD SATANISMI PEALEHELE 

 

© Copyright 2009, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457