Kohustuse võtmine Saatana ees


Kui mul oleks nii palju hingi, kui on tähti, annaksin nad kõik Mephistophelesele!"

-Dr. Faustus


*Palun lugege lehe allosas olevaid korduma kippuvaid küsimusi.


Mis juhtub, kui ma võtan ametliku kohustuse Saatana ees?

Saatan hoolitseb omade eest. Saatan annab meile sisemise jõu ja me muutume vaimus väga tugevaks. Erinevalt parema käe religioonidest, kus järgijad palvetavad ja otsivad igavesti oma jumalat, tuleb Saatan ise meie juurde. Palju kordi võime teda tunda. Ta tuleb meid juhatama, kui me oleme masenduses, mures või kogeme probleeme.


Ta seab meid rivisse ja juhatab meid, mida peame tegema, et olla keskendunud ja õnnelikud.


Vaimse satanismi aluseks on meie Saatana töö lõpetamine inimkonna peal. See on jumala eesmärk ja see saavutatakse jõumeditatsiooni kaudu. Inimkond on praegu vaimselt väga madalal tasemel. Kui me hakkame mediteerima, kogeme oma elus sügavaid positiivseid muutusi. Saatan ja tema deemonid (Algujumalad) kaitsevad meid ja hoolitsevad meie eest, kui me muutume ja saavutame isikliku võimu. Saatanaga on meil kaitse, mida kõrvalistel inimestel ei ole. Me võime edeneda meele ja hinge jõududes nii kaugele, kui me soovime. Võõrastele võib see osutuda ohtlikuks.


Saatan annab meile ka teadmisi. "Ma viin sirgele teele ilma raamatuta."

Kui me muutume ja kasvame, muutub meie elu paremaks ja me oleme palju õnnelikumad. Me õpime Saatana kaudu, kuidas võtta oma elu ja saatust ise kontrolli alla, selle asemel et olla saatuse armu all. Me õpime ennast tervendama ja täitma omaenda soove, kasutades oma mõistuse ja hinge vägesid.


Kohustuse võtmisel osaleme ametlikus rituaalis. Seda tehakse vabast tahtest. Me teeme valiku, erinevalt sellest, et meid tiritakse mõnda kristlikku kirikusse ja me lausume konserveeritud palveid (idamaistest mantratest varastatud ja rikutud) mingi hulga idiootide ees.


Teadmiste ja uurimistööga saame tõestada, et jeesus, "jehova" ja teised sarnased isikud on kõik väljamõeldud tegelased, kellest on varastatud ja kelle kontseptsioonid on rikutud, et eemaldada kõik vaimsed teadmised, et mõned "valitud" saaksid maailma valitseda, kasutades mõistuse ja hinge vägesid. Lisateavet leiate veebilehelt www.exposingchristianity.com

Kuna nii paljudele on neid tegelasi ja seda, mida nad esindavad (Saatana vaenlased), jõuga peale surutud, siis loobume neist lõplikult pühendusrituaaliga. See osutub psühholoogiliselt terveks ja vabastavaks.

Initsiatsioonirituaal on väga isiklik, välja arvatud juhul, kui otsustate, et sõbrad osalevad või teete seda osana grupist.


Sa vajad:

Kirjuta järgnev palve paberile:

Kõigeväelise ja ülematu Jumala Saatana / Luciferi ees ja kõigi Põrgu Deemonite juuresolekul, kes on tõelised ja algsed jumalad, loobun mina (ütle oma täisnimi) kõigist ja kogust varasematest truudustest. Loobun valejudeo/ kristlikust jumalast Jehovast, loobun tema alatusest ja väärtusetust pojast Jeesusest Kristusest, loobun tema rõvedast, ebameeldivast ja mädanenud pühast vaimust.


Kuulutan Saatan Luciferi oma ainukeseks Jumalaks. Luban teda kõiges tunnustada ja austada, ilma iga, soovides vastutasuks tema mitmekülgset abi minu ettevõtmiste edukaks lõpuleviimiseks.

Ennem rituaali on oluline pesemas käia, et näidata oma lugupidamist. Seejärel süüdake küünal, võta nõel, torka vasaku käe nimetissõrmest veri välja ja kirjuta paberil oma nimi verega. Seejärel loe paberil olev palve kas valjusti või mõttes. Seejärel pange paber kokku ja laske sellel küünlas põleda. Paberi põlemisel võib oodata või mediteerida


Rituaali lõpus ütle "Nii olgu" ja "Elagu Saatan!"


 
Korduma kippuvad küsimused/mureküsimused:

Küsimus:
Kas ma võin rituaali teha rohkem kui üks kord?
Vastus:

EI! Saatanlikud rituaalid on reaalsed ja siduvad. Rituaali tohib teha ainult ÜKS KORD!

Küsimus:
Ma teostasin rituaali. Ma sain vaevu vere paberile, kas rituaal on ikka veel kehtiv?
Vastus:

JAH!!! Vere hulk ei ole oluline, see on ainult formaalsus. See, mis on meie südames ja millised on meie kavatsused, on palju tähtsam kui vere kogus meie allkirjas.

Küsimus:

Kas ma võin rituaali hiljem tagasi pöörata?

Saatanlikud rituaalid, erinevalt teiste religioonide rituaalidest, need on reaalsed ja püsivad. Olen saanud väga vähe kirju inimestelt, kes on kristlaste poolt segaduses ja ahistatud. Üks inimene viis läbi tagasipööratud rituaali ja Saatan lahkus temast. Täiesti. Saatan ei suru ennast kellelegi peale.

Kristlased on petetud. Nad usuvad, et nende "Jumal" on "armastav" ja "andestav". Tegelikkuses on see koletis inimeste pahatahtlik ja vihkav ründaja. Kui inimene on Saatanaga koos, on ta alati tema kaitse all. Ta hoolitseb meie eest ja me astume uude ellu, kus meil ei ole enam neid muresid, mida teised kannatavad. Asjad ei ole küll täiuslikud, kuid nad on alati palju paremad. Saatan ei karista inimesi, kes teda tagasi lükkavad, ta lihtsalt lahkub ja inimene jäetakse täiesti üksi vaenlase piina taluma.


Need inimesed kirjutasid mulle, sest mitme kuu pärast nad anusid, et Saatan võtaks nad tagasi. Vaenlane ei teinud nende jaoks absoluutselt mitte midagi. Kõik kahetsesid väga, et nad kunagi lahkusid, ja soovisid väga meeleheitlikult tagasi tulla.

Küsimus:
Ma olen alaealine ja mu vanemad tekitaksid mulle tõsiseid probleeme, kui nad mind kunagi satanistliku rituaali läbiviimisel tabaksid.
Vastus:

Kui sul ei ole absoluutselt mingit võimalust sooritada rituaal ilma ennast ohtu seadmata, võid seda teha oma  astraaltemplis.[Kliki Siia]
Sa võid ülaltoodud rituaali teha siis, kui oled vanem. Pühenduse sooritamine astraalis on sama kehtiv kui füüsiliselt. Saatan suhtub väga mõistvalt teismelistesse, kes on sunnitud kodus elades ja alaealisena kristlust vastu võtma.

Küsimus:
Olen alaealine, elan kristlikus kodus ja mu vanemad sunnivad mind käima kirikus ja osalema kristlikes sakramentides. Kas ma võin ikkagi pühitsemist teha? Kas Saatan vihastab minu peale?
Vastus:

Jah, te võite ikkagi sooritada rituaali. Saatan mõistab. Niikaua kui te olete talle südamest lojaalne, ei vihastu ta teie peale. Need, kes on alla 18-aastased, ei ole vabad. Teie truudust Saatanale ei ole vaja kellelegi avaldada. See, mis on teie südames, on tähtsam kõigest muust. Saatan soovitab meil Al-Jilwahis mitte avaldada oma usku kõrvalistele, kui see meile kuidagi kahju tekitab, see on eriti oluline teismeliste jaoks. Lihtsalt loobuge kristlikust "Jumalast" oma meelest, kui teid sunnitakse osalema mõnes tema prügikastis. Saatan mõistab, et kristlikes kodudes elavatele teismelistele võib olla lausa ohtlik ja mõnel juhul isegi eluohtlik avaldada oma truudust talle.

 

© Copyright 2002, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457