Saatanlikud sakramendid


Minult on küsitud, miks ma pooldan Saatanale pühendumist. Saatanale pühendumine on sakrament. See muudab teie elu paremaks ja avab ka ukse teadmistele, tarkusele, vaimumaailmale ja sõbralikule suhtlusele deemonitega, mis on kõrvalseisjatele kättesaamatu. Kohustuse võtmine näitab oma kavatsusi ja pühendumist Saatanale. See on koht, kus ta võtab meid tõsiselt. Kohustuse võtmine tagab ka kaitse, kui te isiklikus vaimses jõus edenete.

Erinevalt "religioonideks" maskeeritud vaenlase programmide sakramentidest, nagu näiteks kristlus, on saatanlikud sakramendid ehtsad. Teistes niinimetatud "religioonides" on sakramendid võltsitud. Seda tõestab asjaolu, et need, kes neid saavad, võivad igal ajal lihtsalt välja astuda või "taganeda" ja lahkuda. Neil ei ole mingit jõudu ega sidet ja nad on tegelikult väärtusetud.

Kui me võtame kohustuse Saatanale, võtab ta meid ja meie sõna tõsiselt. Saatanlikud sakramendid on reaalsed ja püsivad, nagu see peakski olema. Initsiatsioonirituaal kujutab endast ka iseloomu proovilepanekut. Oluline on ka isiklik sisemine tugevus. Meie iseloomu pannakse proovile, kui me anname oma hinge Isa Saatanale. Siin teeme ühe oma elu kõige julgema sammu. Paljud meist lähevad julgelt vastuollu kõigega, millega meid on kogu elu jooksul indoktrineeritud ja programmeeritud. Siin näitame oma tõelist iseloomu, et meid ei manipuleeri hirmud, ähvardused ja asjad, millest me tegelikult aru ei saa. See on suur vaimne samm enese ja hinge vabastamisel ning valmistab meid ette intensiivseks sisemiseks kasvuks ja vaimseks arenguks, mis kaasneb tõelise satanistina.

Pühendumise sooritamine näitab, et me oleme tõeliselt pühendunud Saatanale ja et me mõtleme seda, mida me ütleme. Täielik ausus on Saatanale ja põrgujõududele äärmiselt oluline. Vastutasuks premeeritakse meid teadmiste, kaitse ja tarkusega, mis ületab kõike, mida kõrvalised inimesed teavad.

Autsiderid on tuntud kui "need, kes on ilma". Paljud, kes on tegelenud okultismi, maagia ja isegi Egiptusega [kuna Egiptus ja kogu okultism on Saatanast], on väljastpoolt tulijatel olnud oma osa negatiivsetest kogemustest ja ebaõnnestumistest, kuna nad ei ole võtnud endale kohustust. Ma olen leidnud, et autsaiderid saavad nendes valdkondades minna vaid teatud piirini, kuna neid ründavad sageli inimvaenulikud kurjad vaimud. Kui me võtame kohustuse, saame osa Saatana Perekonnast, kus meid oodatakse õppima, kasvama ja arenema.

TAGASI UUTE INIMESTE PEALEHELE 

 

© Copyright 2002, 2012, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457