Standard rituaal Saatanale


Alljärgnev rituaal on mõeldud uutele inimestele, kes on kogenematud. Need sammud on mõeldud selleks, et tutvuda ametliku edasijõudnute rituaali protseduuridega. Need rituaalid on mõeldud neile, kes eelistavad kasutada tseremooniat, ja neid saab kohandada ka covenitele ja rühmadele. Tseremoniaalsed rituaalid ei ole teie vaimsete eesmärkide saavutamiseks vajalikud, kui te olete kogenud. Kõik, mida te peate tegema, on keskenduda oma meelele, lausuda vajalikke vibratsioone [jõusõnu] ja nii edasi, ilma materiaalsete rekvisiitide kasutamiseta. Palun lugege kogu see lehekülg läbi, sest selle lõpus on selgitused. Saatan/Lucifer esindab tavalisi inimesi. Erinevalt kristlikest kirikutest ja kõigest nende tohutust rikkusest, pompöösusest ja tseremooniatest, ei oota Saatan oma rahvalt kalleid rituaalide tarbeks mõeldud esemeid. Kui teil on ainult teie ise, on see Saatanale vastuvõetav. Ta mõistab seda. Saatan, kes on meie Tõeline Looja Jumal, on andnud meile kõik, mida me vajame, iseendas. Saatan esindab ja seisab enesetõhususe ja isikliku võimekuse eest, et me saaksime kontrollida oma elu ja saatust, ilma et peaksime orjalikult kummardama või toetuma millelegi väljaspool meid endist. Saatan annab meile teadmised, mida me vajame, et pääseda ligi sisemisele väele.
RITUAAL

Helistage kellukest, pöörates vastupäeva; kutsuge esile neli kroonitud põrguvürsti. Te võite seda teha oma athame'iga [kui teil on selline olemas] VÕI lihtsalt suunata vasakut nimetissõrme ja kujutleda elektrisinise valguse voogu, mis siseneb nimetissõrme otsa ja täidab kogu teie olemuse. Iga pöördega muutub sinine valgus üha intensiivsemaks, täites ja laadides kogu teie olemust. Alustage Saatanast/Luciferist, vaadates ida poole, ja seejärel pöörake end põhja poole, et näha Beelzebubi, lääne poole, et näha Astarothi ja lõuna poole, et näha Azazeli, ja laadige end iga pöörde juures sinise energiaga:

Seejärel lausuge Saatanale suunatud kutse:

KUTSE SAATANALE:
In Nomine Dei Nostri Satanas, Luciferi Excelsi.

Saatana nimel, Maa valitseja, Tõeline Jumal, Kõigevägevam ja Kirjeldamatu, kes oled loonud inimese, et ta peegeldaks Sinu kuju ja sarnasust, kutsun ma Pimeduse Jõud, et nad annaksid oma põrguliku võimu mulle. Avage põrguväravad, et tulla välja tervitama mind kui oma Venda/õde ja sõpra.


Vabasta mind, Oo vägev Saatan, kõigist mineviku eksimustest ja eksitustest, täida mind tõe, tarkuse ja mõistmisega, hoia mind tugevana oma usus ja teenistuses, et ma alati Sinus püsiksin, ülistus, au ja hiilgus olgu Sulle antud igavesti.


Joo karikast

See on nüüd teie rituaali kõrghetk, kus te loete oma palve Isa Saatanale. Kui olete lõpetanud, süüdata paber oma küünla leegis ja asetage see oma hõbekaussi põlema. Nüüd on aeg mediteerimiseks ja keskendumiseks.

Pärast meditatsiooni on aeg, mil peaksite Isa Saatanaga üks-ühele rääkima. Pärast seda võib öelda veel palveid* [vt märkust Saatana palvete kohta selle lehekülje lõpus]. Selle aja jooksul võite palvetada enookia keeles, kas teie valitud  enookia võtmega/võtmetega või omaenda palvetega.

Me kõik oleme individuaalsed ja meil on oma rituaalide ja jumalateenistuste viisid. Väga varakult anti mulle põlvitada Deemonite ees ja ka ühel lähedasel sõbral oli sama kogemus; põlvitada austusest, kuid see on teie ja Isa Saatana vaheline asi.

Oma rituaali lõpus öelge HAIL SATAN!!!

Pöörake päripäeva ja helistage kellukest.* Kristliku kiriku rahalise ja poliitilise kontrolli tõttu muutuvad kohad, kus saab osta musti küünlaid, üha harvemaks. Neile, kes ei leia musti küünlaid, on olemas alternatiiv. Lutsiferi värv on sinine. Elektriline sinine. Ka deemonid ilmuvad sinise auraga. Need meist, kes on näinud põrgut, nõustuvad, et sellel on sinine aura. KASUTAGE SINIST.

Musta maagia loitsude puhul kasutage punast (viha) või mereväe sinist (sinine või must) Tume pruun toimib samuti hästi. See on lihtsalt ristiusuliste katse püüda meid takistada meie religiooni praktiseerimast ja on eriti suunatud teismelistele ja noortele. Saatan mõistab seda ja alternatiivid on temaga korras.

Lastele ja teismelistele, kes ei suuda hankida mingeid rituaalseid esemeid ja neile, kes on rahaliselt vähekindlustatud, võib rituaali sooritada oma privaatses astraaltemplis. 

*"Palve" satanismis on väga erinev sellest, mida rahvale on indoktrineeritud uskuma, arvestades kristlasi ja teisi vaenlase programme.

Saatanlik "palve" on:

1. Telepaatiline suhtlus meie ja Saatana ja/või tema deemonite vahel.

2. Saatanliku Palve teine aspekt on mantra, sõna/võimesõnade, enokia või Ruunide vibratsioon. Vibratsioon on hädavajalik loitsude ja muu taolise töötamiseks, meie hingede võimestamiseks ja meie vaimse arengu edendamiseks.

KELLUKE, mida kasutatakse saatanlikus rituaalis, sümboliseerib eespool selgitatud vibratsiooni. Kui me korduvalt vibreerime jõusõnu, mantraid, ruune jne, keskendudes ja suunates energiat, toimub astraalmaailmas lainetuse efekt ja manifesteerib meie soovid materiaalses maailmas. See ongi kellade sümboolika saatanlikus rituaalis.


Tagasi Saatanlike rituaalide juurde