Meele ja hinge väed

Tõelise satanismi olemus on meie Looja-Jumala Saatana töö lõpuleviimine inimkonna suhtes. Saatanal ei õnnestunud lõpetada oma tööd inimkonna kallal: inimhinge jumalaks saamist. "Jumalikuks" on vaimne ja füüsiline täiuslikkus ja surematus koos jumalate võimete, tarkuse, mõistuse ja teadmistega. See on kõigi legitiimsete okultistlike distsipliinide, nagu näiteks alkeemia ja jumalate legendid, mis kõik on seda võimsat sõnumit sisaldavad allegooriaid, põhisõnum.

Neile teist, kes ei ole kursis vaimsuse ja mõistuse toimimisega, mida tuntakse "nõiduse" nime all, selgitan seda, et saaksite aru, kuidas see toimib. Vaadake enda ümber, kõik, mida te näete, teie arvutiekraan, teie tool, teie voodi, teie mööbel, autod väljas, hooned, aknad... kõik, mida te näete, oli kunagi kellegi idee, enne kui see materialiseerus füüsilises vormis reaalsuses. Nüüd tahan lisada, et mõnel juhul, nagu näiteks teaduse puhul, ilmnevad näiteks tormid iseenesest; kuum niiske õhk põrkub näiteks külma kuiva õhuga, kuid enamus kõigest siin oli kunagi kellegi idee.

Neile, kes on nõidusega [oma meele ja hinge jõudude kasutamine oma soovide saavutamiseks] vähekogenud, tulevad tavaliselt esmakordselt meelde kujutlused vanadest mustade teravate mütsidega nõidadest, luudadest, nahkhiirtest, katladest, konnadest, kärnkonnadest, amulettidest, pühadest kividest, sümbolitest jne.

Need jõud, mida inimene kasutab, on esialgu tema enda meele ja hinge jõud. Eelnimetatud, paljud on lihtsalt kasutud rekvisiidid, nagu näiteks katel. Teised, nagu amuletid, pühad kivid jne võimendavad energiat. See on teaduslik fakt. Kristallid, kivid jms võimendavad ja võivad energiat edasi anda. Koveneid [nõidade/varalukkude rühmad] võivad olla äärmiselt võimsad energia võimendamisel, kuna paljud andekad inimesed töötavad koos, et neid jõude üheskoos rakendada, erinevalt sellest, et üks üksi ei suudaks teatud toiminguid teha. Energia tõstmine ja selle energia suunamine eesmärkide ja soovide saavutamiseks, mis iganes need ka ei oleks, ongi see, mida nõidus endast kujutab.

Me näeme sageli ringe koos astroloogiliste glüüfide ja muude okultistlike sümbolitega filmides ja mujal. Energia tõstmise ja suunamise astroloogiline ajastus on sageli kriitilise tähtsusega töö õnnestumise seisukohalt ja võimendab oluliselt jõudusid. Nõiad ja sortsid, keda nimetatakse ka maagideks [need, kes kasutavad oma mõistuse ja hinge vägesid ja omavad seda teadmist], kasutavad oma võimete võimendamiseks kõiki vahendeid. See on oluline.

Deemonid ja vaimsed abilised kasutavad sageli konni, kärnkonni, kasse, koeri ja muid loomi, mida nimetatakse "tuttavateks", et aidata maagidel oma töös ja suhelda looma vahendusel, mis on alati väga hästi hoitud ja maagile lähedane; tekib võimas side. Tuttav pakub ka kaitset ja on saatana kingitus. Loomad on satanismis pühad ja neid tuleb alati kohelda ettevaatlikult ja austusega.


Kokkuvõte:

1. Tõeline satanism on töö oma vaimu ja hinge ning isiklike võimete arendamiseks.


2. "Nõidumine" on nende jõudude kasutamine, mis on meelest/hingest. Sümbolid, amuletid, kivid ja muud rekvisiidid toimivad energia võimendamiseks kas otseselt või kaudselt nende jaoks, kes eelistavad kasutada kujutluspilte oma võimete intensiivistamiseks.

TAGASI SAATANLIKU NÕIDUSE PEALEHELE

 

© Copyright 2007, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457