Pendli kasutamine

Oluline teave pendli kasutamise kohta

Mõnikord vajame asjadele lihtsaid vastuseid. Aja, kannatlikkuse ja järjekindla praktikaga on pendel tavaliselt täpne, lihtne kasutada ja võtab vähe aega. Oluline on vaikne keskkond, kus te olete vaba välismõjudest ja teid ei segata. Pidage ennustamisega seoses alati meeles, et kui te tunnete väga tugevalt, võite mõjutada ennustusvahendit, millega te töötate, ja see võib anda valesid vastuseid. See nõuab aega, oma meele ja hinge avamist ja võimestamist meditatsiooni kaudu ning ka regulaarset tööd pendliga ja päeviku [musta raamatu] pidamist, et kirja panna, milliseid vastuseid see teile annab ja kas see oli täpne või mitte. Samuti peaksite kirja panema kuupäeva, aja, mil te pendliga töötasite, Kuu faasi, ilma ja võimaluse korral ka planeedid, näiteks Merkuuri tagasimineku.


Alustage sellega, et võtate näiteks väikese kristalli, ripatsite, sõrmuse või muu väikese kergelt kaalutud eseme ja kinnitate selle kaelakee, paela, nööri või mõne muu asja külge. Seda tuleks hoida ainult ennustamise eesmärgil ja mitte muudel eesmärkidel. Teie isiklik pendel on läbipõimunud teie energiaga, samamoodi nagu satanistlik roosikrants või muu rituaalne ese, ning seda tuleks kohelda austusega ja panna ära, kui te seda ei kasuta.


Hoidke pendlit sõrmeotstega kinni ja laske kaalutud osa rippuda. Neile, kes on pendli kasutamisel uued ja või kogenematud, on pendliga töötades hea mõte panna end transsi. Kui olete õigete vastuste saamises kindel, ei pea te enam transiseisundis olema. Esitage nüüd küsimus, millele te teate vastust, näiteks milline päev on praegu. Alustage jah või ei küsimustega. Vaadake, mida pendel teeb, ja saage sellest aimu.


Ma olen leidnud, et paremale/vasakule kiikumine, nagu pea raputamine, mis tähendab ei, tähendab ei ja edasi/tagasi nagu pea noogutamine tähendab jah. Kui see käib ringiratast, on vastus ebakindel. Mida laiem on pendli kiikumine, seda täpsem on vastus. Pendlile võib esitada ka küsimusi, mis puudutavad mitut asja. Pendel kiigub, peatub, kiigub uuesti ja jätkab seda mitu korda, enne kui ta täielikult peatub.


Kaotatud esemete leidmiseks viige pendel ringi ja küsige, kas olete kaotatud eseme lähedal. Ka vaimud võivad meiega pendli kaudu suhelda. Me võime keskenduda selle vaimu või deemoni nimele, kellega soovime ühendust võtta. Pendel on suurepärane viis Deemonitega suhtlemiseks. Demoonidega võib pendli asetada sigili joonise või sigilli koopia kohale ja esitada küsimusi.
PENDLI ERINEVAID KASUTUSVÕIMALUSI:


Pendel on suurepärane vahend vaimumaailmaga suhtlemiseks, teiste lugemiste ja ennustuste täpsuse kontrollimiseks ning paljude muude erinevate asjade jaoks.


MILLEGI KADUNUD ASJA LEIDMISEKS:

Toas - hoia pendlit ja küsi, kus asub ese. Pendel kõigub kadunud eseme suunas.


Majas - küsige pendlit toa kaupa, st kas see on köögis? Jah/ei, vannituba ja nii edasi, kuni te seda piirate. Siis minge tuppa ja lõigake see ära.


Kaardil - Alustage küsimusega, kas kadunud isik või ese on kaardil kujutatud piirkonnas. (Kadunud isiku puhul on abiks foto ja ese, mida ta on puudutanud või kandnud). Hoidke pendlit selles käes, mida tavaliselt kasutate sellega joovastamiseks, ja teises käes näpunäidist või pliiatsit. Näidake kaardil olevatele kohtadele, kuni te piirate seda ja lähete sealt edasi.


Väljaspool:

Küsige - "Kas ma vaatan õiges suunas, et leida ____?" Kui pendel kõigub ette või taha, siis liigute õiges suunas. Ringides liikuge aeglaselt koos ringiga, kuni see kõigub ettepoole ja tagasi.


Võite joonistada ka maja või hoone põhiplaani ja kasutada kaardimeetodit.


VÄLITINGIMUSTES RITUAALIDE LÄBIVIIMISE KOHAD:

Proovige alguses kasutada kaarti, et määrata kindlaks hea ala. Kohad, kus Ley-liinid ja muud maavõrgu energiad ristuvad, on võimsad kohad igasuguste rituaalide läbiviimiseks. Pendel hakkab nende alade kohal paiknemisel nii kiiresti ringiratast tegema, et see on peaaegu paralleelne Maaga. Mida tugevamad on energiad, seda kiiremini pendel pöörleb.


MÖÖDUNUD ELUD:

Võite kirjutada kuupäevad eraldi väikestele paberitükkidele või kaartidele ja paigutada need ühtlaselt lauale. Küsige oma eelmiste elude kohta ja pendel kõigub selle paberi suunas, millel on täpne kuupäev. Te võite nii ajas tagasi minna. Sama võite teha ka kontinentidega, kitsendades seda riikide suhtes, kus te elasite. Inimesed, keda te nüüd tunnete, ja nende suhe teiega eelmises elus. Pange eraldi paberile - armuke, sõber, abikaasa, pereliige jne. Nimetage inimene ja esitage küsimus.


TERVIS:

Küsige iga kehaosa kohta või küsige kellegi aurat, mille kohta soovite teavet saada. Vähendage küsimusi iga pendlile antud vastusega.


GAMBLING:

Olge siinkohal ettevaatlik, sest vead võivad kalliks maksma minna, kuid võite pendli viia kasiinosse ja küsida, kas see on laud või mänguautomaat, kus saate kiiresti ja lihtsalt suuri võite võita. Sama võib teha ka hobustele panustades jne. *Maksab olla tõeliselt kogenud, enne kui hakkad raha peale minema.


SUHTED:

Pendel võib sulle igasuguseid asju teiste inimeste kohta öelda. Foto või isiklik ese kõnealusest inimesest on suureks abiks, kuid ei ole vajalik. Lihtsalt hoidke pendlit eseme kohal ja esitage küsimusi.


KOHAD, KUHU MINNA POODI VÕI REMONTI TEGEMA:

Avage lihtsalt telefoniraamat ja küsige, kus on kõige odavam ja kvaliteetsem koht selle jaoks, mida soovite. Nimetage kohad ja pendel vastab jah/ei. Pendel võib olla abiks ka autovigade diagnoosimisel, enne kui te kõik lahti võtate või poodi viite.


RITUAALID:

Küsige, millist suitsu põletada, milline on parim aeg rituaali läbiviimiseks, parim koht, küünla värvid jne.


DEEMONID: Demeoniga lihtsa kontakti saamiseks asetage pendel konkreetse deemoni sigili kohale ja hakake küsima küsimusi.


TARO-KAARTID:

Asetage mitu Taro-kaarti kui võimalikke vastuseid küsimusele. Esitage küsimus ja pendel hakkab õõtsuma vastusega kaardi suunas, kuni vastus on "jah", kui see asetatakse otse kaardi kohale.


Igasugustele jah või ei küsimustele saab pendliga täpselt vastata. Väikesed kaardid või paberid inimeste, kohtade või asjade nimedega võib rivistada vasakult paremale ja pendel hakkab kiikuma vastusega kaardi või paberitüki suunas.


Pendel peaks õõtsuma laialt, sest see on kindel jah või ei. Ringid on ebakindlad ja väike kiikumine ei ole nii kindel.

TAGASI SAATANLIKU NÕIAKUNSTI PEALEHELE 

 

© Copyright 2005, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457