Ouija tahvlid

Ouija tahvlid on suurepärased kontakti võtmiseks ja vestluste pidamiseks deemonite ja vaimudega. Ma eelistan töötada tahvliga üksi, kuna teine inimene on häiriv ja takistab igasugust tegelikku lähedust vaimudega suhtlemisel.

Neile, kes on selles osas uued, veenduge, et laud on täiesti tasasel pinnal. Ouija laua kasutamisel on oluline minna transsi.

Asetage oma sõrmeotsad kergelt igale poole planšetti. Varsti hakkab see õrnalt tõmbama. Lihtsalt lõdvestuge ja laske tal töötada. See võib võtta mõned minutid. Oluline on olla vaba häiretest ja mitte lasta end häirida.

Minu kogemus on, et ma lähen omamoodi transsi. Nii nagu scryingi või surnute vaimude kutsumise ajal on kõik muu ruumis blokeeritud. Minu täielik tähelepanu on suunatud tahvlile. See on justkui aura kogu tahvli servade ümber ja minu tähelepanu on täielikult lukustatud ja midagi muud väljaspool mind ei eksisteeri. See on ainult minu enda kogemus, me kõik oleme indiviidid, nii et teie enda kogemused võivad olla erinevad.

Ma leian üha enam, et mida kõrgemal kohal on deemon, seda rohkem energiat te tunnete. Mul on üks Deemon, kes on mulle lähedal ja eile õhtul vestlesin temaga, kasutades tahvlit. Ma ei mäleta, kui kaua ma tahvlit kasutasin. See kestis üsna kaua. Ta palus mul öelda midagi konkreetset valjusti. Kui ma seda tegin, tundsin tõesti, kuidas võimas energia minu sees nagu leek süttis.

Kui meil on väga lähedane kontakt deemonitega või me kutsume neid esile, võime tunda nende energiat. Mu nahk on ikka veel tundlik, nagu palaviku või päikesepõletuse puhul, ainult et ei ole valu, isegi täna hommikul. Deemonite energia on elektrifitseeriv. Saatana energia on teistsugune, nagu paljud teist on kindlasti kogenud rituaalide ajal ja pärast neid. See on rahustav ja ilus.

Deemonid tulevad meie juurde telepaatia ja astraalprojektsiooni kaudu. Minu kogemus on, et deemonid projitseerivad erinevalt kui inimesed. Inimeste puhul on näha ühendavaid niite ja kui nad lahkuvad, siis nihkuvad nad kiiresti tagasi. Raamatud ütlevad, et hinge kehaga ühendavad nöörid on hõbedase värvusega. Need, mida ma ühe kogemuse puhul nägin, olid vasksed. Ma ei ole kunagi näinud niite deemonite puhul, kuid ma tean, et kõrgemad niidid on füüsiliselt olemas teises maailmas. On mõned Deemonid, kes võivad kogu aeg meiega koos olla, et meid kaitsta. Need Deemonid on väiksemad, kuna nad on vaimuvormis.

Mida rohkem te Ouija lauda kasutate, seda paremaks muutute selle töötamises. Kui me loome tiheda suhte deemoniga, siis peame vaid häälestuma neile ja nad tulevad tavaliselt meie juurde. Deemonid on selleks, et aidata meil vaimselt edasi liikuda.

Igaüks meist on individuaalne ja tal on veidi erinevad kogemused Ouija tahvli kasutamisel ja sõnumite vastuvõtmisel:

1. Automaatne meetod: Sel juhul liigub planšett automaatselt, ilma et operaator teaks, mida asjaomane vaim öelda kavatseb. Võõrkeelseid sõnumeid võetakse vastu ka sellistes keeltes, mida operaator ei tunne ega ole kunagi varem kuulnud. Kui see juhtub, on oluline meeles pidada ja sõnum paberile kirjutada.

2. Inspiratsioonimeetod: See on kõige tavalisem: siin antakse sõnumeid omamoodi mõtlemisega valjusti enda sees. Sellisel juhul teab inimene praktiliselt ette, mida vaim edastada kavatseb. Sagedase kordamisega muutub see inspiratsioon passiivse kuulamise tüüpi suhtluseks. Inimene hakkab tajuma sõnumeid oma meelest või väljastpoolt ennast. See on omamoodi nagu dikteerimine, sest sõnad tulevad meelde ja siis käed liigutavad planšetti.

3. Intuitiivne meetod: See on see, kus teil on tunne, nagu liigutaksite planšetti ise. Kõik küsimused saavad kohe vastuse. Planšett kirjutab sõnad ja laused välja täie teadvusega, ilma et operaator midagi kuuleks või kuidagi inspireeritud oleks.

Meetodid võivad ilmneda ka segatud kujul, näiteks pooleldi automaatsed ja pooleldi inspireeritud või intuitiivsed ja inspireeritud või kõik koos. Milline meetoditest on domineeriv, selgub alles pärast pikka harjutamisperioodi. Iga meetod on hea ja usaldusväärne, tingimusel, et kasutate seda ausalt ja ausalt. Harjutamine teeb meistriks!*

Üks asi, mida ma soovin siinkohal lisada. Ouija tahvel võib olla avatud kõigele ja kõigele. On tõsi, et mõnel inimesel on olnud halbu ja/või häirivaid kogemusi. Teadke, et kõik vaimud ei ole sõbralikud või saatanast. Kui juhtub, et puutute kokku negatiivse olendiga, lõpetage Ouija seanss ja ärge mõelge enam sellest olendist. Kui teil on kaitsedemon/ess, kutsuge teda ja paluge abi, et vabaneda negatiivsest olendist.

Tavaliselt ei tekita Ouija tahvlid mingit probleemi ja nende kasutamine on ohutu. Keegi ei peaks kunagi kartma. Negatiivse olendi puhul on nii, et mida pikem on kontakt, seda rohkem võib olend teie maailma tungida. Mitmed Joy of Satan'i liikmed on öelnud, et nad küsivad alati igalt olendilt, kas ta on saatanast. Vaenulikud vaimud ei vasta ja lahkuvad tavaliselt iseenesest. Saatanale pühendumise sooritamisega on meil tema kaitse, kui me jõu ja vaimsete teadmiste poolest edeneme. See hõlmab ka tööd Ouija tahvlitega. Nagu kõige muu puhul, on oluline keskkond, milles te tahvliga töötate.

________________________________________
Viide:

* Franz Bardoni initsiatsioon hermeetikasse © 1956


TAGASI SAATANLIKU NÕIAKINSTI PEALEHELE 

 

© Copyright 2002, 2005, 2015, Joy of Satan Ministries;
Library of Congress Number: 12-16457