Käe tšakrate avamine



Kui seda harjutust järjepidevalt teha, siis loob see energiaringi käetšakrate sees. Seda energiat saab kasutada tervendamiseks, teiste tšakrate avamiseks, energia rakendamiseks või nagu Dim Mak puhul, "surma puudutuseks". See aitab ka telekineesi (esemete liigutamine oma meelega ja pürokineesi (esemete süütamine, kasutades meelte ja aura jõudu). Nende annetega edasiliikumiseks on vaja võimsat aura, et mõjutada esemete aurat.
Seda harjutust tuleks teha vähemalt kord päevas, et energia voolaks vabalt läbi oma käetšakrate.

 1. 1. Istuge mugavalt ja lõdvestuge. Püüdke minna transsi, sest mida sügavam on transsil ja keskendumisaste, seda paremad on tulemused, eriti selle harjutuse alustamisel. Kui energiavool käetšakrates on avatud ja voolab, võib seda teha ükskõik kus ja kuidas soovite.
  2. Asetage käed vastamisi, sõrmeotsad peaaegu puudutades ja lõdvestunult. (Sõrmed võivad olla veidi kõverdatud, nagu joonisel näidatud.)
  3. Vajutage oma pöidlapõhjaga kummagi käe peopessa, otse õõnesse.
  4. Nüüd keskenduge intensiivselt oma kätele, eriti peopesadele. Tunnetage piirkonda, kuhu te pöidlaga vajutasite.
  5. Jätkake kogu oma keskendumist ja hakake tundma sooja sära ja energiat oma peopesade vahel.
  6. Liigutage oma käsi aeglaselt teineteisest tolli või kahe kaugusel ja seejärel tagasi sinna, kus teie sõrmeotsad peaaegu puudutavad. Proovige tunda energiat peopesade vahel. Mida rohkem harjutate seda tugevamaks muutub teie energia, liigutage oma käsi sisse ja välja, üksteisest kaugemale ja kaugemale, kuni tunnete oma energiat kahe või enama jala kaugusel.
  7. Nüüd visualiseerige valget kuuma tulepalli nagu päike, nagu ülaloleval pildil. Hiljem võite kasutada värve. Tunnetage selle tulepalli kuumust ja energiat oma käte vahel. See võib tunduda kihelusena või tuikamisena. Mõne inimese jaoks võib see tunduda isegi külmana. Oluline on, et see energia voolaks ja et te seda *tunneksite*.
  8. Nüüd laske oma kätel rippuda ja lõdvestuge. Keskenduge energiale, mis voolab mööda käsivarsi teie kätesse. See võib tunduda kipitusena ning teie alumised käevarred ja käed võivad tunduda pumbatud. See on märk sellest, et energia voolab. Nüüd korrake ülaltoodud samme 5–7.
  9. Tehke ülaltoodud harjutust 4 korda.
  Seda harjutust tuleks teha iga päev nii kaua, kuni teie kätetšakrad tõesti avanevad ja tekib püsiv energiavoog. Õige harjutuse korral peaksite olema võimsat energiat käte vahel tunda, kui teie käed on rohkem kui ühe jala kaugusel üksteisest.
  TAGASI HINGE AVAMISE JUURDE 

  TAGASI SAATANLIKU JÕUMEDITATSIOONI PEALEHELE 



  © Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;
  Library of Congress Number: 12-16457