Saatana nimi


Pärast mitu aastat kestnud intensiivset ja ulatuslikku uurimistööd on kõik selgeks saanud.


1. Piibel leiutati selleks, et hoida esoteerilised teadmised ja meelte/hinge võim valitud väheste käes.


2. Kristlus, mis sai alguse katoliku kirikust, leiutati selleks, et füüsiliselt jõustada ülaltoodut ja ka selleks, et hävitada ja asendada algsed religioonid. Esialgsete religioonide keskmes oli mao austamine. Madu on kundalini sümbol. "Teadmiste puu" on tegelikult inimhinge kaart. Seda on näha peaaegu igas iidses religioonis, mis on eelnenud juudi/kristlusele. Tüvi sümboliseerib selgroogu ja oksad sümboliseerivad tšakraid ja kundalini radu. Inimhinges on 144 000 nadit (kundalini elujõu kanalid).


Buddha istus "Bo puu" all ja saavutas valgustatuse. "Bo tähendab madu, nagu Bo-A või Boo-Ta."¹ Kristlik kirik varastas, väänas ja moonutas kõike, mida ta suutis algsetest religioonidest. Viigipuu oli tuntud kui "Tarkuse puu" Ficus religiosa.² Kristlik kirik rikkus seda, asetades viigipuu lehed Aadama ja Eeva suguelundite kohale.


3. "Saatan" tähendab heebrea keeles "vaenlane" ja "vastane".


Nüüd, sõna "Saatan" ulatub palju, palju kaugemale kui heebrea määratlus.  Siin on link mida igaüks peaks vaatama.

Pange tähele India kaardi ülemises loodenurgas asuva linna nimega "Satana".


"Satnam" ja "Sa Ta Na Ma" on pühad mantrad, mida kasutatakse kundalini (mao) meditatsioonis. Vana sanskriti keeles, mis on üks vanimaid teadaolevaid keeli, on viis alghäält "SA-TA-NA-MA". "Sa" tähendab lõpmatust; Ta tähendab elu; Na tähendab surma ja Ma tähendab taassündi. Kõik nimevariandid "SATAN" tähendavad Sanskriti keeles, mis on üks maailma vanimaid ja iidsemaid keeli, TÕDE.


Kõik see on seotud kundalini elujõuga (maoga) meie sees. "Jaakobi värviline mantel" piiblis on aura. Number seitse on tšakrad. Vanade loitsuraamatute tõlgendajatel on "seitsme planeedi" osas kõik sassis. Vanad inimesed teadsid astronoomia osas palju rohkem kui usutakse.

Igaüks, kes on kursis hiina meditsiini ja arenenud võitluskunstidega, on teadlik chi'st (elujõud, sama mis kundalini) ja sellest, kuidas see on teatud päevadel ja tundidel kehas teatud radadel aktiivsem. Laadisin selle kohta meditatsioonide sektsioonis diagrammi üles. Alkeemiatekstide autorid panid tollal oma kirjutised koodidesse, et pääseda kiriku tagakiusamisest.

Päike oli algsete religioonide jaoks veel üks austuse objekt. Seda selle puhta, toore jõu tõttu, mida ta andis, ja kuna ta on kogu elu allikas. Kuust või tähtedest energia ammutamine ei ole midagi võrreldes sellega, mida saab teha päikese all, kui on olemas teadmised ja väljaõpe. JoSi vaimulikud teavad seda. Auras olevad augud tervendatakse ja elujõud võimendatakse nagu mitte ühegi teise valgusallikaga.


Meie armastatud Isale anti nimeks ka "Lutsifer". Lutsifer oli algselt Rooma jumal, millel ei olnud mingit seost meie Isa Saatana/Ea-ga. Eesliide "Luc" on seotud valgusega. Hing vajab valgust. Hommikutäht Veenus oli muistsete inimeste jaoks valguse allikas, sest selle tõusmine eelnes tähtsale päikesele. Veenus valitseb ka tähtsat südametšakrat.


Isa Saatan (mina isiklikult eelistan teda kutsuda Saatanaks) ütles mulle, et tal ei ole probleemi sellega, et inimesed kutsuvad teda nende nimedega, mille all teda on sajandeid tuntud, isegi kui need on ebatäpsed. Ma kutsun teda Isa Saatanaks alati, kui ma temaga suhtlen või teda millegi eest tänan. Minu jaoks tähendab "Saatan" alati "vastane", vastane juudi/kristluse valele.


Katoliku kirik teadis, et algsed religioonid tuleb asendada millegi muuga ja sealt pärinevad kõik lood piiblis. Need kõik on kopeeritud originaalidest, mis said alguse ammu enne seda, kui judeo/kristlus kunagi oma inetut pead tõstis.


Neitsi Maarja varastas ja asendas Astarothi, kes oli seotud, kui "Taevajumalanna". Astaroth oli kõige populaarsem jumalanna kristluse-eelses maailmas. Fiktiivne Jehoova röövis Enlililt/Beelzebubilt/Baalilt, kes oli kõige populaarsem Jumal eelkristlikus maailmas, ja siis on veel meie armastatud Looja-Isa Saatan/Ea, kes keerati maoks ja kuradiks.


Seksuaalsus, mis on elujõu esmane aspekt, sattus automaatselt kiriku intensiivse kontrolli alla. Orgasm stimuleerib otseselt kundalini madu selgroo alusel. Teise inimelu tekitamiseks vajalikku loomeenergiat saab kasutada oma elujõu uuendamiseks, mis edendab ja võimendab hinge. Ilmselt ei saanud seksuaalset tegevust keelata, seega kasutati hirmu, et seda rangelt reguleerida. Kristlikes religioonides, eriti vanas katoliku kirikus, oli igasugune seksuaalne nauding patune ja kiriku poolt keelatud. Seksuaalvahekord oli mõeldud ainult laste saamiseks ja mitte millekski muuks. Alastatus sai patuks, sest see viis ihale. Masturbatsioon oli teine "surmapatt". Kõike, mis oli seotud kundalini tõstmisega, ründas kirik karmilt. Kristliku kiriku ainus eesmärk oli teadmiste eemaldamine ja mitte midagi muud.


Samal ajal kui massid on sellest teadmisest ja võimust ilma jäetud, kasutavad vähesed väljavalitud isikud, kes on töötanud selle teadmise eemaldamise nimel, seda vabalt, et orjastada teadmatut maailma. Katoliku kiriku jesuiitidest mõrtsukad suudavad teadaolevalt isegi hõljuda, kuna nad ammutavad psüühilist jõudu oma teadmatute ohvrite palvetest.


¹Cloak of the Illuminati, William Henry, 2003

² Ibid.

Kuigi selles raamatus on palju väärtuslikku teavet kui ridade vahelt lugeda osata, usub autor siiski väljamõeldud naatsaretlast.
© Copyright 2005, Joy of Satan Ministries;

Kongressi raamatukogu number: 12-16457